Teema on suletud

Uunikute Talveralli 2009 21.-22.veebruar, STARDIAJAD JA VÕISTLUSJUHEND!!!

Kas öömaja kohta ka mingit inffi liikuma hakkab? Siis teaks- saaks "perekondasid" kokku panema hakata.

HONDA GL 1000-1976

historic Kirjutas:kui Legendaarne Mahtuniversaali Naiskond peaks ikkagi korraldama konkursi Kubanbussi vabade seisukohtade täitmiseks, paneme ennast eelvooru kirja kasvõi postuumselt.

et kohe lausa Legendaarne !?
meie tagasihoidliku Naiskonna tiimikoostamise trikoovoorud käivad täie hooga. hetkel veel 2-3 seisukohta täitmata. eelistame küll naissugu, kuid eks selle pisiasja puhul saab korraks silma kinni ka pigistada Wink
ja lund hakkas sadama, loodame et sajab kuni 23.veebruarini!! Big Grin

jaksu kõikidele ja eriti korraldajatele!
Kuban Mahtuniversaali Naiskond

Lind on ka inime
_____
Lincoln Town Car 1997
Ford Ranchero 1977
GAZ Kuban 1991 Big Grin 
Mazda 323 1981 (USA variant)
VW New Beetle 2000

Sapakatega ma konkureerida ei suuda küll, kui minu auto on vähem uunikum ja RALLIGA vähem seonduvam kui grungebuss või Vene veoauto, siis ei kommentaari :

[Pilt: bm7.JPG]

Ülekanne sai kohe algul sooritatud, samas tundub selline suhtumine suht haige. Vehe tehnika kui on rohkem uunikum kui lääne, siis PLY sa võiksid veidike ennast kainemaks magada.

Mille üle sa virised, su nimi on ju kirjas ja mingeid takistusi söiduks ei ole?
See vene auto teema on nii nagu ta on, kellele rämps kellele vägev rallikas....

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink

Cardo Kirjutas:... siis PLY sa võiksid veidike ennast kainemaks magada.

Cardo, kas ma pean samuti pisut kainemaks saama või võin purjakil (mis mul tavapärane) edasi olla...?

Sest ma olen samuti arvamusel, et see must sahk, mille pilti sa siin uhkusega demonstreerisid, on minu sihukesele kühvlile:

[Pilt: 73b5c2r244F5q9r6r355.jpg]

...liiga tugev vastane ja minu jaoks kaotab asi mõtte...

Ma saan, muidugi, aru, et enamus 46-tesid (ja ilmselt ka 30ed) sõidavad sust üle (või millega iganes seda Bmw kuppi sõidetakse) ja see asjaolu võib inimeses teatud pingeid tekitada, aga see ei tähenda, et võid võõra hoovi peale rusikatega vehkima tulla ...

Kunas maksetähtaeg muidu on?

ullivilli Kirjutas:Kunas maksetähtaeg muidu on?

Aga siis paneme hoopis sellise tärmini: kogu meeskonna raha peab laekuma hiljemalt 31.01.2009! Kes on selleks ajaks sees, on sees. Kel pappi pole, on väljas.

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee

Mina olen suht viisakas ikkagi olnud. Kogu aeg irisetakse BMW-de üle ja kiidetakse Ladasid taevani. Mina ei pretendeeri mingile esikohale, ja kes minust üle sõidab jätab mind täiesti külmaks. Antud ürituse arusaamalt olen seda meelt, et mida rohkem erinevaid nn vanakooli autosid seda parem. Erinevad võiksid nad olla nii margilt kui olemuselt. Kui juba pea 10 eksemplari kannab sama mudelitähist , siis on see pigem selle margi üritus. Pildi panin selleks, et ehk saadakse, aru, kas tegu on mingi surnud rondiga, või tohib ikka sellisega tulla, eks korraldajad ise otsustavad.

Ma ei viitsi pikalt heietada ja nagu Cardo peaks juba tqhq.ee foorumist tedma, siis Ply pikalt ei heieta:
esimene disklaff esimest korda Uunikute Talveralli ajaloos tuleb Cardo Paap'ile!
Sorry, sellise suhtumisega inimesed Uunikute Talveralli rajale ei pääse! Laekur Kaspar saab korralduse raha tagasi maksta ja adjöö!


Uunikute Talveralli korraldatakse usalduse pealt ja sõitjad valitakse samal alusel. Meil ei ole ei autode ega sõitjate puudust ja kui 1955 valmistatud Jaguari rajale toov mees juba selgelt vihjab, siis ei ole asja venitamisel pikemat mõtet.
Igasugune tarkpeade mölisemine jäägu rahvasprintidele ja -rallidele, seal on meil kuhjades "võsavertsude markko-wannabeesid", kes iga jumala kord Eesti rahva-autospordi ja noorte autoõpetuse grand old man'i Viktor Ditmanit sõimavad. Selline kaader on vanatehnikasõitudelt, kui HÄRRASMEESTE meelelahutuselt, välistatud. Punkt.

Kaebekirja võid esitada vanaema kassile.

Priit, väsinud hetkel 9-tunnisest ja 500-kilomeetrisest tiirust rada tehes.

Vabandage minu lollust, aga mis on nimistu viimased kaks numbrit?

võistlusnumber kasutaja tiim mark mudel aastakäik ?? ??
51 ullivilli Släkte Ström Volvo 244 1979 2 2

ullivilli Kirjutas:Vabandage minu lollust, aga mis on nimistu viimased kaks numbrit?

võistlusnumber kasutaja tiim mark mudel aastakäik ?? ??
51 ullivilli Släkte Ström Volvo 244 1979 2 2
2 kaskadööri autos ja mõlemad jäävad öösel magama st. soovivad jääda ööbimiskohta.

Okei... Minu viga :$
Hetke seisuga on kaskadööre autos 4.
JA tõenäoliselt saame ööbimisega hakkama kasvõi ühe inimese toas Big Grin

Teeks täpsustuse, et meie ratastele lisandus veel 2 nais-kaardilugejat, kokku siis 4in ja nõus magama "kui kilud karbis"
Cyllionu pani meid juba kirja, nr 54, Gaz 24, 1973a, roolib Keiu ja lugejaks Riina.

GAZ 24; VAZ 2103; ZAZ 965; Iš

Kui võimalik, siis Ford M26-52f. 1968 aasta. Andres Arnover
Kui võimalik, siis number m26 või ainult 26.
Inimesi: 4

Andres, numbritega on tänaseks juba otsustatud aga Sina asendad rahuliku südamega oma endiste kogemuste ja VANA autoga bemmi ehk julmalt numbri 97 saab Andres Arnover.
Kohe hakkan ka muudatusi ja maksmisi sisse viima. Lisaks veel nipet-näpet. Näiteks annaks stardipaugu ööbimisele Big Grin

stihl Kirjutas:
Cardo Kirjutas:... siis PLY sa võiksid veidike ennast kainemaks magada.

Cardo, kas ma pean samuti pisut kainemaks saama või võin purjakil (mis mul tavapärane) edasi olla...?

Sest ma olen samuti arvamusel, et see must sahk, mille pilti sa siin uhkusega demonstreerisid, on minu sihukesele kühvlile:

[Pilt: 73b5c2r244F5q9r6r355.jpg]

...liiga tugev vastane ja minu jaoks kaotab asi mõtte...

Ma saan, muidugi, aru, et enamus 46-tesid (ja ilmselt ka 30ed) sõidavad sust üle (või millega iganes seda Bmw kuppi sõidetakse) ja see asjaolu võib inimeses teatud pingeid tekitada, aga see ei tähenda, et võid võõra hoovi peale rusikatega vehkima tulla ...

Ma siiamaani olen arvand, et tegu puhta meelelahutuse mitte tõsimeelse võidusõiduga aga vaata kuidas eksisin.
Tõsimeelseks võidusõiduks su auto ju isegi uunikumide mõistes eriti ei kõlba?
Ja nii palju veel , et see 525 on tavaliselt üks kiiremaid autosid bmw cupil olnd, äkki tasuks ennem uurida kui hakkad maha tegema.

Tülinormiseks ma seda teksti ei kirjutand siia!

Ja jõudu korraldajatele Talveralliga.

Ladarider Kirjutas:Tülinormiseks ma seda teksti ei kirjutand siia!

Ma küsiksin siis niipidi, et milleks sa siis kirjtasid oma postituse?
Et täpsustada BMW cup tulemusi?

mark VII sõidab ka ringrada kui vaja ...(pildil on küll mk9, aga väga vahet ei ole...)
[Pilt: mk9_balken01_big.jpg]

Cardo puhul jääb minule täiesti selgusetuks, miks ta pidi läbi saagima oksa millel ise istus? Oli juba nimekirjas, mis seal enam kireda. Pealegi möliseda inimesega, kes juba mitmendat aastat teeb edukalt, paljudele aasta parima tehnikaüritusena seonduvat sündmust ja seda oma vabast ajast, lihtsalt seepärast et nii on tore.....no häbi peaks olema.
Tegelikult me ju kõik teadsime, et ükskord tuleb keegi kellele ei meeldi.

Ladarider Kirjutas:Ma siiamaani olen arvand, et tegu puhta meelelahutuse mitte tõsimeelse võidusõiduga aga vaata kuidas eksisin.
Sa oled asjast õigesti aru saanud aga kui me Tiinaga tuleme peale 9-tunnist ja 500-kilomeetrist rasket tööpäeva OMA autoga, OMA vabast ajast HOBIkorras mitmesajale inimesele mingit üritust orgunnimast, siis me oleme mudakained ja ei taha igasugust solki lugeda.

Ja nagu Sa näed, siis irisev tegelane asendub hetkega eelmise Talveralli III koha omanikuga, kes sõidab siiski 40 aastat vana autoga!

robi Kirjutas:
Ladarider Kirjutas:Tülinormiseks ma seda teksti ei kirjutand siia!

Ma küsiksin siis niipidi, et milleks sa siis kirjtasid oma postituse?

Ilmselt ikka selleks, et arvamust avaldada.

Korraldajatele infoks, et muutsin oma registreerimispostitust.

Siin kasvab eesti meeste sugu ja sammub vabadusele, siin kasvab priskelt eesti neiu ja sirgub eesti mehele!

PlyVal64 Kirjutas:
Ladarider Kirjutas:Ma siiamaani olen arvand, et tegu puhta meelelahutuse mitte tõsimeelse võidusõiduga aga vaata kuidas eksisin.
Sa oled asjast õigesti aru saanud aga kui me Tiinaga tuleme peale 9-tunnist ja 500-kilomeetrist rasket tööpäeva OMA autoga, OMA vabast ajast HOBIkorras mitmesajale inimesele mingit üritust orgunnimast, siis me oleme mudakained ja ei taha igasugust solki lugeda.

Ja nagu Sa näed, siis irisev tegelane asendub hetkega eelmise Talveralli III koha omanikuga, kes sõidab siiski 40 aastat vana autoga!

Seda on tore kuulda ja ürituse korraldajatele(sinule) soovisin juba jõudu Wink
Postitasin eelmise postituse vast sellepärast, et läks juba liiga laimamiseks ja bmw cupi tulemustega spekuleerimist ei alustand mina, ma lisasin väikse täpsustuse(üldteadmised tulevad ju ikka kasuks Toungue )
Aga ka mulle ei meeldiks peale oma rasket tööd midagi sellist kuulda.
Minu poolt teema lõpetatud.

Jõudu veelkord.
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne