Politsei Imprezad
#21

Ei tea kas ma olen ainuke , kes on märganud , aga viimaste aastate jooksul on Eesti Politsei muutunud kordades viisakamaks võrreldes varasemaga. Niisama nad küll enam tüütama ei tule v.a arvatud reidide puhul. Saavad nad kõik kontrollimis toimingud läbi viia oma autos . Kui keegi ongi kinni peetud , siis vaid omal süül .
Arvestades veel seda mis toimub meil liikluses , siis seda TÜÜTAMIST ongi just liiga vähe. Autojuhtide seal on võimust võtnud valdav pohhuismi ja karistamatuse tunne. Igal ristmikul püüab mõni Valdis end juba tõestama hakata.
Ja harvad pole ka enam need korrad , kus mõistvalt politseisse suhtudes võib pääseda vaid hoiatusega/noomitusega.

Aga nagu juba ütlesin, hoia silmad ja kõrvad lahti !

Üks 2001a Busso ongi ainult.
Vasta
#22

Mida ägedat veel EP-l on ? ATV-sid, paat. Aprillirahutuste ajal oli ka näha veekahurit, kuid see oli toodud mujalt, ning kuidas on seis soomukitega. Kunagi liiklussaates "STOP" intervjueeriti mingi JuPo klemmi, ning tema taustal seisis mingi vana Vene soomuk.

Päästegalerii

ytra.eu - Ühistranspordiportaal
Vasta
#23

Eesti politseil oli jah BRDM-2 . Seisis Sauel , kuid praegust käekäiku ei tea.

Aga nagu juba ütlesin, hoia silmad ja kõrvad lahti !

Üks 2001a Busso ongi ainult.
Vasta
#24

Tartus oli ka üks Selline soomuk.

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta
#25

MartinL Kirjutas:Eesti politseil oli jah BRDM-2 . Seisis Sauel , kuid praegust käekäiku ei tea.

Lausa mitu on neid. Siin üks pilt aastast 2004, kui nad JuPo hoovi peal olid:

[Pilt: 17.jpg]

Renault Laguna GT '06
Renault Twingo GT '08
Vasta
#26

tfr Kirjutas:
MartinL Kirjutas:Eesti politseil oli jah BRDM-2 . Seisis Sauel , kuid praegust käekäiku ei tea.

Lausa mitu on neid. Siin üks pilt aastast 2004, kui nad JuPo hoovi peal olid:

[Pilt: 17.jpg]

2 tk.
Vasta
#27

Kui näeks seda pilti ka...Sad

Päästegalerii

ytra.eu - Ühistranspordiportaal
Vasta
#28

PETSS Kirjutas:
oxygen Kirjutas:Eriti kui seal autos istudes hakkad mõtlema, et millised tegelinskid enne sind seal istuda võisid.
Ei ole aega seal mõelda kas enne sind seal istunud Meelis või Edgar või keegi teine.Seal on igaüks ainult oma mõtetega. Ainus mõte :kiiremini ja mitte suure eelarwejäägiga koduses majapidamises + õlleraha puudujääk peale protokolli vormistamist sealt massinast välja saada.
Kui mina seal istusin, siis mind painas küll see mõte, et enne mind võis seal istuda mõni kirpudest kubisev parm. Mis loomulikult võimendab soovi sealt kiiremini pääseda.
Vasta
#29

Mul browseri shortcuttides üks galerii kus selline pilt.
http://www.kambja.ee/gallery/Tartu-Motoshow-2003/brdm
Vasta
#30

Kuidas käib politsei auto garaazinumbrite jaotus ?

Päästegalerii

ytra.eu - Ühistranspordiportaal
Vasta
#31

Huvitav kelle auto see on ? Vilkur pole peale paigaldatud, aga tundub, et autol on mingi spets-värviskeem.

   

Päästegalerii

ytra.eu - Ühistranspordiportaal
Vasta
#32

siim089 Kirjutas:Huvitav kelle auto see on ? Vilkur pole peale paigaldatud, aga tundub, et autol on mingi spets-värviskeem.

See vöibolla, vangla vöi siis Söjaväe politsei oma, aga ma vöin siin ka eksida.

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta
#33

vanglate amet
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne