Ettevalmistused Talveralliks .

ruut Kirjutas:
ullivilli Kirjutas:Nii kindel on see, et naelu me ei saanud..
Vaata, et sa siis tahavaatepeeglit ka kasutad. Tuleme minut peale teid ja kõik naelad teravaks ihutud Smile

Krt karm värk...
Aga eks ma panustan sellele, mida suverallil tegi ländkruiser(kui ma ei eksi)
Karjus ja räuskas nii mis suutis ja läks põlda pidi mööda Toungue
Vasta

meil on teate nii kiire nüüd viimsetel hetkedel, et pole aega siia midagi postitadagi!

Kuban Mahtuniveraali Kergelt Paanikas Naiskond
Big Grin

Lind on ka inime
_____
Lincoln Town Car 1997
Ford Ranchero 1977
GAZ Kuban 1991 Big Grin 
Mazda 323 1981 (USA variant)
VW New Beetle 2000
Vasta

Kuban Kirjutas:meil on teate nii kiire nüüd viimsetel hetkedel, et pole aega siia midagi postitadagi!

Kuban Mahtuniveraali Kergelt Paanikas Naiskond
Big Grin

Karjuge välja, kui saab jõu või nõuga kuidagi avitada.
Kontakt peaks olemas olema Smile
Vasta

Tunnike tagasi sai lõpetatud garaazis. Hooratast sai vahetatud. Homme karpat veel seadistada ja miljon asja jebida...
Vasta

Sain paar tundi tagasi said kätte oma tsikli rehvitöökojast koos naelutatud tagarehviga. Krdi hästi istus jää küljes kinni rsk.

HONDA GL 1000-1976
Vasta

meil lõpetas sidur töölepingu, aega selleks mul põhitöö kõrvalt 2 kohvipausi ja 1 pooletunnine lõuna, et korda saada. POLEE PAHA!

Rajal näeme, raisk!
Vasta

ullivilli Kirjutas:Karjuge välja, kui saab jõu või nõuga kuidagi avitada.
Kontakt peaks olemas olema Smile

aitäh kodanikud Villi ja Ulli Wink
tundub, et vist nipin-napin jõuame, aga üldjuhul tunded petavad, eks elu näitab, muidugi kui näitab...
ühe seigaga ei osanud meist keegi arvestada - täna hommikul kell 7 liimus gaasipedaal põranda külge kinni keset Mustamäe teed. bussijuht kangutas sõidu ajal käsitsi selle üles.
kuna eelmisele Talverallile sai põhimõtteliselt mindud otse Pariisi lennuki pealt ja miskit ei juhtunud, siis vist ei ole mõtet väga palju muretsemisega vaeva näha enam Big Grin

seltsimehed! õhtul keerake lokirullid pähe! omme ju pidupääv Toungue
Kuban Mahtuniversaali Roosa ja Rahulik Naiskond

Lind on ka inime
_____
Lincoln Town Car 1997
Ford Ranchero 1977
GAZ Kuban 1991 Big Grin 
Mazda 323 1981 (USA variant)
VW New Beetle 2000
Vasta

uhh, volvo 343-el paak täis ja pagassis kankud täis (eelmine aasta sai kaks korda küte otsa) , et parandada aerodünaamikat - tahaaknale installitud nn "kapsariiv" ja nagu tavaliselt enne rallit, reedel 17.30 juhutub midagi, seekord õnneks kustus ainult lähitulede signaallamp, nr kleebin siiski peale alles stardis - ebausk, mis teha
Vasta

Ma ei hakka täna isegi käivitamist proovima. Kes neid jaapani autosid teab Toungue Eks hommik ole õhtust targem Big Grin
Vasta

Paagis on natuke kütet, kojamehed natuke töötavad.
Alla saime naelad... kuigi ma ei usu, et see aitab selle vastu, et ma nagu vanaema sõidan.
kojameestel on ON ja OFF reziim, ühendades relee võrku ja lahti Big Grin
Taga on võimas tuulutusava, mida lappida ei jõudnud.

TNa keset pärnumaanteed tegi pott pott ja hoog vaibub mõtlesin, mida tutti rõõsk, teel!
Tegelt tuli välja auto juriidilise omaniku poolt, et see pidi norm olema.. kuskil 1,5k peal ei olegi jõudu XD
Kohapeal korjame peale meid sõitvate kontakte Toungue juhuks kui peaksime teele jääma Toungue
aga nüüd kolm törtsu tatti üle õla ja selliste asjadega me ei arvesta Smile
Hommikul stardis näeme. Raisk! Mina toon kohvi... kes toob pirukad?

I'd offer you moral support but i have questionable morality
Vasta

Sai veel viimaseid klapiregulli ja süüte seadmist tehtud. liigub.Rajal näeme rsk
Vasta

Kauneid unenägusid ralliässad.Fiat just veeres garaagest välja ja suundus Pelgulinna.Sitikas sai garaagesse sisselükatud,sooja .Pokaal veini ja magama.Äratus 5.30.

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne