Vana Corolla
#1

On võimalus saada vana Corolla. Ise olen näinud seda autot, aga ei leia kuskilt netist sellist üles. Omaniku tuttav ütles , et auto on aastatest kuskil 68-70. Äkki keegi oskab öelda, kus sellise auto kohta infi on ja mida üldse sellisest arvata? Tänaval selliseid ei kohta. Vanad japsid kõik ju puhta maha mädand. Antud isend seisab kuivas garaaþis ja viimased 4-5 aastat sõitnud pole. Enne seda just üle värvitud, kuid alus pind ei paistnud kõige paremini viimistletud olevat. Samuti on ära vahetatud mootor, mis pidi olema 1,5.
Vasta
#2

Leidsin juhuslikult... Kas midagi enamat sellest autost ka teada on?
Vasta
#3

Mell Kirjutas:On võimalus saada vana Corolla. Ise olen näinud seda autot, aga ei leia kuskilt netist sellist üles. Omaniku tuttav ütles , et auto on aastatest kuskil 68-70. Äkki keegi oskab öelda, kus sellise auto kohta infi on ja mida üldse sellisest arvata? Tänaval selliseid ei kohta. Vanad japsid kõik ju puhta maha mädand. Antud isend seisab kuivas garaaþis ja viimased 4-5 aastat sõitnud pole. Enne seda just üle värvitud, kuid alus pind ei paistnud kõige paremini viimistletud olevat. Samuti on ära vahetatud mootor, mis pidi olema 1,5.

Ega see auto pole Urmase oma ?

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta
#4

Urmas on meil kes? Smile
Vasta
#5

Tean, et ühel Urmasel ka garaazis vana Corolla, ning tehase ralli tuuning. Kunagi ostan ära Smile

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta
#6

�ge vana teema.
Ei, Urmas pole k�lle omaniku nimi.
Minu teada seisab see ikka samas kohas ja keegi pole teda liigutanud. Endal lihtsalt pole aega ja kohta, et sellega tegeleda. Aja ja koha on hõivanud teist marki sõidukid :S
Vasta
#7

Mell Kirjutas:Minu teada seisab see ikka samas kohas ja keegi pole teda liigutanud.
Kas tuleb ka mingi täiendav inff? On see sõiduk saadaval? Või ootab EMEXeerimis-seisundit.
Vasta
#8

Kui satun tuttavaga kokku,siis uurin, mis plaane ta sellega nüüd peab. Seni kuni auto garaazis on, ei ole emexi ohtu kindlasti. Omanikul seisab veel teisigi autosid samas garaazis ja ühtegi ta ei kasuta.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne