T 25 generaatori rihm
#1

Mure selline. Kibedal tööajal purunes geneka rihm, õnneks oli mingi poolpidune olemas. Ei ole kogemusi sellise traktoriga ja ei ole leidnud  kusagilt milliste mõõtudega ja kustkohast sellist rihma leida. Paluks asjatundjate abi!
Vasta
#2

http://forum.automoto.ee/showthread.php?...#pid376828

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#3

(28-08-2016, 11:16 AM)h2rra Kirjutas:  http://forum.automoto.ee/showthread.php?...#pid376828

tore tabel, aga mina sealt küll T-25 ei leia
Vasta
#4

Kena tabel tõepoolest. T-25 peaks olema:
8.5х8-1280 Трактор Т-40, Д-21А1, Д-120, Д-37Е, Д-144, Д-463-10 (“Икарус”) 
Vasta
#5

T-25 on traktori mark....  kuid rihm ei ole traktorile ümber veetud, vaid mootoril, mille margid on antud tabelis.... olgem rohkem lahtisema mõtlemisega  noortalunikud-tehnikainimesed  Big Grin (T-25 on ju ½ T-40 st)

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta
#6

(28-08-2016, 13:49 PM)h2rra Kirjutas:  T-25 on traktori mark....  kuid rihm ei ole traktorile ümber veetud, vaid mootoril, mille margid on antud tabelis.... olgem rohkem lahtisema mõtlemisega  noortalunikud-tehnikainimesed  Big Grin   (T-25 on ju  ½ T-40 st)

sedand küll et mootori margi järgi saab kätte. Aga kuna küsija kirjutas, et tal pole kogemust sedasorti tehnikaga, siis võib arvata, et ta ei oska leida. Sellest ka mu mürgine repliik  Toungue
Ise oleks astunud sisse esimesse traktorijuppidega kauplevasse poodi ja vene traktoritele oleks antud rihm ilma mõõte küsimata ... vähemalt meie kolkas.
Vasta
#7

(28-08-2016, 14:13 PM)Maanteemuuseum Kirjutas:  sedand küll et mootori margi järgi saab kätte. Aga kuna küsija kirjutas, et tal pole kogemust sedasorti tehnikaga, siis võib arvata, et ta ei oska leida. Sellest ka mu mürgine repliik  Toungue
Ise oleks astunud sisse esimesse traktorijuppidega kauplevasse poodi ja vene traktoritele oleks antud rihm ilma mõõte küsimata ... vähemalt meie kolkas.

Et siis mürgitades oleks nagu hää või mõnusam olla kui küsija tundub võhik?

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne