No ei oska ju oiget valida
#1

Probleem selles, et soov oleks osta endale uus auto, kuna vanade autodega soitmisest on juba niivord suur kobakas ees. Aga nuud on variante nii palju, et ei oska kohe isegi otsustada, mida edasi ette votta.
Peamine tingimus on et tegu oleks eurooplasega ja mitte vanemaga kui aastast 1998.
Esialgu oleks soelal 3 masinat:
MB E220 D 1998 ls.142000
BMW 528 1999 ls. 168000
VW Passat 1.8 T 1999 ls.69000?!?

Sellised on esialgsed variandid. Kuna auto läheb nii voi naa liisingupeale siis ei ole 10000 kroonine hinnavahe eriti määrav. muidugi oleks tore kui saaks miskit sama head odavamalt nii et soovitage miskit ja postitage oma arvamus nende kolme variandi kohta.
Vasta
#2

See Passati läbisõit tundub kole kahtlane.
Ja ega sul vist endalgi pole hetkel veel õrna aimugi, millist mootorit sa tahad?
Vasta
#3

Mina valiksin siit bemari :bounce

Mersu on diisel ja volkar on vaid 1.8 :haige
Vasta
#4

Wax. ära unusta, et 1,8 on turbo ja see pole midagi nii aeglane.

Aga kui need masinad omavad Eesti ajalugu, siis kontrolliksin ma nende tausta esinduste kaudu. Eriti juhul, kui mõni neist on BRC-s.

Asp
Vasta
#5

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Aspelund
Wax. ära unusta, et 1,8 on turbo ja see pole midagi nii aeglane.

nothing beats cubic inces Cool
Vasta
#6

Turbo on nõrgaks kohaks Volkkaril.

Vist valiks BMW, on bensukas, tõõmahtu parajalt, tagavedu (nagu ka MB-l).
Pole veendunud BMW pooldaja, aga ilmselt selle valiks. Nendest. Minu isiklik arvamus.
Vasta
#7

asi selles et eelistust mootori suhtes toesti ei ole...aga kuna tegu on igapäevaliikuriga ja ma toesti liigun palju iga päev siis ei oeagi olema nii voimas et tapab. selle koha pealt on 1 projekt käsil mida jagan teiega kui valmis on aga sellega läeb ikka 1 pool aastakest veel aega
Vasta
#8

ma võtaks sel juhul mersu Smile
Vasta
#9

Ei oska midagi öelda antud isendite töökindluse kohapealt, kuid ks on kindel, odav nende pidamine olema ei saa.
Kütuse ja hoolduse kulud on ise rida, kuid arvestama peab sellega, et kõik nad on suur keskklass ja nende remont võib kohati tekitada igatsust tunde järele mida sa ise nimetad
\" vanade autodega soitmisest on juba niivõrd suur kobakas ees\"
Tean, et VW passati on paljud vahetanud tagasi, sest ülalpidamiskulud ei ole tasakaalus uhke nimega.


Vasta
#10

Auto juba ostetud?
Mina valiks diisli, see ikka odavam ja Turbol jõudu jagub...Minu arvamus....
Vasta
#11

A6 = 2.4-2.8 mootor või s6 :o
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne