´Vilin?
#1

Wabandust lolli küsimuse eest aga mu buss hakkab salogis meeletult vilistama 40 km/h pealt.Tõenäoliselt tuleb see vilin läbi edeklaasi tihendi.Ehk keegi oskab tuua mingi lahenduse?

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta
#2

makroflexi, või hoopis silikoniga lased tihendi äärest üle ja peaks käima Big Grin .
Vasta
#3

Ajutiseks lahenduseks sobib veekindel teip (soovitavalt must, kuna siis peainseneri käest kohe sõimata ei saa), pikemaajaliselt tuleks muidugi klaas korralikult ette panna.
Illustratsiooniks üks Pärnus seisev MRP Duple (571TBX):


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#4

Aga ,kas toda silikooni paigaldamist kannatab teha ka praegustes ilmastikuoludes ja õues?Garaazi minekuks peaks ma aja kinni panema .Ja see mitte eriti lihtne.

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta
#5

Üldiselt kannatavad kõik silikonid +5 kraadiga veel vabalt kasutada. Muidugi on parem, kui hoiad silikoni enne kasutamist toatemperatuuril.




`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta
#6

Aga uks käib tihedalt kinni?
Ma sättisin ukse fiksaatoreid tund aega, lõpuks on nii viimase veereni keeratud, kui võimalik ja surve regulaatorist ka natuke juurde keeratud, et vähe kõvemini pigistaks.
Toda teipi võid ju ka ühe serva kaupa katseks panna. siis kuuled millin serv ei pea.


Vasta
#7

PETSS Kirjutas:Aga ,kas toda silikooni paigaldamist kannatab teha ka praegustes ilmastikuoludes ja õues?Garaazi minekuks peaks ma aja kinni panema .Ja see mitte eriti lihtne.

Nu aga siis lase salongipooltWink

Pole midagi targemat teha
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne