Ettevalmistused Talveralliks .
#41

http://www.youtube.com/watch?v=dP9JCbvVdRs

Peab vist ikka bensiinimootorile üle minema kuigi tänapäeval vist juba sõidetakse rallit ka dieselitega .... vähemalt ringrada küll ...
Vasta
#42

unicman Kirjutas:Seoses ettevalmistusega selline küsimus, et kus Tallinnas saab odavat (a´la Sadolin) autovärvi? Mitte, et Rakveres ei saaks, aga siin müüvad ämbriga, mul maksimaalselt liiter vaja!

Keegi Sadolini müüja tähendas kunagi, et Sadolinil ja Tikkurilal olevat samaväärsed tooted, hind ka peaaegu sama. Ja surus mulle samasuguse värvilatakaga purgi. Värvis küll, ainult... veoauto tagaluuki.
Hetkel vist ka Fixus müüs.


Vasta
#43

kajastaks natsake meie Kuban Mahtuniversaali Naiskonna tegemisi kah, kuigi ega meil siin palju põnevat pole miskit. masin ju tutikas Big Grin

täna hommikul kl 8.00 (issver-sussver, kuked ka alles magasid veel!) avasin pidulikult Kubani uksed ja toreda abimehe füüsilise ning minu mentaalse jõuga eemaldasime bussilt aku, geneka ja starteri. viimane puht puru oli. starteri ühte polti sai seltsimees millimeetri haaval lahti keerata ca 79,5 minutit (ilma naljata!), sest see oli seal nii kinni kui kinni ja miskit oli jama kah, ma ei mäleta enam, mis. igaljuhul trenerofka oli aus!

kõik eemaldatud osad lähevad siis vahetamisse, genekat saab arvatavasti parandada. hoiame südame alt kinni, et buss kenasti töötama hakkab. noja õlid ja värgid ka loomalikult.

siis öeldi mulle, et kangesti kuiv on kõik, et ma peaks tavotitama seda rauahunnikut seal "kapoti" all... maitea kas uskuda või mitte, aga tundub iseenesest üpris loogiline... kuna mökerdamine on jube mõnus, siis on plaanis see värk ette võtta küll.

ning kui vaid saaks kuskile sooja kinnisesse ruumi, siis haaraks silikoonituubid ja möllaks katuseäärtel, sest olgem ausad, kui vihma sajab, siis võib bussi kasutada ka basseinina. kui ta vaid seda vett kinni peaks Big Grin
samuti ujuvad ralliks (ja muidu kah) vajalikud näidikud pooleldi vee sees...

sellised jutud. kui ma midagi lausrumalat kirjutasin, siis võite vabalt naissugu mehaanilistes teemades parandada Toungue

Head,
Evelind

Lind on ka inime
_____
Lincoln Town Car 1997
Ford Ranchero 1977
GAZ Kuban 1991 Big Grin 
Mazda 323 1981 (USA variant)
VW New Beetle 2000
Vasta
#44

Värvi mure lahendatud, Ben'is leti peal orange tooni sadolin olemas! Nüüd veel värvida ja esisild vahetada ja masin peaaegu valmis!

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#45

Kleepsu tjuuning käes .... Läheb hakkimiseks ja kleepimiseks .....
Vasta
#46

Homme plaanis testsõit siis peaks enam vähem nõrgad kohad teada olema, praegust rehvide pidamisega probleeme. Kipub teine suhteliselt oma trajektoore mööda libisema. Kuna surutis (majanduses) on ka sponsorite rahakotte närima hakanud on plaanis eemaldada suurem osa peasponsori kleepsudest.

IZ-412 74a. 2*IZ-412 IE 88a. IZ 2715 87 a.
Vasta
#47

Pange palun pilte ka, väga huvitav teema.
Vasta
#48

Meil pole ikka veel garaazi. 244 mootoripatjade vahetus toimus põhimõtteliselt kesklinnas, kerge lumega, temperatuuril -3.
Vuptiduu Toungue
Garaaz on ikka veel hea mõte või mõni muu suurem ruum Big Grin
Vasta
#49

Koristasin garaazi kõigepealt. Seejärel aku peale ja sai proovitud. Käima läks see masin vägagi hästi.
Vahetasin esimese suunatule klaasi, numbritule pirni ning koristasin autot siit sealt. Pagaasnikust korjasin hunnikute viisi tööriistu välja ja kõike remondiks vajalikku. Pardatsjokist oli vast põnevaim leid veneaegsed transiit ´´numbrid´´ ehk paberileht kus kirjas number ja kas ette või taha sobib see ning dokumentatsioon sellekohta (antud Ziguli ju Leningradist toodud omalajal), kahjuks 6aastat venekeele õppimist pole kasuks tulnud ning ega sealt midagi aru küll ei saanud.
Kui saaks kas 2 või 4 naastrehvi 13tollist siis võiks ülevaatusele minna, kellel pakkuda siis PS.

Kleepsutuuningut pole veel ära jõudnud tellida, plaan teha ÜHISKONDLIK AUTOINSPEKTSIOON stiilis. Logod on arvutis olemas ja käepael koos mütsiga. Kavandit mõtlen, et milline ta välja võiks näha...
Vasta
#50

Täna sai pea 300 km trip tehtud Rabbitiga, ning õnneks sujus kogu sõit tõrgeteta Wink
[Pilt: 1]

Golf mk1, VW T3, Lada 1200, Dnepr MT-10
Vasta
#51

Testsõit tehtud, tulemus nii ja naa. Sõitsin läbi 2006 aasta Talveralli pealelõunase osa nii oma 180 kilomeetrit legendi järgi nagu kord ja kohus välja arvatud kiirus sest eesmärk oli auto tõsiselt proovile panna. Liikluseeskirju ei rikkunud ning tulemus selline: arvestades AKP varem jõudmise iga minuti eest 10 karistuspunkti sain tulemuseks -1030 punkti (karistust).
Remontida tuleb sidur, summuti ja käigukastiga tuleb ka midagi ette võtta. Teine käik ei rakendu enam ilma raginata mis suht värske nähtus. (kuuldus)

IZ-412 74a. 2*IZ-412 IE 88a. IZ 2715 87 a.
Vasta
#52

tamar99 Kirjutas:...
Kleepsutuuningut pole veel ära jõudnud tellida, plaan teha ÜHISKONDLIK AUTOINSPEKTSIOON stiilis. Logod on arvutis olemas ja käepael koos mütsiga. Kavandit mõtlen, et milline ta välja võiks näha...
See puhtalt küll minu arvamus, et selliselt ehitud sõiduk paistaks ajaloo võltsinguna, kuna selliseid lihtsalt ei olnud.
ÜAI arvukus ei olnud suur, kuid need vähesed olid aktiivsed nägu- ja nimepidi tuntud m.....
Et ühiskondlikud olid RAI miilitsatest karmimad (punktiarvestus, mängus autoostuluba!) ja neid seepärast ka ei sallitud, ei saanud nad oma sõidukeid kuidagi ehtida, st. erimärgistust pole nende sõidukitel kunagi olnud. Käidi ju reididel enamalt oma autoga või ka vahest ettevõtte kulul. Tegelastel oli tunnuseks käepael ja triibuline sau. Mõni kandis ka ÜAI rinnamärki
Vasta
#53

taruvaras Kirjutas:
tamar99 Kirjutas:...
Kleepsutuuningut pole veel ära jõudnud tellida, plaan teha ÜHISKONDLIK AUTOINSPEKTSIOON stiilis. Logod on arvutis olemas ja käepael koos mütsiga. Kavandit mõtlen, et milline ta välja võiks näha...
See puhtalt küll minu arvamus, et selliselt ehitud sõiduk paistaks ajaloo võltsinguna, kuna selliseid lihtsalt ei olnud.
ÜAI arvukus ei olnud suur, kuid need vähesed olid aktiivsed nägu- ja nimepidi tuntud m.....
Et ühiskondlikud olid RAI miilitsatest karmimad (punktiarvestus, mängus autoostuluba!) ja neid seepärast ka ei sallitud, ei saanud nad oma sõidukeid kuidagi ehtida, st. erimärgistust pole nende sõidukitel kunagi olnud. Käidi ju reididel enamalt oma autoga või ka vahest ettevõtte kulul. Tegelastel oli tunnuseks käepael ja triibuline sau. Mõni kandis ka ÜAI rinnamärki

Tervitus.
Mind see küll ei sega,parem ajaloo võltsing kui niisama tühjatäis autoga Rallida.
Lase aga minna.......
Edu autode ettevalmistamisel ja klepsutuuningul.
Rallil näeme raiskkkkkkk.

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta
#54

Kuna vana armas Kroomsangadega Apelsin leidis endale uue kodu, tegime aasta alguses hoolega tööd värske puuvilja leidmiseks. Nüüd on ta siin - kirsipunane Vaz 2103 aastast 1973. Talirallil kahjuks starti veel ei jõua, aga mõnel suvisel üritusel ikka kohtume Wink

Seniks edukat ettevalmistusperioodi kõigile võistlejatele!
Vasta
#55

Kena masin, kahju , et "kirsike" Talverallile ei jõua. Loodetavasti pilti tegema ikka tuled.

Autod M 408 export, GAZ 21 ja Saab 96 "küülik"
Vasta
#56

aksel73 Kirjutas:Edu autode ettevalmistamisel ja klepsutuuningul.
Rallil näeme raiskkkkkkk.

Vata mina olen omadega hullus seisus. Kunagi õppisin veidi kunsti, no vähemalt mingi kompositsiooni taju ja värvide segamise oskus on olemas, rohkemale ei pretendeerigi. Ja Uunikute Talverallile tahtsin tulla tehase komplektstioonis VAZ 2106-ga, ning mida rohkem mina seda "biedermeierliku" sisekujunduse ja välise liisturingiga nõukogude luksusautot vaatan - siis sellele ei sobi lisada enam ühtegi kleepsu. Isegi rallimärk ei sobitu kusagile. Jäta või tulemata.

Tundub, et need isetehtud liiklusinspektorid ja muud teibituuningud saaksid moepolitsei käest mitu auku lubadesse, kui seda Uunikute Talverallil mõõdetaks. Või vähemalt võiks mõõta, meil ju kunstiinimesi on ja mingi þürii võiks kokku panna. Ma leiaks ehk isegi karika.

PS Kui kleeps ei sobi, äkki prooviks sahka ette kruvida...

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#57

Täna sai soetatud kap.remonditud esisild, uued tagavedru pealehed ja üks uus esipidurisupport. Nüüd paar nädalavahetust kanalis ja peaks juba looma hakkama....

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#58

Meie sapakas tegi täna esimese tiiru, missest et pidureid polnud, kuid juba liigub vähemalt.
Pidurid, esisild ja elektrisüsteem + mootori tühikäik vaja korda teha.



Vasta
#59

taruvaras Kirjutas:... Et ühiskondlikud olid RAI miilitsatest karmimad (punktiarvestus, mängus autoostuluba!) ja neid seepärast ka ei sallitud, ...
Oli kunagi üks tuttav ühiskondlik, peale selle tegev veel paljude asjade juures (tänapäeval öeldaks: aktiivne kodanik), ega teda eriti ei sallitud küll.
Vasta
#60

Väike pildiseeria ka toimunust: http://fotoalbum.ee/photos/unicman/sets/676875/
Kuna õnnestus uued tagavedru pealehed saada, pean piltidel kujutatud toimingut kordama! Aga nagu öeldakse - kordamine on tarkuse ema!

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne