Reeglid siia foorumisse postitamisel
#1

Tahan öelda seda, et Teil kõigil on olemas siin foorumis hääl!

Te saate paika panna reeglid, kuidas siin foorumis postitatakse ja millest räägitakse.

Tehke seda.

Teistes foorumites on kasutajad sellega ise hakkama saanud. Mille poolest te kehvemad olete?

Aitab sellest leimist! Hetkel on Teie vastu 1 foorumi kasutaja ja tema alter-egod.

Mõelge, mis moodi te saate selle foorumi uuesti asjalikuks teha ja kord majja lüüa. Aitab küll sellest jamast.
Vasta
#2

Kuna valitseb demokraatia siis hääletagem, kasvõi ebameeldivad isikud välja foorumist.

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#3

indrek1000 Kirjutas:Kuna valitseb demokraatia siis hääletagem, kasvõi ebameeldivad isikud välja foorumist.

eee sa vist unustasid, et meil eestis kehtib ka sõnavabadus, igal ühel on oma sõna õigus, isegi kui see mõnele vastukarva on....
Vasta
#4

Sõnavabadus ei kehti foorumi reeglite kohta.
Vasta
#5

Mina leian, et foorum ongi selline koht kus saab oma arvamust avaldada, arutleda erinevate teemade üle. See, et enamikele (just vanadele olijatele) meeldivad trollid ja ei kannata juttu, mis trollide kohta nende tegelikke miinuseid räägivad on hoopis teine asi. Kõik ei pea ju trollide ees kummardama. Leian ikkagi, et kõik on võrdsed ja ei saa määrata ette, et vot nüüd räägime kõik trollidest head!
Vasta
#6

aatso Kirjutas:Leian ikkagi, et kõik on võrdsed ja ei saa määrata ette, et vot nüüd räägime kõik trollidest head!

See kõik on väga kena, aga sellejuures võiks meelde tuletada elementaarsed viisakusreeglid. Kui paljud teist teavad, mis asi on netikett? http://www.eau.ee/~mhovi/arvut/NETIKET.htm

Samamoodi on minu arvates taunitav see, kus üks kasutaja teeb 3-4 kasutajat ja elab oma alter-ego niiviisi välja.

Peaks aru saama, et internet ei ole anonüümne, sõnavabadusega kaasneb ka vastutus oma sõnade eest.
Vasta
#7

Teemade üle arutamine on igati OK, aga lolliks minemine ja mingi ila suust välja ajamine ei ole kaugeltki inimlik!
Vasta
#8

Trollivastastele võiks jääda üks teema, nt. "Troll vs. buss", kus siis toimuks arutelu samal teemal. See hoiaks teised teemad puhtamana.

Tulihingeline trollivastane.
Vasta
#9

See esimene postitus kõlas nagu klassijuhataja karm sõna ülekäte läinud klassi kohta. "Teised saavad, miks teie ei saa" oli kohe eriti tuttav väljend. Big Grin
Aga mingid reeglid tuleks tõesti paika panna, sellele ma vastu ei vaidlegi. Vaidluseks oleks võinud jätta ühe teema, aga selle sulgemine kahjuks külvas seemned mujale laiali.

Maamees linnast.
Vasta
#10

No mis teema see ikka oli? Algul lugesin huviga. Siis aga hakkas asi korduma. Tihti oli tunne, et olen leheküljega eksinud. Nii sarnaseks läksid postitused. See ei olnud enam konstruktiivne arutelu/vaidlus. Ikka jala pealt jala peale ja "ise tegi, ise tegi" .
Elan trollidest kaugel ja mul ühistranspordist päris "savi" (ühiskonnas teatud elanikegrupi mudel). Komposter aga lasi oma margi seal teemas minu silmis küll täis. Kui praegu toimuks mingi küsitlus, siis hääletaks ma trolliliikluse jätmise poolt. Nii, et komposter võiks oma väitlusviisi muuta, kui tahab poolehoidjaid võita.
See oli lihtsalt sõbralik kriitika. Kes arvestab sellega, kes hakkab vimma vedama - oma asi.
Vasta
#11

Foorumi suunitlus on aja jooksul kahjuks muutunud. Kui ma sellega siin kaks aastat tagasi liitusin oli tegemist ühistranspordiHUVILISTE foorumiga. Ühel hetkel aga ilmusid siia ühistranspordivastased. Mõned on mõne konkreetse liigi vastased ja mõned üldse selle vastased. Siin räägitakse midagi sõnavabadusest. Absoluutselt. See kehtib. Aga kuskil maal peaks inimene ise aru saama kus kohas on sobilik mida suust välja ajada. Toon ikka paralleele erinevate foorumitega. Ma ei usu, et sapikaklubi foorumis käivad volgaklubi mehed esimesi maha tegemas. Selle foorum oligi vanasti selline koht kus omavahel vahetasid infot ühistranspordifanaatikud. Ehk siis inimesed kellele antud asi huvi pakkus. Peale seda kui siia tekkisid igasugused inimesed kelle eesmärgiks ainult mõnitada meie tegevust, huvisid, eesmärke, minu puhul ka tulevikuplaane, on asi läinud põhjalikult allavett.
Siin on ka võtnud sõna teiste foorumiosade inimesed, meie tegevuse kohta aru pärinud ja seda ka kritiseerinud. Aga MITTE KEEGI ei ole tulnud siia kohe selliste hüüdlausetega nagu sm komposter. Isiklikuks pole ka veel mitte ükski kriitikutest läinud. Seni kuni ei ole meie endi seas kedagi kes sellel tohutul mölamaffial, mis siin ühistranspordi osas tegelikult päev-päevalt aset leiab, silma peal hoiaks ei ole asja paranemist loota. Suure foorumi modedelt ma seda nõuda ei julge, sest mul on ausalt piinlik selle kõige pärast mis siin sünnib ja ma vabandan kui kellelegi on jäänud meist mulje nagu täielikest idiootidest. Ma ei imestaks üldse kui see nii oleks. Ma tänan tähelepanu eest.
Vasta
#12

kui ma selle foorumi leidsin mõned aastad tagasi siis oli see huvitav ja sisutihe,lugemismaterjali täis. oli näpuotsaga mingit imelikku võrrindust ja näpuotsaga ÜT-d. nüüdseks on saanud sellest 2/3 ulatuses ühistrantspordifoorum kus kommenteerijate KESKMINE vanus on 9 ning välja öeldakse kõik mis sülg suhu toob. peale hindamissüsteemi sisseviimist kolis siia ka osa "reidiped*sid" kes leidsid võimaluse endale hinnet saada ja kaaslasele kätte maksta negatiivse märkusega.

ning kuna bussiloendajaid,-austajaid,-kõvatajaid jne on juba niipalju siis ei ole enam rinnet nemad teiste vastu. nüüd hävitab see liik juba oma liigikaaslasi.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne