Rehabiliteerime roolimõrtsukad ?
#21

Paraku pole liikluspolitsei ainus juriidilise impotentsiga hiilgav asutus- järjest on juhtumeid, kus sundvõõrandamisel, tegevuse peatamisel, millegi lammutamisel jm. sigaduste likvideerimisel on eksitud protseduurireeglite vastu ja tänu sellele on sigatseja saanud kohtus õiguse + kopsaka kahjutasu meie taskust (maksud!). Siinkohal ühinen dad'i küsimusega- miks selliseid KOV ja riigiasutuste juriste üldse palgal pidada, kelle mõistus niigi kaugele ei küüni, et seadustes ja protseduurides näpuga järge ajada ja oma tegevused sedusega rangesse kooskõlla viia?! Pole kuulnud, et keegi oleks oma töö kaotanud seetõttu, et tegevuse/tegevusetuse tõttu sadu tuhandeid kroone on tulnud pättidele kahjutasu maksta...
Vasta
#22

Stalkerite otsus koos lühikese kokkuvõttega on siin: http://www.nc.ee/?id=947 .
Vasta
#23

dad Kirjutas:Vaat sellest ma ei saagi aru ... mida need "juristid" seal minu raha eest teevad??? Tundub et astuvad järjest ämbrisse ainult.

Miks sa seda minu käest, minu posti tsiteerides, küsid? Korrektne koht selle küsimuse esitamiseks on see poliitik, kelle poolt sa viimastel valimistel hääletasid. Mul ei ole mingit tahtmist hakata siin sinuga lõpmatuseni vaidlema ja võidu demagoogitsema.

Jah, politsei peaks seadusi järgima. Samas probleem ei ole mingis näkases stalkeris, probleem on selles, et stalkeri pikenduseks olev institutsioon on ebausaldusväärne. USA-s näiteks on vähemalt mõnedes piirkondades konstaablil õigus joovet tuvastada visuaalselt, selle kükkimise-ninakatsumise testiga, meil nõutakse taadeldud alkomeetrit, kaheliikmelist patrulli ja jumal teab mida. Samas kui anda meie politseile samad õigused kätte, siis on tulemuseks maksuamet 2, mitte korrakaitse.

Selle stalkeri jama likvideerimiseks piisaks mingi vastava seaduse või määruse muutmisest ja ongi jokk. Tegelik probleem jääb alles.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne