Tsikli? boxermootor
#1

http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopic...206#159206
Vasta
#2

Saksa WH generaatori mootor, genekas ise on 2x suurem kui mootor, täpset võimsust peast ei mäleta. Kahjuks on enamuses järgi ainult mootorid ja genekad ise on otsa saanud Sad

Dad.
Vasta
#3

See ei ole mootorratta mootor ... sama tehas võis kunagi ka mootorrattaid teha.

BMW mootoreid kasutati veel üsna hiljuti amee tarbeks tehtud generaatoritel(Siemens ntx).

Dad.
Vasta
#4

Kas ma näen õigesti, et teisel pildid, kohal kus tavaliselt paikneb käigukast, on sel mootoril rihmaratas?
Vasta
#5

Ishijupp Kirjutas:Kas ma näen õigesti, et teisel pildid, kohal kus tavaliselt paikneb käigukast, on sel mootoril rihmaratas?
ja käima löömis vänt on teisel poole mootorit? ja kas see on ikka käima löömiseks?
Vasta
#6

Tegemist on nn statsionaarmootoriga.Vänt on käivitusvänt ja orginaal.Osaliselt ühtivad selle mootori osad mootorratta omadega.
Vasta
#7

kass Kirjutas:
Royal Kirjutas:Tegemist on nn statsionaarmootoriga.Vänt on käivitusvänt ja orginaal.Osaliselt ühtivad selle mootori osad mootorratta omadega.

Täitsa nõus (kuigi vänt kangesti jalgrattavända sääre moodi) , aga mis asi see MOOTORRATAS siis on, ehk mis tehase aparaadiga tegu on ? Kas BMW nagu Dadi postis toodud vihjest võis lugeda ???

BMW see ei olnud, vist (ei mäleta enam) oli Zündapp.

Dad.
Vasta
#8

kass Kirjutas:Et teema toores püsiks, siis joriseks edasi, et mina arvan (ja kalkun ka), et Zündappiga ka ei tohiks tegu olla....vai mes?

Ise ajasin pada, Zündappi mootor on hoopis teisel generaatoril, see peaks olema seotud ikkagi BMW-ga, minu kokkupuude on sellise mootoriga juhuslik ja nimelt tahtsin ma saada magneetot.

Dad.
Zündappi KS-i mootoriga gene on selline.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne