Kuulutan välja vähempakkumise!
#21

Võibolla õnnestuks küsida Roosna-Alliku lammutusest mingeid auto võtmeid proovimiseks. Viimane varjant muidugi[attachment=28708]

Autod M 408 export, GAZ 21 ja Saab 96 "küülik"
Vasta
#22

a helista firmadesse kes tegelevad autod klaaside vahetamisega. kutsu kohale ja lase esi klaas eest ära lõigata ning kui võtmed käes siis tagasi liimida, tartus maksab selline teenus u 700 eeki.

eks asukohast sõltuvalt tuleb äkki sõidukulu teenusepakkujale hüvitada.
Vasta
#23

muuseumipapa Kirjutas:PS : just sain info, mis viitab rikkele minu kesklukusüsteemis. Auto ei tohi ise lukku minna kui peale keskluku avamist on ust avatud. Mina ju avasin kui võtmed autosse panin ...


Minu Hondal toimib see asi kui juhiuks avada korraks, siis ta enam lukku ei lähe, aga kui abada körval uks, vöi pagasnik, siis läheb ikka lukku.
Vasta
#24

marauder Kirjutas:
muuseumipapa Kirjutas:PS : just sain info, mis viitab rikkele minu kesklukusüsteemis. Auto ei tohi ise lukku minna kui peale keskluku avamist on ust avatud. Mina ju avasin kui võtmed autosse panin ...


Minu Hondal toimib see asi kui juhiuks avada korraks, siis ta enam lukku ei lähe, aga kui abada körval uks, vöi pagasnik, siis läheb ikka lukku.

no kui on rike, siis suur tõenäosus, et see süsteem ei toimi - sõbra Carina E'l jäid ka ükskord sama loogikaga võtmed sisse: võti süütes, avatud vaid juhiust - piiks-piiks ja uksed lukus, õnneks polnud kaugele vaja varuvõtmete järgi sõita...

(Arvuti)vanaraualadu -> www.hot.ee/hqs

Vasta
#25

muuseumipapa Kirjutas:PS : just sain info, mis viitab rikkele minu kesklukusüsteemis. Auto ei tohi ise lukku minna kui peale keskluku avamist on ust avatud. Mina ju avasin kui võtmed autosse panin ...
Tavaliselt ei ole see viga signalisatsioonis, vaid lihtlabases ukselülitis. Lüliti rikke korral ei saa signa aru, et uks juba lahti oli.
Vasta
#26

Kas uksed on avanenud ???

IZ-412 74a. 2*IZ-412 IE 88a. IZ 2715 87 a.
Vasta
#27

vilukas Kirjutas:Kas uksed on avanenud ???

Uksed ei ole avanenud vaatamata mitmele avamiskatsele ... Küll aga olen täiendavat infot saanud, et Sina võiksid aidata. Saada palun oma tel nr mulle privasse.
Vasta
#28

On ta juba uuem keremudel?
Vasta
#29

rollfix Kirjutas:On ta juba uuem keremudel?

Uuem keremudel jah
Vasta
#30

Lukuabi hinnasoov?

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#31

Tambets Kirjutas:Lukuabi hinnasoov?



muuseumipapa Kirjutas:Lukuabi tegi hinnapakkumise alates 2700.-
Vasta
#32

Caddy esiklaas oli miskine 1500 eek. Koos tööga siis ca 2100 krooksu.

(14-07-2010, 20:10 PM)dad Kirjutas:  Ärilises mõttes jah, ei tasu Eestis peale nakotsi müügi ja raha vahenduse miski ära, kuid siiski on palju asju, mis käivad just entusiasmist ja kestavad üle põlvkondade.

Parimat, Geoloogide parun, Tambets
Vasta
#33

Hurraa!!! Vähempakkumine lõppenud! Õigemini seda ei toimunudki, sest kohaldati sõbrahinda ... Suurimad tänud Rakvere Autoabi meestele, kellest üks on kaasfoorumlane Vilukas. Samuti tänud kaasfoorumlane rivo54-le, kes mind nende meesteni juhatas. Mehed rääkisid vähe, aga toimetasid meisterlikult - "ilma jälgi jätmata" Tegevusi ümber jutustama ei hakka, ütlen vaid niipalju, et elektroonikasse polnud vaja sekkuda. Ja kui kellelgi veel peaks olema vajadus sellise teenuse järele, siis võtke kindlasti ühendust Rakvere Autoabiga! Tänud veelkord Veikole, Tõnule ja Rivole!
Vasta
#34

muuseumipapa Kirjutas:Tegevusi ümber jutustama ei hakka...


Hakka ikka, mis mõtet sel arutelul ja foorumil sis muidu on....Cool

(kui mitte kogemuste/teadmiste vahetamine...)
Vasta
#35

stihl Kirjutas:
muuseumipapa Kirjutas:Tegevusi ümber jutustama ei hakka...


Hakka ikka, mis mõtet sel arutelul ja foorumil sis muidu on....Cool

(kui mitte kogemuste/teadmiste vahetamine...)

Ei hakka seetõttu, et nii sai kokku lepitud ... Kui kaasfoorumlane Vilukas ise jutustab, on iseasi. Küll aga sain targemaks, et ei signas, ega kesklukusüsteemis viga polnud. Vaid minus eneses. Kesklukk tõmbab uksed uuesti lukku vaid siis kui peale uste avamist süüdet sisse ei keerata. Minu variant : avasin puldiga uksed, võtsin salongist mapi ja ilma võtit süütelukku panemata, panin nad hoopis istmealusesse laekasse. Mõne hetke pärast käis "klõmps" ... Edasist juba teate.
Vasta
#36

Töö käiku on eespoolsetes postitustes juba kirjeldatud. Jutt lühike- korralikud õnged ja kalamehe kannatust.

IZ-412 74a. 2*IZ-412 IE 88a. IZ 2715 87 a.
Vasta
#37

Sellised "ilma võtmeta sisenemised" on küll teema,mida tegelikult avalikult lahata ei tohiks. See võib kurikaeltele jälle uusi ideid anda.

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#38

Kurikaelad on viimased, kes seda haridust vajavad Smile Narkaril on nii ükskõik et kui ta näeb et sul on limpsipudel või suitsupakk autos siis läheb käiku tellis pluss kiired jalad, mitte ei hakata mingit peenkirurgiat sooritama. Lisaks ei käi ta nagunii netis midagi lugemas, eriti veel saksa tähtedega. Päris kurikaelad jällegi omavad tööriistu millega sama asi märkamatult ära ajada, sest mingi "kalastamine" ukse kallal on väga kahtlustäratav.

Samas on normaalne kui osav lukumeister oma töösaladusi ei avalda, eriti kui ta sellega leiba teenib. Ja tegelikult võib netist antud teemal väga palju lugeda, kui asi huvitab, margipõhised nipid ja näpuosavus on muidugi ainult kogemuste kaudu omandatavad, aga põhiline teooria pole eriti keeruline.
Vasta
#39

Tsitaat:Samas on normaalne kui osav lukumeister oma töösaladusi ei avalda

See on nii ja naa. Kui lukumeister oma saladusi kunagi ei avalda, siis läheb ta ükskord oma saladustega hauda Smile ja uued meistrid hakkavad jälle otsast peale. See selleks, ega detaile pole tegelikult väga vaja lahata. Üks asi on see leivavärk, aga teine asi, et mida rohkem tarbija teab, seda vähem ta usub. Ega ma ei usuks autosalongis müügimehe juttu kui turvaline ja vargakindel see auto on, kui foorumis lahti seletatakse kuidas need uksed võtmeta lahti käivad.
Mis "saladustesse" puutub, siis endal oli kord ebameeldiv kogemus Lukuabiga, nimelt korteri müügiga seoses oli vaja Assa 2000 lukk ära vahetada, uus omaniks sai uue südamiku ja mina oma vana endale, aga jama selles, et südamikku kinnihoidvad kruvid ei tahtnud kuidagi pesast välja tulla, käivad ringi, aga välja ei tule. Ja hoiavad ka vana südamikku kinni. Pool tundi pusisin ja higistasin, kultuurselt kätte ei saa. Helistasin siis Lukuabisse, et äkki aitate, seal peab mingi nõks olema. Nemad põhimõtteliselt saatsid viisakalt p*rse, et kui tahate, tuleme kohale ja 350 krjooni visijt, aga midagi õpetama ei hakka, et see töö on meie leib. Ma siis viisakalt tänasin ja lähenesin asjale "metodom loma" - kruvid puruks. Pärast uut südamikku siis pannes leidsin karbi tahantküljelt juhendi, kus ilusti ära öeldud, et kruvide väljavõtmiseks tuleb võti südamikku panna ja keerata 45 kraadi.
RTFM! Smile
Vasta
#40

Lugege ikka postitused korralikult läbi, pole toimunud mingit "võtmeteta sisenemist" muuseumipapa autosse. Paistab, et teil kahe-silma vahele jäänud kus võtmed asusid.

IZ-412 74a. 2*IZ-412 IE 88a. IZ 2715 87 a.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne