Teema on suletud

Välismaa filmi kompanii vajab tehnikat aastatest 70-80 filmivõtetele kaheks kuuks!
#1

Vaja oleks 7 vene päritolu sõitvat,dokumentidega,sadulveokit ZIL 3 tk, MAZ 4 TK koos haagistega,üks GAZ 51,52 porte(ei rohelist värvi), üks GAZ 66 present kattega(ei rohelist värvi) .Kõik autod peavad olema juhtidega,majutus,toitlustus filmi kompanii kulul + rent ja päevatasud eraldi.
Kogu tehnika toimetatakse filmimise paikka ja tagasi kompanii kulul.
Filmivõtted algavad rekkadele 24.11-29.11.2008,teistele 2 bussi,kaks tavalist veoautot,5 volgat,üks lada 2105-07 on filmivõtted 03.12-12.12.2008 soovijatel palun ühendust võtta esimesel võimalusel.NB! soovijad peaksid lisama enda tehnikast pildid ja kontaktandmed.

Tegemist on Prantsuse filmi kompaniiga ja filmimine toimub Soomes Rovaniemel.Veelkord juhin tähelepanu sellele,et eesti vanatehnika ja tehnika valdajatel avaneb võimalus teenida ja näidata välismaailmale,et eetlased on selles vallas hakkajamad kui naabrid!!!

Tegusat koostööd soovides!


heido@retromc.ee

:I M Back
#2

Neid autosid, eriti sadulaga ZIL-e ja MAZ-e võiks ka siin tutvustada ja pilte meile kõigile näidata kui need leiduvad.
Viimati nägin sadulaga ZIL-i Haja autokoolil, aga ehk on veelgi kellelgi peidus. Kahjuks endal ühtegi sellist eksponaati Rovaniemi rindele saata ei ole. Kui siis ainult üks MAZ või ZIL kraana koos kraanajuhiga.

Tõnu Piibur
5116265
#3

Tsiklimeister Kirjutas:Neid autosid on Eestimaal aga katsu sa töötule(alkohoolikule) auto omanikule selgeks teha,et vaheta radikas ära ja anna masin rendile!
Teda aga see 15-20 kilo ei huvita(juhul kui ette maksad,siis oleks võimalik äkki radikas korda saada naabri(enam vähem selgem)abiga!!
Vott selline majandus seis on Meil eestis.


See alkohoolik-töötu on ammu ilma enda masina kuusakoskisse saatnud. Heido sa peaksid olema maaeluga ka veidi kursis. Enamjaolt masin mis ei sõida läheb kiirelt müügiks. Kas siis teisele doonoriks või siis sulatusahju.

Teisalt Selle masina käimaajamine on 1 asi. Teine asi on talle korralikud papud ja remondi tegemine, et masin oleks liikumisvõimeline. - Ütleme, et selel peale läheb 5k. Seejärel kindlustus ülevaatus ega seegi veoautol odav pole. Peaks ka sinna 5k kanti minema. Siis küttekulud, need masinad võtavad ikka 40l/100le . Lõpptulemus on see, et omanik maksab sellele peale isegi kui tal on mingi vana logu kuuritaga seismas.

On suur vahe, kas elada aastas 1980 või nostalgitseda aastat 1980.
#4

Tsiklimeister Kirjutas:Siin teemas "unimüts" saavad kommenteerida asjaosalised ja alles Sa teatasid,et kuskil seisab "midagi" loe teema läbi algusest peale ja tegutse.
Tahad raha teenida aga ise investeerida ei taha,see kuidagi imelikuna kõlab aastal 2008!

Nyyd aja oma s....kastile kargud alla ja mine aja mõni auto välja!

Ma ei ole sugugi asjaosaline ning nagu juuresolevalt näitelt näha võib - saan küll kommenteerida. Ärme nüüd hakka siin miskeid õigusi jagama, kes kuhu teemasse kirjutada võib ning ärme nimeta teisi s....kastideks.
Minu küsimus on see, et kui rekkade võtted kestavad 5 päeva ning teiste masinate omanikele 9 päeva, siis mida ülejäänud umbes 50 päeva tehakse? On ju pealkirjas "Välismaa filmi kompanii vajab tehnikat aastatest 70-80 filmivõtetele kaheks kuuks!" ning kirjas kuupäevad "....24.11-29.11.2008,teistele 2 bussi,kaks tavalist veoautot,5 volgat,üks lada 2105-07 on filmivõtted 03.12-12.12.2008...". Saan aru, et vene tehnika vajab remonti, aga niikaua see ka ei tohiks võtta.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
#5

Nüüd alles ma avastasin, et 07 ka läheks loosi. Kas see info tekkis suht hiljuti esimesse posti?
Mul on uus 07 garaashis millega on siiani ainult ülevaatusel käidud.
#6

Üks sadulaga ZIL on veel olemas TREV-2`l, eelmisel aastal ta sõitis, aga nüüd seisab. Kellel on huvi, otsige kontakt nende kodulehelt(ehitusmasinate rendi osakond), sest muidu ootab ka seda masinat arvatavasti lammutamine.
#7

haarald Kirjutas:Üks sadulaga ZIL on veel olemas TREV-2`l, eelmisel aastal ta sõitis, aga nüüd seisab. Kellel on huvi, otsige kontakt nende kodulehelt(ehitusmasinate rendi osakond), sest muidu ootab ka seda masinat arvatavasti lammutamine.

oi see trev2 lehekülg ju kuldaväärt! Smile sealt saab rallide ajaks igast toredaid vidinaid liikuritele (kuuse)eheteks külge rentida kahekümneviieka eest Toungue
ise siin istun välisukse kõrval - ühes käes värvipotsik ja teises käes rull - ja olen koheselt valmis hüppama et Kubanile kosmeetiline värskendus teha, aga pole siiamaani teada, kas mu bussike kõlbab või ei kõlba läänemaailma uhketesse kinozhedöövritesse... aga püüan kannatlikkust üles näidata ja oodata ning lootus kustub viimasena! eks mulle see vastus ka kunagi tuleb...
aga ZILi-isu aina kasvab Wink

Lind on ka inime
_____
Lincoln Town Car 1997
Ford Ranchero 1977
GAZ Kuban 1991 Big Grin 
Mazda 323 1981 (USA variant)
VW New Beetle 2000
#8

Tere Heido!
Kas GAZ 52 fekaalipütt/purgimisauto ei sobi? Kuidagi väga konkreetsed nõudmised/tahtmised teil prantslastelToungue
#9

Tsiklimeister Kirjutas:Kubani kohta niipalju,et kui Sinu bussil on alumine äär sinine(pildi järgi),siis oled valitute hulgas ja võid rahulikult edasi tegutseda.

halleluuja, mul sinise äärega jah! no ma hakkan nüüd kosmeetikat kohe tegema Kubanile! kui saaks täpsed kuupäevad kah teada, oleks lausa lust ja lillepidu, sest siis saaks ka bussijuhtide konkursi korraldada Smile
ja aitäh Sulle, Heido!

Lind on ka inime
_____
Lincoln Town Car 1997
Ford Ranchero 1977
GAZ Kuban 1991 Big Grin 
Mazda 323 1981 (USA variant)
VW New Beetle 2000
#10

Kui nüüd õieti aru sain,siis sobisid kõik pakutud volgad?Ega's midagi,ruttu volgale iluravi tegemaCool
#11

Kes oleks huvitatud asendama ühte gaz 24 enda masinaga võtke ühendust heiksoniga. See koht on vabanenud .
#12

Nujah, sellised nad on .... , hea , et vähemalt paar päeva ette teatavad.
Arvestades olukorda , tahaks huvilisi kellel on tumedat värvi Volgad, sobivad nii 24 kui ka 2410. Esialgsete andmete põhjal peaks arvestama väljasõiduga 2 dets õhtul ja tagasi 11 dets. Volgade filmimine toimub Helsingis.

Autod M 408 export, GAZ 21 ja Saab 96 "küülik"
#13

Kas hall gaz-24 nostalgiapäevade takso ei sobi?
#14

Mul on must 24, hetkel vaja ainult 1 rehv ära lappida, jookseb tühjaks.
[Pilt: volga_ban.jpg]
#15

Tsiklimeister Kirjutas:Tere!

Pisikesed viperused,seoses kolimisega uude serverisse on kadunud ja otsitakse neid elektroonilisi kirju,mis olid saadetud enne 15.11.2008.
Prantslased ei ole Helsingi võttepäevade tehnika suhtes üksmeelel aga eitavat vastust ka ei ole tulnud.
Nii,et ootame ja esimestena saavad info Heikki ja Allan!

Lugupidamisega
Heido

heido@retromc.ee


Tervitused.
Kas midagi on selgunud-mis uudist.
Allan ja Heikki.

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
#16

Jah , infot oleks kiiresti vaja.

M408-65, GAZ24-77, UAZ, RAF
http://www.garaaz.eu/
#17

Nii ta on-viimane aeg muretseda TÜV ja kindlustus,talverehvid jne. toimingud,tegemised mis nõuavad lisaväljaminekuid.
Ootame inffi.

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
#18

Kalendrisse vaadates tundub, et ikkagi tuleb hakata lapsi ette valmistama, et see aasta jäi jõuluvana kahjuks raskesti haigeks ja pandi paariks kuusk haiglasse intensiivravipalatisse ning selle tõttu see aasta ta kinke tuua ei saa. Aga me kõik olem koos mures ta tervis epärast ja kui ta kunagi ehk terveks saab, siis ehk toob tagantjärgi.
#19

oldmoped Kirjutas:Kalendrisse vaadates tundub, et ikkagi tuleb hakata lapsi ette valmistama, et see aasta jäi jõuluvana kahjuks raskesti haigeks ja pandi paariks kuusk haiglasse intensiivravipalatisse ning selle tõttu see aasta ta kinke tuua ei saa. Aga me kõik olem koos mures ta tervis epärast ja kui ta kunagi ehk terveks saab, siis ehk toob tagantjärgi.

appi, ei ole ilus valetada lastele! tueb otse välja öelda, et jõuluvana pole olemas! paar aastat tönnivad, küll lõpuks vait jäävad. ja kokkuvõtteks on kõik õnnelikud Toungue isegi kui filmionud meid ei taha Wink

Lind on ka inime
_____
Lincoln Town Car 1997
Ford Ranchero 1977
GAZ Kuban 1991 Big Grin 
Mazda 323 1981 (USA variant)
VW New Beetle 2000
#20

Tsiklimeister Kirjutas:Rahunege ja ilma paanikata palun!
Praegu Rovaniemel käimas võtted,sain vahepeal meili busside kohta ja ootan vastust teiste autode suhtes.Kes teab loomelontrusi ja on osalenud võtetel see teab seda filmimaailma kummalisi käike.
Kui oleme saanud asjad ühele poole võtan,ette reisi Tallinna ja üheskoos tuleme Helsingisse.Nii nagu oleme vestelnud ja kirjutanud meili teel.

Lugupidamisega

me ei saa rahulikud olla, oleme nii kuumaverelised lihtsalt Big GrinToungue aga jah ses suhtes on sulatõsi küll, et ega neil filmiinimestel on alati venimist ja ümbermõtlemisi küllaga. lihtsalt nendest meilivahetustest ei tia ma miskit, võimalik, et ei peagi teadma, kuid kui palju tüli ei tee mind meilidesse lisada, siis mu e-aadress on evelin@dirigent.ee
hoiame lippu kõrgel! Smile

Lind on ka inime
_____
Lincoln Town Car 1997
Ford Ranchero 1977
GAZ Kuban 1991 Big Grin 
Mazda 323 1981 (USA variant)
VW New Beetle 2000
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne