suurem kolb
#1

ee..on nagu selline jama et sain sõbralt odavalt tuttika kolvi.Kolv iseenesest on nagu nacca suurem kui originaal mõõdus mopi oma ja veel kolme kolvi rõngaga...Big Grinet mis te siis komenteerite..selle kohta on ta hea või midagi...loomulikult ma pean laskama moto poes hylsi nacca suuremax puurida aga jah irw 300.- selle yhe augu peale..aga tlnas sõidan ringi ja ment ei saa ka sittagi teha kui tema silme all ei sõida kiirelt ja välimuse järgi ka ju ära ytle et sul seal suurem kolv sees...et jah andke nõu kas rsk kuumeneb yle kiiremini on hea,tasub ära yldse wei..tlnas sõimisex..Smile?
Vasta
#2

kuumenema hakkab ta kindlasti päris tublisti kohe ja see pole üldse hea.
mis kolb see üldse on? mopi oma?...või kui silindrit puurida lased, kas tõesti kubatuur suureneb niipalju, et pead hakkama menti kartma ?
mina isiklikult sellist asja ei teeks...kolvi võid panna, silindri ka suurema teha, aga see kolmas rõngas ei tasu end ära. pealegi kui kolb p***sse läheb, kust uue võtad suurema silindri jaoks? (oleneb muidugi kui palju puurida lased) :keersilm
Vasta
#3

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: harley
kuumenema hakkab ta kindlasti päris tublisti kohe ja see pole üldse hea.
mis kolb see üldse on? mopi oma?...või kui silindrit puurida lased, kas tõesti kubatuur suureneb niipalju, et pead hakkama menti kartma ?
mina isiklikult sellist asja ei teeks...kolvi võid panna, silindri ka suurema teha, aga see kolmas rõngas ei tasu end ära. pealegi kui kolb p***sse läheb, kust uue võtad suurema silindri jaoks? (oleneb muidugi kui palju puurida lased) :keersilm
eee...kolv ei lähegi sisse silindrisse mingi 1mm jääb puudu vicc.....ja kolmas rõnga koht oli juba olemas kui ostsin selle.....ja ma ei tea mis kolv seee...on...Toungue
Vasta
#4

ilmselt pole tegu originaalkolviga. mõõda täpselt üle ka kolvisõrme asukoht, kolvi kõrgus ja avade suurus. peale selle on see kolb ka ilmselt raskem, seega võid süsteemi tasakaalust välja lüüa ja tulemuseks on vibratsioon. kolmas rõngas jäta küll ära.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne