Ost -müük
#1

Kas selles foorumis sellist alafoorumit ei ole, nagu "Ost- Müük" või
on mul midagi kahe silma vahele jäänud?
Vasta
#2

On ainult Uunikute turuplats, ei ole kahe silma vahele jäänud.

Dad.
Vasta
#3

Jah ,aga seal AINULT Uunikute turuplats. Ma mõtlesin sellist kus saaks ka uuemate ja nooremate isendite juppe osta-müüa.
Vasta
#4

soov.ee kuldnebors.ee jne

Dad.
Vasta
#5

Ei-ei ma mõtlen seda ,et kas siia foorumisse ei saaks sellist nupukest lisada, sest kindlasti on paljudel foorumikülastajatel kuurinurgas vedelemas asjakesi,mille võiks müüki panna või ära anda.Ja muidugi ka osta. Ma arvan ,et ma ei ole oma sooviga siin üksi, kindlasti on mul veel toetajaid,andke siis märku.
Vasta
#6

No ja foorumlased panevadki Dadi poolt mainitud aadressidele oma asjakesed, milles küss?
Vasta
#7

Jesper Kirjutas:No ja foorumlased panevadki Dadi poolt mainitud aadressidele oma asjakesed, milles küss?
Küss on selles, et 40 aastat tehniliselt vana mosse kuulutus, mille väljalase oli küll 1990 kustutati. Juu siis aastaarv ei sobinud.
Mina isiklikult olen läinud seda teed, et kuulutan ükskõik kus mujal kui siin. Näiteks on streetrace.org lehel võimalik osta-müüa vanatehnikat valutumalt kui siin.
Oma tegmiste kajastamisega olen liikunud ka mujale.
Vasta
#8

No nüüd lugu selline,et oleks ära anda suht kobedaid vidinaid, selline andmine ei ole äri, aga mitte ei leia foorumis sellist kohta kuhu selline asi üles riputada. minul endal seda kraami vaja ei lähe aga mõnel oleks ehk vajalik,äkki ei oska ma sellist rubriiki leida või ei ole seda olemas?
Vasta
#9

Seda foorumit suunatakse nii, et kõik mis on hästi vana, see sobib. Aga need sõidukid või esemed mis oma kõrge eaga ei hiilga, ent on muudel põhjustel haruldaseks muutunud, need ei sobi siia foorumisse mitt' üks põrm.
Vasta
#10

No mida siis teha, selge,et tänapäevaseid asju ei pakuks, väärtust minule ei oma,vanust ja haruldust öelda ka ei oska, arvan,et tgemist on kas Gaz 21 või M407 detailidega,kuhugi teise foorumisse ka ei oska pakkuda,pildid on tehtud...aga kui nii karmd reegli siis prügimäele ja las mehed kellel vaja turult ostavad.
Vasta
#11

GAS 21 ja Mosse peaks siia sobima vanusepoolest küll.
Vasta
#12

Kinkimise-kuulutustesse suhtutakse üldiselt märksa leebemalt...
Vasta
#13

HR.Maurus Kirjutas:No mida siis teha, selge,et tänapäevaseid asju ei pakuks, väärtust minule ei oma,vanust ja haruldust öelda ka ei oska, arvan,et tgemist on kas Gaz 21 või M407 detailidega,kuhugi teise foorumisse ka ei oska pakkuda,pildid on tehtud...aga kui nii karmd reegli siis prügimäele ja las mehed kellel vaja turult ostavad.

Selleks piiriks, millest vanemaid asju me siin kaubeldavana aktsepteerime, on 25 aastat. Seega v.l. 1984 ja uuemad. Nii vana Volga kui ka M407 on sellest tunduvalt vanemad.

Seega - head ostukuulutuse sisestamist,

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#14

Hm...et nüüd läheb küll asi juba vähe keeruliseks. Sellest loogikast võin siis järeldada seda, et näiteks 1972a. VAZ2101 varosa võiks nagu pakkuda, aga 1985a. VAZ21011 varuosa enam mitte? Või olen ma millegist valesti aru saanud?
Vasta
#15

tartz1 Kirjutas:Hm...et nüüd läheb küll asi juba vähe keeruliseks. Sellest loogikast võin siis järeldada seda, et näiteks 1972a. VAZ2101 varosa võiks nagu pakkuda, aga 1985a. VAZ21011 varuosa enam mitte? Või olen ma millegist valesti aru saanud?

Üldjuhul jah, kuigi 05 hakati valmistama palju varem kui 1985.

Võtame võrdluse 01 ja 09 vahel (09 hakati tootma 1987. aastal).

St kui Sul on varuosa, mis on identne nii 1972. aasta 01 kui ka 1987. aasta 09 juures (nt õli sissevalamisava kork, rattapoldid, siduripedaali kate), siis seda võid siin müügiks pakkuda. Kui Sul on aga varuosa, mis on spetsiifiline 09 jaoks (nt esiuks), st 1984. aastal seda veel tootmises ei olnud, siis seda pakkuda ei tohi.

Samuti võid müügiks pakkuda 2009. aastal valmistatud Ford T rataste puust kodaraid, kui need on valmistatud 1913. aasta jooniste järgi ja sobivad sellal valmistatud autole.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#16

Ostu - müügi teema võiks olla küll. Ja et teema liiga käest ära ei läheks võiks teha ilma kommenterimis võimaluseta. Kõik suhtlemine toimub telefoni teel või privas. Näiteks nagu siin: http://www.tqhq.ee/forum/viewboard.php?bid=11
Vasta
#17

pontu6 Kirjutas:Ostu - müügi teema võiks olla küll. Ja et teema liiga käest ära ei läheks võiks teha ilma kommenterimis võimaluseta. Kõik suhtlemine toimub telefoni teel või privas. Näiteks nagu siin: http://www.tqhq.ee/forum/viewboard.php?bid=11

Kui sa nüüd tähelepanelikult Turuplatsi teemat jälgiksid , siis saad aru, et kommenteerida, ning upitada ei saa seal juba ammusest ajast.

Golf mk1, VW T3, Lada 1200, Dnepr MT-10
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne