Land Roveri klubi kangelasteod ARKi vastu
#1

Paneks siis siia foorumisse ka viited nendele teemadele, kus Land Roveri klubi liikmed on kõvasti ARKi materdanud (minu teada siiani on ainult ühele teemale lingitud ning sedagi teemas, kust muidu otsida ei taipaks). Kuigi muist teist on tõenäoliselt juba seda näinud, võib mõnel ehk ka nendest viidetest kasu tõusta.
Kuidas korrektsed tehaseandmed tehnilisse passi saada
UK registrist auto Eesti registrisse saamine (vasakpoolse rooliga) (seda juttu loe või nagu õnneliku lõpuga põnevusromaani)

Minu poolt igatahes kolm kummardust neile, kes jaurata on viitsinud ning LR-foorumi kasutajale LoJack olen nõus mõne joogi välja tegema Smile
Vasta
#2

müts maha! väga tegijad vennad sest seletagu see ARK mis tahab, nad on ikka korraliku supi sees oma mittepädevate ametnikega. Nii loodan et ARK-i vastu mingi kolossaalne ühishagi veel esitatakseBig Grin

militaarmootorrattur
Vasta
#3

Usun,et see ühishagi ka tuleb,sest lugedes neid vastuseid ARK-ile on selge,et neil tegelastel on tõsi taga. DON'T F**K WITH LAND ROVER OWNER!
Vasta
#4

Olles lõpuks ka Viimase Autolehe (nr 47) endale saanud ning arikli läbi lugenud tekkis paar mõtet:
1)Isegi siin ei jäta ARK amteniku kiusu ja jonni ajamist ning tavakodaniku süüdistamist
2)Arikklist esi selgu millise kadalipu pidi Kalev tegelikult läbima
3)Puuduvad olulised viited artikili algallikale ja olulistele seadusandlikele aktidele.

Soovitan kõigil endiselt jälgida siin toimuvat:
http://www.landrover.ee/foorum/viewforum.php?f=31&sid=4aaf8c029cf2682f9594dda464832e64

P.S. Kalev kirjutas:
Mina ootaks ära SOLVIT-i lahendi ja siis vaataks edasi.
Kuivõrd ARK on minu case puhul selgelt käitunud Euroopa Komisjoni poolt väljastatud Tõlgendusteatises toodud juhtnööride vastaselt siis on MKM-il (ja ka SOLVIT-i Eesti ametnikel) väga raske väita, et ARK siinkohal õieti käitus.

Kui SOLVIT-i vastus käes siis võtaks ja teeks Land Roveri Klubiga suurema kära ajakirjanduses, siis aga juba vähe mõjukamates väljaannetes.

OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne