Reeglid siia foorumisse postitamisel?
#1

Tere

Komposter siin. Viimasel ajal on sagenenud juhtumid, kus keegi lihtsalt sõnagi lausumata kustutab foorumist postitusi ja aktiivseid kasutajaid. Teiste kohta ei tea, aga minu postitused hakkasid kaduma juba ca nädal aega tagasi. Siis hakkasin igaks juhuks oma postitusi ka arvutisse salvestama, et vajadusel need pärast uuesti postitada.
Saaks aru, kui olen eksinud mingite reeglite vastu, aga ma olen olnud kogu aeg viisakas (erinevalt mõnest, kes väga ropu suuga), püüdnud arendada konstruktiivset arutelu, põhjendanud oma seisukohti, püüdnud mitte segada teisi teemasid troll vs buss teemal, jne.
Seega arusaamatuks jääb, et kes on see salapärane, kes sisukaid postitusi oma äranägemise järgi õigeks ja valeks tituleerib, ning vastavalt sellele omale mitte meeldivad ära kustutab ning miks ta seda teeb?
Vasta
#2

Koposter Kirjutas:Siis hakkasin igaks juhuks oma postitusi ka arvutisse salvestama, et vajadusel need pärast uuesti postitada.
See on küll üks äraütlemata vahva mõte! Mõelda vaid kui töömahukas oleks kogu selle jutu uuesti läbi kirjutamine... Sulle jääks isegi Valdost vähem vaba aega.
Vasta
#3

No täpselt.

Aga igal juhul kes iganes sa oled, kes sa mu postitusi kustutad - ilmuta ennast. Ja räägi ka põhjustest miks sa nii teed. Seni kuni mulle ei öelda millise reegliga mu postitused vastuollu on läinud, arvan ma, et keegi suur trollikallistaja lihtsalt ei salli veidi teistsuguse maailmavaatega inimesi ja püüab siin foorumis kõik seonduva ära kustutada. Aga mul ei ole raske üha uuesti ja uuesti uut kasutajat teha ja postitada. Nii et lihtsam on asjad omavahel selgeks rääkida.
Vasta
#4

Mina olen palunud moderaatoritel kustutada mõned komposteri postitused, need milles ta pöördus nõudlikul toonil Toomas Sepa kui tegeliku isiku poole, jäädes ise anonüümseks foorumikasutajaks.

Leian, et antud kaasus on väljumas foorumi moderaatorite kontrolli alt ja oleks aeg anda üle riiklikele struktuuridele, kes selgitavad välja selle leimija-spämmeri tegeliku isiku või isikutegrupi ning määravad karistuse.
Vasta
#5

Ma pigem arvan, et see on mõtetu ettevõtmine ja mingit karistust kellegile ei määrata, tuleb sõnavabdus mängu....pigem ennast teed naerualuseks...minu isiklik arvamus...kuid ei astu kompostri kaitseks välja nüüd, vaid väidan, et siin paljud ka ise väga kriitiliselt nähvanud....
Vasta
#6

Minu lugupidamine sellele moderaatorile, kes sellele jamale lõpu tegi.

Päästegalerii

ytra.eu - Ühistranspordiportaal
Vasta
#7

Vaata see sinu sõnavabadus ei ole ikka nii vaba nagu sina arvad. Põhiseaduses on ka selliene punkt mis ütleb, et kellegi au ega head nime ei tohi teotada. Ja selle § vastu see mulgustaja siin aktiivselt eksiski.
Vasta
#8

siim089 Kirjutas:Minu lugupidamine sellele moderaatorile, kes sellele jamale lõpu tegi.

Sama ka minupoolt. Eks Ta üks liiga suure suuga tegelane oli.

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#9

Komposter ei peaks väga imestama selle kustutamise üle. Kui metsas sul parm kõrvaääres piriseb, kogu aeg ühte ja sama, siis lööd sa ta lihtsalt maha ja oled õnnelik selle üle, et ta sind hammustada ei jõudnud.
Ei saa ma ka teistest postitajatest aru. Mida te taaga vaidlete. "Üks loll jõuab rohkem küsida, kui sada tarka vastata". Jätke ta teemasse üksinda. Nii loll ei saa üks inimene olla, et lõputult üksi postitab. Tehke komposterile oma teema ja las kiidab bussi seal, palju tahab (eks ta peab bussifirmalt oma palgaraha välja teenima).
Vasta
#10

Jumalast õige! Et selline jama ei korduks, siis uues foorumis peaks rakenduma automaatika- trolli laitmine käivitab koheselt isiku virtuaalse- ja füüsilise kustutamisprotsessi, automaat helistab seejärel politseisse, kiirabisse ja Võsa Petsile ja foorumi nurka ilmub leinalindike Toungue Meenutades lisaks veel Sarvemurdja materdamist tema logo teemal julgen avaldada oma arvamust, et ühistranspordist huvitumine (või hoopis kasutamine?) toob kaasa akuutseid häireid närvisüsteemi toimimises! Aga parafraseerides klassikuid- mul ütskõik, tekke vai kuradit Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne