Bussid LAZ-695N 574AJU&580AJU
#81

Ka mulle pakuvad vanad bussid huvi, peamiselt siis laz ja ikarus ja rohkem laz.
Kuid põnevaim on see laz 695n või mis iganes see on, millel on lõõtsuksed igatahes ja 35 kohta vist võI?
Vist see meeldibki, mis see 580 aju on.

Olen ka endale laz-i tahtnud ja eriti vanasti, aga noh mul pole selleks piisavalt peale hakkamist ja raha.
Eks jälgin, siis vahepeal seda teemat siin.
Kunagi kooli ajal sai laziga vähemalt kaks korda ekskursioonil käidud, täitsa lahe buss ja 40 sajale bensiini Toungue

Ma kunagi isegi uurisin arkist mingi 2000 aastal äkki ja siis oli eestis arvel 11 lazi.
Ma olen ise mõelnud,et kui raha oleks, siis peaks võibolla venemaale minema lazi tooma, kuna mulle oleks oluline korras laz ise, mitte konkreetse isendi ajalugu.
Aga loomulikult saan aru ka antud teemaalgatajast, kes neid busse siis taastab ja kellele ajalugu tähtis.
Täitsa mõistan, et väga ajamahukas töö ning rahamahukas, kuid minu poolt igal juhul edu ja tee seda ikka omas tempos, nii nagu meeldib ja sobib ja saad Smile
Meie survet, ära arvesta.
Sest müts maha igal juhul sinu ees, minust poleks, sellist tegijat, kes busse taastab.
Ma ei saa sõiduauto taastamisegagi hakkama korralikult ja seegi on paras pähkel mulle Big Grin
Kui ma seda teeksin, aga ma ei tee.

50-60ndate uunikumid ruulivadSmile laz 695-d on ka väga tegijad asjadSmile
Vasta
#82

Aju on http://195.80.106.137:9050/soidukiPiirang
Reg märk

Veel pole maha löödud
Vasta
#83

pole ju mitte mingit piirangut?
muideks, mul on laz bussi pilte, et tore vaadata ja on ka 580 aju pilt olemas Smile

50-60ndate uunikumid ruulivadSmile laz 695-d on ka väga tegijad asjadSmile
Vasta
#84

Küsimus,kas kodanik Albu on veel tegeleb oma LAZidega või on need kaduva teed läinud?Sad
Ning vaadates tuliseid vaidlusi eespool,meenus,et nii mitmetki tänaseks Ukrainas liikuvad LAZid on tegelikult 90datel Baltikumist, Ukrainasse tagasi müüdud masinad. Ning ega Ukrainlane ka rumal pole, oskab oma "uunikute" eest juba raha küsida.


Vasta
#85

(01-01-2014, 00:13 AM)MAZ Kirjutas:  Küsimus,kas kodanik Albu on veel tegeleb oma LAZidega või on need kaduva teed läinud?Sad

Tunnen kohustust vastata. Minu poolest oleks võinud antud teema olla hetkel seal, kus oli, ehk siis projektipäevikute allotsas, ootamas päeva, mil on teada anda arengusammudest. Kui kasutaja al101 pidi just nüüd selle teema sealt üles äratama, mis siis ikka. Ära seda teemat ei kaota ja lukku ei pane, sest LAZid eksisteerivad endiselt ja minu LAZi-plaan samuti. Arvestan aga varem saadud kogemust - pole mõtet miskit vaid rääkimise pärast rääkida enne kui pole midagi näidata ning pole mõtet midagi lubada kui selles ei saa kindel olla, ehk siis pole mõtet anda rahvale suurt lootust ja siis kui plaanid kohe ei täitu, petta nende lootust - ja seega hetkel rohkem sõna ei võta. Räägin siis kui on midagi rääkida.
Endiselt entusiastlik, arusaamist soovides,
Alar
Vasta
#86

Loodame, et bussid veerema hakkavad. Edu!
Eee, mida Laz-i-omanikule soovida? Zil-i kapotti katusele! Big Grin
Vasta
#87

Kindlasti tasuks hakata vaatama ka ZIL mootori juppe ja otsida ka mõni kosu,kust saab spetsiifilisemaid pisi detaile maha keerata.


Vasta
#88

(13-11-2008, 18:01 PM)stihl Kirjutas:  
Albu Kirjutas:Täna galeriis mõned pildid varasemast kahest käigust + äratoomisest paar pilti.

Noh, väravamehaanik, kõik siin ei mõtle nii materiaalselt, nagu Sina.

Ja olen üsna kindel, et need pildid on ka viimased selle bussi hukkumisest.
Heal juhul lammutatakse ta varuosadeks ja sinna ta jääb...rauasulatusahjude keelekaste.

Tulistan suht puusalt ja tegelikku olukorda teadmata et ksf Stihl´il tabas omal ajal suht kümnesse selle eelpoolmainitud lausega...

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta
#89

(05-01-2014, 16:59 PM)mlsluik Kirjutas:  
(13-11-2008, 18:01 PM)stihl Kirjutas:  
Albu Kirjutas:Täna galeriis mõned pildid varasemast kahest käigust + äratoomisest paar pilti.

Noh, väravamehaanik, kõik siin ei mõtle nii materiaalselt, nagu Sina.

Ja olen üsna kindel, et need pildid on ka viimased selle bussi hukkumisest.
Heal juhul lammutatakse ta varuosadeks ja sinna ta jääb...rauasulatusahjude keelekaste.

Tulistan suht puusalt ja tegelikku olukorda teadmata et ksf Stihl´il tabas omal ajal suht kümnesse selle eelpoolmainitud lausega...

Imesid juhtub, kuid võib juhtuda, et antud juhul tabad märki ükskõik kuidas ja kuhu tulistades Big Grin Tegelikult on see kurb. Minul on bussid vähemalt korralikult katuse all.

Mis ei tapa, teeb vigaseks!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne