GAZ 52-04
#1

Tervitused kiisusõpradele!
Juba paar aastat olen omanud pealkirjas mainitud autot ja ta on mind truult teeninud,väljalaskeaastaks on 1983.Eelmisel aastal kui ülevaatus läbi sai siis jäi ta seisma kuna kast oli nni mäda,et polnud mõtet ülevaatuspunkti oma nina pista ja tõsi ka üldine väljanägemine pole ka enam eriti kena(vähemalt minu jaoks).Nüüdseks on asjad sedasi,et alustasin uut kasti valmistama.Peaks ju tegelikult raamist ja kabiinist alustama,aga lageda taeva all ei saa seda teha ja ainus ruum kus saaks on hetkel täidetud kastimaterjaliga ja nii peangi enne kasti valmis tegema,siis kasti terves tükis maha tõstma ja saangi asuda raami ja kabiini kallale.Mõned pildid kah siis jutu juurde: http://www.foto24.ee/album/40711
Vasta
#2

Noh, igatahes jõudu ja jaksu antud projektiga! Ära ainult pooleli jätaWink
Vasta
#3

Nagu näha on palju vaeva nähtud ja ilmselt veel palju teha. Puusepa tööd teed ise või tellid ? Millega puitu ilmastiku olude vastu töötled ? Egas midagi jõudu tööle . Varsti üks gaazik jälle uuele elule äratatud.
Vasta
#4

Juut nagu ma olen,siis teen kõik tööd ise.puidu kaitseks ei kasuta ma midagi muud peale värvi.Kõige hullem töö,mis teha tuleb on raami puhastamine,pidurid korras ja lõtke kah ei leidu,tuled-viled kah toimivad ainult karbuss tahab veidi nokkimist.
Vasta
#5

mesamees Kirjutas:puidu kaitseks ei kasuta ma midagi muud peale värvi.

Kuidagi väga Sadolini Impra tooni näikse too värv olevat. Aga noh, võib-olla lihtsalt fotod petavad...
Vasta
#6

Oh ei tegemist on ELITA toodanguga.
Vasta
#7

Noh, teema nüüd aastakese seisnud. Midagi toimunud ka vahepeal on?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne