Abimootoriga jalgratas.
#21

See mootor, mis piltidel on minu oma. Üldse kogu masin oli minu veel mõnda aega tagasi. Mootor on d4 muldvalu 1958-ndast aastast. Ühe rõngaga kolb sees. Võimalik, et kui leian endale sobiva raami siis panen ta rattale külge.

Vastan küsimusele Kevini eest, d4 silindril pole astet silindri all osas, d5-l on.
Vasta
#22

Mitme tollised veljed on?
Vasta
#23

Nonii.. täna sai hommikust saadik selle masina mõllatud. Raami sai 3-4 korda pahteldatud, esihargi lihvisin vanast värvist maha, siis bensupaagi pahteldatud koha lihvisin siledaks, nii esihargile kui bensupaagile läks krunt peale, krundi kuivades nokkisin niikaua Riga-5'te. Siis sai värvitud esituli, ketikaitse, bensupaak ja esihark. ( ketikaitse ning tuli olid juba enne krundi all. ) Varsti peaks saabuma minu kätte ka see muldvalu D4 mootor, mis piltidelgi. Üldiselt tänase tööga rahul. Wink

Kõigile, kellele meeldivad/omavad vanu jalgrattaid või sääreväristajaid!

www.vanaisavokk.forumotion.com
Vasta
#24

Rolts Kirjutas:Mitme tollised veljed on?

Ma ei teagi mitme tollised veljed need on.. need peaksid samasuured olema kui tavaliselt nendel vene meestekatel on..Rolleyes

Kõigile, kellele meeldivad/omavad vanu jalgrattaid või sääreväristajaid!

www.vanaisavokk.forumotion.com
Vasta
#25

kui ma ei eksi siis sul peaks olema 28"
Vasta
#26

Kevin68 Kirjutas:
Rolts Kirjutas:Mitme tollised veljed on?

Ma ei teagi mitme tollised veljed need on.. need peaksid samasuured olema kui tavaliselt nendel vene meestekatel on..Rolleyes

Tollmõõdus 28". Meetermõõdus 622.

Andsin meetermõõdu selle pärast lisaks, et Rootsi standardi 28" ei ole meetermõõdustikus mitte 622, vaid 635. Meie kaubandusvõrgus mõlemas mõõdus asju müügil, 622 küll palju sagedamini kui 635.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne