Kuulutan välja vähempakkumise!
#41

tundub, võtmed õngitseti autost välja - vilukas käis lantimas Big Grin
Vasta
#42

Pole kull teemas ,aga... Ford Ranger -vötmed ees ja uksed lukus. Mees metsas tegi uksed lahti MINUTIGA ,teine minut läks traadijupi otsimisele. Lahti saab köik autod millel lukustusnupp akna servas.

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#43

Oskajad mehed. Ma kord miskise Fordiga (vist Mondeo) pusisin poolteist tundi erinevate vahenditega. Meetrine natu tuunitud terasjoonlaud lõpuks lahendas olukorra. Kirusin küll, et pole märkand tänaval "ametit" õppida.

loll on loll olla.
Vasta
#44

(26-09-2008, 19:13 PM)41Degree Kirjutas:  Ma nägin umbes nädal tagasi maja ees sellist tsirkust, et tihendi vahelt aeti sisse umbes 2 mm-ne traat ning õngitseti ligi 2 tundi... Tulemuseks oli vähemalt 10 korda ette loetud "autoremondisõnaraamat" ning edukalt lahti saadud uksed.

Täna nägi minu kodumaja rahvas oma akendest samasugust tsirkust Wink. Õngitsejaks olin mina, oma auto kallal, ja uksed avanesid ca 10 minutiga Smile
Vasta
#45

See on küll vana thread, aga ehk ei torgata silma peast välja küsimuse eest, et kuidas inimesel on 2004. aasta Caddyga õnnestunud 2008nda aastani välja venitada, ilma et tal tagaukse klaasi eemaldamine ja tagasipanek veel une pealt selge ei ole?

Neil Caddydel ja selle kloonidel (Seat Inca ja mis nad veel olid) talvel ju 50% tõenäosusega hommikul uksed lahti ei tule. Kui mul esivanema firmas selline oli, siis nad käisid neid tagaakna tihendeid korra kuus Saksa Autost kotiga toomas Smile

Renault Laguna GT '06
Renault Twingo GT '08
Vasta
#46

(30-05-2009, 21:58 PM)tfr Kirjutas:  See on küll vana thread, aga ehk ei torgata silma peast välja küsimuse eest, et kuidas inimesel on 2004. aasta Caddyga õnnestunud 2008nda aastani välja venitada, ilma et tal tagaukse klaasi eemaldamine ja tagasipanek veel une pealt selge ei ole?

Neil Caddydel ja selle kloonidel (Seat Inca ja mis nad veel olid) talvel ju 50% tõenäosusega hommikul uksed lahti ei tule. Kui mul esivanema firmas selline oli, siis nad käisid neid tagaakna tihendeid korra kuus Saksa Autost kotiga toomas Smile

Tegemist ikka uue kerega (2004-...) Caddyga, mil kloone pole. See lukuprobleem oli Polo-põhiste kaubikute (Caddy/Inca vahemikus 199x-2003) kohta käiv Wink
Vasta
#47

(30-05-2009, 23:38 PM)mrali Kirjutas:  Caddy/Inca vahemikus 199x-2003

1996 ja pigem Ibiza-põhine.
Vasta
#48

Minul on autoks vw sharan 98a. Samuti lähevad uksed ise lukku. Nii uksed kinni kui uksed lahti asendis. Olen nii paranoiline juba nagu mõni 90 aastane. Sõpradele , naisele ja vanematele loen iga kord sõnad peale et võtmeid autosse ei jätaks. Ei taha mõelda kui lapsed peaksid autosse jääma ja mina välja poole. Palava suveilmaga piisab ju poolest tunnist kui paps kuumarabanduse saab umbses ja kuumas autos. Paar korda olen pidanud ka kasutama varuvõtit. Kas selle iselukustamise vasti on rohtu?
Vasta
#49

kõige labsem oli vanasti lihtsalt ühel kindlal uksel keskluku mootoril hoob tagant võtta ja ust lukustada võtmest. ja nii säilib ka luku töökord , ei ussita kinni.
ise olen pidanud tuttavaid aitma selliste autode uste avamisel nagu volvo 740-760, bmw e30( ülilihtne) , opelid enamik mudeleid ( vanemad liiga lihtsad), audi 80 ja b4 , mercedes w124 ja w123, mazda 323 jne jne...
iseennast ka luku taha jätnud nii et autos võtmed sees.
siis kui oma autosse muukisin sisse pärnus siis tuli politsei ja keras mu alustuseks näoli asfalti. kui lõpuks aru said mis teema siis ei vabandatud ja irvitati ja sõideti minema. erilised sead ikka. oleks vähemasti vabandanudki.... vot selline on meie korrakaitsjate kultuur.
Vasta
#50

(01-06-2009, 14:22 PM)Ranno Kirjutas:  Kas selle iselukustamise vasti on rohtu?
Käisin VW esinduses ja tellisin uue tagavaravõtme. Küsisin ka, et ehk saaks selle funktsiooni maha võtta. Vastuseks oli kindel EI! Pidavat olema tehase kodeering, mida maha pole võimalik võtta ... Küll aga tuvastati, et minu autol oli rike "juhtukse" ühes anduris. Juhtuks pidi olema juhi uks. Selle ukse kaudu antakse elektroonikale edasi "käske". Kuna minu auto juhtukse andur ei tundnud ära, et juhiuks ka avati, käsk "mitte lukustada!" jäi andmata, siis seepeale lukustussüsteem rakenduski ...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne