huvitavaid asju saab omale värviproovi aluseks.
#1

kuna sõbrake leidis et üks lahe kapott võib mulle värviproovideks ära kuluda siis sain omale selle tüki plekki tasuta: http://album.ee/album/268480/50149497
kes tunneb ära see saab aru et üks jumalast eriline kapott Big Grin
Vasta
#2

Zimi kapott?



Vasta
#3

jup. nii ta on.
Vasta
#4

Aga kus on ülejäänd osa masinast?

Autod M 408 export, GAZ 21 ja Saab 96 "küülik"
Vasta
#5

Tsitaat:Aga kus on ülejäänd osa masinast?

Ülejäänud masin tuleb jupi kaupa järele. Noh siis kui järgmine proovivärvimine on.



Vasta
#6

ei nyyd te saite valesti aru. see on see toorik kuhu saan proovida seadistada värvipüstoli pihustamise lehvikuid. ja erinevaid värve lasta kiht kihiti et näha mismoodi katab. autot pole ja muid juppe ka enam pole. enamik mis oli on mu sõbrake suutnud aegade jooksul zimi huvilistele maha müüa ja kapotti ei soovinud keegi. seega kingiti et tee midagi huvitavat.
Vasta
#7

Tsitaat:ei nyyd te saite valesti aru. see on see toorik kuhu saan proovida seadistada värvipüstoli pihustamise lehvikuid. ja erinevaid värve lasta kiht kihiti et näha mismoodi katab. autot pole ja muid juppe ka enam pole. enamik mis oli on mu sõbrake suutnud aegade jooksul zimi huvilistele maha müüa ja kapotti ei soovinud keegi. seega kingiti et tee midagi huvitavat.

Ma tegin kõigest nalja ju.



Vasta
#8

Aga tegelt oleks paras huumor...
Nii et kõik kellel Zimi juppe on, saatke Ryblikule värviproovi alusteks.
Ja varsti ei ole mitte enam proovivärvimine vaid esimene proovisõit Toungue
Aga uhkelt kirju masina saaks küll. Toungue
Vasta
#9

Tundub kiirabi ZIM-i kapott olevat. Enne kui plätserdamiseks läheb võiks sealt huvipärast algse värvikoodi võtta. Kiirabi ZIM-e tehti mitmetes toonides, levinumad olid RAL 1013 ja RAL 1015. Aga miskit võis veel olla, oleks huvitav teada, milliseid Eesti eripaigus oli.

Tõnu Piibur
5116265
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne