Viltkäia ketas.
#1

Kas oskab keegi juhatada, kus oleks võimalik osta käiale viltketast?
Vasta
#2

Ma arvan, et ehitusmaterjalide poes vöib neid olla.

K-175/1957, Iz Jup4/1981,Iz Jupiter(1)/196?, Iz49/195?, Pannonia T1/1962, Jawa 634/1973 , K-58/1959, Dnepr-MT11/1985, IZ 56/195?, K-650/1969, Jawa 353/1962
Vasta
#3

Sama häda ka mul...

Ainuke, mida asendusainena olen müügil näinud, oli kaltsuketas. Neid pakkus mingi aeg tagasi 3M-i pood Tondi ärikeskuses... Aga kaltsuketas on kaltsust tehtud ja mitte eriti vastupidav. Pealegi, on kõik ilm pärast ebemeid täis...Cool

Vilti pole Eestis kusagil näinud.
Vasta
#4

Kindlasti on müüa kusagil, neid 30 cm (vist umbes) on näha olnud. Pakun Kepstom Tallinnas jms. vene kaupa müüvad poed Vana-Narva mnt ja seal kandis.
Vasta
#5

Balti Jaama turul ka mingi vene vanamees suvel äritses nendega, päris lai valik oli...

militaarmootorrattur
Vasta
#6

peab vaatama, mul oli mingeid ~30-40cm läbimõõduga kettaid 2-3tk, sai kodus Eesti aja alguse küttekriisi ajal "toolisoojendusena" kasutatud Toungue

(Arvuti)vanaraualadu -> www.hot.ee/hqs

Vasta
#7

Lgp. kasutaja HQS, kui see vaatamine tulemusi annab, palun helista
tel: 53324162
Vasta
#8

Mina soetasin viltketta, kaltsuketta ja erinevaid poleerimispastasid Luna tööriista kauplusest. www.luna.ee
Vasta
#9

Aare, mine kiviraidurite juurest läbi, vanasti küll nendel oli ilma auguta umbes 30 cm kettaid. Nende riista kinnitati ketas küljega ja poleerimine toimus siis külgmise pinnaga.

Terv. Veteran.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne