Pakun välja, et võiks teha ühise kokkutuleku!
#1

Võiksite oma klubi liikmed kokku võtta ja meile külla tulla.
8-10 august toimub Peipsi ääres väga kaunis kohas CarRating.org kokkutulek, kuhu on oodatud kõik autohuvilised. Inimesed saavad veeta oma aega lõbusalt teiste autohuvilistega, ka naised ja lapsed võib kaasa võtta. Meie kasutuses on saun, suur maaplats, pikk rannariba koos sooja veega ja ka pisikene lauluväljak, mis õhtul annab lauluhuvilistele võimaluse häälepaelad valla lasta, ning muidugi Pootsmani baar mis on avatud 24h.
Tulge võtke koos meiega aeg maha ja lõõgastuge koos huvilistega Peipsi kaldal. Kel soov lageda taeva all või telgiga ööbida puudub, saab ööseks puhkama minna turismitallu hinnaga 100 krooni/öö.
Seega, söögid-joogid kaasa ja autosõpradega suve nautima!

Kui automoto klubi juhid arvavad asjast positiivselt siis võiks minuga ühendust võtta, et juba täpsemalt plaanid paika panna. egert@carrating.org

Rokem infot http://www.carrating.org/s_text.php
Rohkem infot
Vasta
#2

noh amf rahvas kas läheme kohale? mul nagu auto nüüd värvitud... võin sõita kuhu iganes... Teet saad opeli kokku selleks ajaks? Toungue
Vasta
#3

mõtleb-uurib! Krt, nagu ikka, on aega jube vähe. Aga seni pole sellised pisiasjad häirinud!

Opelist: kahtlane - vaja ju lanseronid puhastada-värvida (mis eeldab, et kompressori rõngad saavad vahetatud); kuna lasin ploki üle \"Kärcheriga\", võib veel ebameeldivusi tekkida. Ning minu kaastunne sellele vennale (loodetavasti ikka mina), kes installib need paar kilomeetrit juhtmeid...
pealegi ei tahaks \"illegaalse\" masinaga eriti (pass: 1.3, kapoti all 2.0) ringi liikuda - parem karta, kui elu lõpuni mingit mesa kinni taguda... Aga ok, liikumisest veel vara unistada!

tore kuulda, et Ibiza \"valmis\"! Ootame pikisilmi pildimaterjali!

teet,
laksutab lõugu enam kui käsi liigutab

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne