anomaalia starteriga
#1

Mure selline, et võtit keerates käib starter tühja, ei võta mootorit järgi. Samas starter maha võttes, kruustangide vahel töötab normaalselt. Autoks on scorpio 2.0 85kw -93.
Kas viga võib olla süütelukus?
Vasta
#2

Mis möttes käib tühja, starter käib ringi aga mootor mitte?
Sel juhul pendiks peetis(see väike hammasratas seal starteri otsas koos laagriga)

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta
#3

Pendiks ongi selline kaval asi ,et kui ära hakkab väsima siis vabalt, ilma koormuseta ta justkui funkab, aga kui vedu taga siis käib tühjalt ringi. Külm ilm ongi see, mis selle vea väga äratuntavaks teeb. Mondeol läks vahetus maksma 450 raha.
Terv.Jaanus
Vasta
#4

aga mul oli nii , et see hammaks oli kuidagi v6llilt lahti tulnud j akui vedu taga , sisi libises lihtsalt läbi , näpuvahel ei jaksanud kinni hoida , aga kui tangidega kinni hoidsime , siis käis starter ringi , aga hammakas oli paigasSmile

teine teema oli reduktoriga starteriga , kus lihtsalt oli reduktor peetisSmile

Pole midagi targemat teha
Vasta
#5

Mul sama mootoriga skorp. Pendiksi peetiminek on neil tavaline Smile
Vasta
#6

Paariks kiiremaks päevaks võib aidata pendiksi pesemine- leotamine puhtas bensiinis edasi remont või uus.
Vasta
#7

Ma tegin mersul nii, et võtsin pendiksi lahti, pesin seest puhtaks ja siis panin mingi vana volksu pendiksi seest võetud kuulid mersu omasse. määrisin ära ja kokku tagasi. keevitusega paari punktiga kinni ja juba hulk aega töötab. ajutine/alaline variant nagu nad tihtipeale kipuvad olema.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne