Ettevalmistused Talveralliks .

hommiku kohvi Kirjutas:Ei teagi, palju neid Saare-ralli-tiime ongi? Hr. Supp & Hr. lamp & Hr hommiku kohvi on muidu seikse päälinna olemisega, et meite tiim saab need vist Talinast kätte.
Muidu väga viisakas ja lahke pakkumine Wink

kui nönnamoodi, siis on ju köik väga kena Smile

Lind on ka inime
_____
Lincoln Town Car 1997
Ford Ranchero 1977
GAZ Kuban 1991 Big Grin 
Mazda 323 1981 (USA variant)
VW New Beetle 2000
Vasta

Tänasel tootmisnõupidamisel selgus , et Mosse esiklaas on vajunud kõrvalistuja ning juhi kohapealt lohku. Kojamehed aga ei suuda klaasi puhtaks nii pühkida. Tuleb hakata vist uut klaasi otsima. Kui kellelgi uut klaasi pakkuda mõistliku hinnaga pange teade PM koos hinnasooviga.

IZ-412 74a. 2*IZ-412 IE 88a. IZ 2715 87 a.
Vasta

vilukas Kirjutas:selgus , et Mosse esiklaas on vajunud kõrvalistuja ning juhi kohapealt lohku.

mismõttes...Cool
Kütsid garaaþi jälle üle we? Noh, nii 3000 kraadi...?
Vasta

Kontrollisin joonlauaga, klaas keskelt 2-3 mm lohku vajunud. Seletamatu aga nii on.

IZ-412 74a. 2*IZ-412 IE 88a. IZ 2715 87 a.
Vasta

masinist Kirjutas:Kas kellegil on võimalus neid numbreid Tartu, Jõgeva, Põltsamaa või Mulgimaa kanti toimetada?

Minul saranased soovid. Sobib Tartu-Põlva-Valga-Võru kant.
Vasta

tamar99 Kirjutas:
masinist Kirjutas:Kas kellegil on võimalus neid numbreid Tartu, Jõgeva, Põltsamaa või Mulgimaa kanti toimetada?

Minul saranased soovid. Sobib Tartu-Põlva-Valga-Võru kant.

Mullegi sobiks see kui keegi mõne õlle/limonaadi eest L-Eestisse numbrid tooks
Vasta

mul küll nr käes aga sülitan 3x üle õla, enne külge ei pane kui stardis, mine tea mis elu toob aga autosid saab ikka vahetada
ps saaremaal jah tihti ei käi, küll aga võin Maardu elanikele iga päev nr viia, saaremaale võin faksiga saata kui vaja
Vasta

Masinal kleepsud peal, natuke veel karburaatorit remontida ja pidurid pole ka kõige paremad, aga aega veel on!

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta

supp Kirjutas:ps saaremaal jah tihti ei käi, küll aga võin Maardu elanikele iga päev nr viia, saaremaale võin faksiga saata kui vaja

Big Grin heh, no ma ka Maardu pool Muuga kandis igapäevane luusija, niiet läheb juba siin konkureerimiseks, ennem uunikrallit ka numbriralli...
aga saame siis hakkama ja rahu maapeale! Toungue
kahjuks lõuna-eesti kanti asja lähajal põle..

Lind on ka inime
_____
Lincoln Town Car 1997
Ford Ranchero 1977
GAZ Kuban 1991 Big Grin 
Mazda 323 1981 (USA variant)
VW New Beetle 2000
Vasta

Peab ausalt tunnistama, olen vist ainuke kes pole siiani kätt veel auto külge saanud. Kalendrit vaadates läheneb kuupäev meeletu kiirusega.

Aia Racing
Vasta

Ole rahulik, sa pole ainuke.
Ükspäev käisin ühe ringi ümber auto, alles oli. Siis hakkas külm.

Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta

villu157 Kirjutas:Peab ausalt tunnistama, olen vist ainuke kes pole siiani kätt veel auto külge saanud.

Ei ole Sa ainuke, äi oole Smile Eks eelmine õhta peab ikka igaks juhuks vist ukselukku määrima, äkiste ei saa muidu 21. hommikul ust lahti. Big Grin




`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta

Uus klaas tellitud nii et hakkab looma juba vaikselt.

IZ-412 74a. 2*IZ-412 IE 88a. IZ 2715 87 a.
Vasta

Minu varuvariandi autol mitsu kone peal, mis aga streigib mehisalt.
Küünlad saavad õliseks, loodetavasti sitasti paigaldatud või kehvad klapisääretihendid...



Vasta

Jossu Kirjutas:Küünlad saavad õliseks, loodetavasti sitasti paigaldatud või kehvad klapisääretihendid...

Enne klapikaane mahamurdmist vaata küünalde hõõgarvud üle.
Kui on valed, siis on effekt samasugune (näib nagu oleks küünal õline), käib s...sti ja võib isegi gaasiandmisel paugutada, kuigi, süüde on õige.
Vasta

ma ka pole lillegi liigutanud, jube külm on, igaljuhul andsin täna võtmed tuttavale mehhaanikule kes lubas nädalavahetusel autosse sisse murda ja ka vajalikke asju sättida. Minu mehaanik on peterburi ülikooli haridusega tuumaalveelaeva mehaanik, küll ta uksed lahti saab.
Vasta

Ehk keegi oskab aidata milline õige hõõgearv 83-84 mitsu lancer/ coltil , 1,2l 41kw mootoril olema peaks?
Aga miks ei juhtu sama asja esimese silindriga? Kõik küünlad on ühte marki ja uued...
stihl Kirjutas:
Jossu Kirjutas:Küünlad saavad õliseks, loodetavasti sitasti paigaldatud või kehvad klapisääretihendid...

Enne klapikaane mahamurdmist vaata küünalde hõõgarvud üle.
Kui on valed, siis on effekt samasugune (näib nagu oleks küünal õline), käib s...sti ja võib isegi gaasiandmisel paugutada, kuigi, süüde on õige.



Vasta

Denso kataloog sattus esimesena pihku: http://www.globaldenso.com/cgi-bin/globa...cc=&FF=100

Oluline on siin see, et just 1983a mootori tuunimise ajal nad muutsid (4G11>4G16 mootorite ) küünalde hõõgarvu. Kusjuures see arv on jube oluline. Olen just samasuguse, pealtnäha väikese vahe (W16 või W20) pärast hulk aega tühja tööd teinud (MITU KUUD, tegelikult, vaata, et kellelegi ei räägi, jubepiinlik on) otsides õli/kütuseviga. (see oli küll Jaguari R6)




Kui aga ainult kolm tagumist "läikima" hakkavad ja esimene on ilus, on see kahtlane.
(Vblla esimene ei saagi kütet kätte (ja siis peitub siin ka seninägematu potensiaal? - nali))
Samas, ma kohe kuidagi ei usu, et ühe vända otsas olevatest kolbidest/õlirüngastest/klapisäärtest kulub kolm ära ja üks jääb uueks...Võimatu.
Kui ikka oluline vahe süütamises, siis vaataks pigem juhtmete/surveastmeta poole - kas seal midagi viltu pole? (juhe halb, klapp ei sulgu jne)


Kuidas, aga, siis on, kui need tagumised õlised ära pesed, ära kuivatad, läbi kuumutad ja peale tagasi paned, ajades esimese (ilusaga) paigutuskoha sassi...?

Kas on sama jama, et kolm tagumist tatistavad?
Vasta

Õhtust, märgin siis ära ka võistkond nr. 82 tänased jõupingutused talveralliks ettevalmistumisel.
Täna sai siis põhitegijad kokku koondatud ja veidi ladat värvitud ning kleepse peale kantud ja veel mõned vidinad nii moe pärast ette kruvitud Toungue

Pildimaterjali siit

auto vajab mõne koha pealt veel veidi täiendamist ja talveralli võib alata. Ma olen autoga täitsa rahul ja see 10 tundi mis täna raisatud läks täiega asja ette. Kommentaarid on teretulnud kuulan kõik ära.

"You meet the nicest people in a Honda"
Vasta

Shander Kirjutas:Kommentaarid on teretulnud, kuulan kõik ära.

Vaatasin neid pilte ja selline küsimus tekkis, et kas need kleebised, mis kapotil ja tagaluugil asuvad, on lastud reklaamifirmas teha või on kunagistest, tolleaegsete rallide vaatamaskäimisest mälestuseks jäänud suveniirid ?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne