Talveralli 2009 Suitsusaun
#21

Millegi pärast on selline tunne et selle sauna seltskonnaga koha peal liitub rohkem kui paar tegelast...kes siis ikka tahab ilma saunata jääda kui suurema kisaga sauna poole lipatakse Big Grin
Vasta
#22

Sapikaklubis ka soovilisi, kuid kindlat hulka ei tea.
2 +- 1



Vasta
#23

Tsiklimehena ütleks ka siis sõna sekka. Kui ma olen ikka 300+ ja 6-7 tundi tsikliga finiði poole rüganud ja sinna jõudnud näiteks kell 7 õhtul siis päris ausalt ei ole mingit tahtmist sauna külastust oodata kella 1.00-ni öösel. Seega on variant soome sauna külastus enne pidustust ja autasustust- lõpetust. Seega jutustage siin saunadest mis tahate aga ma arvan, et enamus tsiklimehi lähevad soome sauna siis kui kohale jõuavad ja mul on juba ammu plaanis see, et soomesaun vähemalt tsiklimeestele ära bronnida ja lasta soojaks kütta ca kella 20.00-iks. Peace man!

HONDA GL 1000-1976
Vasta
#24

kusjuures tähelepanek õige, võiks ka korraldajatel paluda saun veidi varem valmis panna
Vasta
#25

madheix Kirjutas:Seega jutustage siin saunadest mis tahate aga ma arvan, et enamus tsiklimehi lähevad soome sauna siis kui kohale jõuavad ja mul on juba ammu plaanis see, et soomesaun vähemalt tsiklimeestele ära bronnida ja lasta soojaks kütta ca kella 20.00-iks. Peace man!
Selles pole küll midagi imelikku, kui tsiklimehed kohe peale saabumist sauna tahavad ja seega on parem vast soome saun siin teemas rahule jätta, ... et ei juhtuks nii, "et tahtsin kõige paremat, aga välja tuli nii nagu alati" Smile peace.




`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta
#26

Lp Sm Korvimees.
Lunasta oma 20 liikmega see saun ja valmista ette 3l õllepurgist kassa kuhu saaksid ära mahutatud ülejäänud huviliste
osamaksud. Kui on tõesti hea saun tulevad ka soomesaunalised sinna tervisevetele ja liituvad üritusega ka need kes lihtsalt
mõnusat naudingut vajavad ja foorumit ei viitsi lugeda. Kui osamaks on soodne siis võib see purk jääda kitsaks. Vaat et tuleks sinna ainult sauna pärast. Vasta hommikut võib müüa ka soojas ruumis tudiäda soodus kohti. Ja hommikul kainestavat kümblust. Saadud sissetulek ei kuulu ühiskondliku kriitika alla,kui just keegi liig kaine ei ole maksuametist vöi muidu kade.
Parimate soovidega,laval näeme.Hüva leili.PS.Leili on sõbranna.
Vasta
#27

splint Kirjutas:Lp Sm Korvimees.
Lunasta oma 20 liikmega see saun ja valmista ette 3l õllepurgist kassa kuhu saaksid ära mahutatud ülejäänud huviliste
osamaksud. Kui on tõesti hea saun tulevad ka soomesaunalised sinna tervisevetele ja liituvad üritusega ka need kes lihtsalt
mõnusat naudingut vajavad ja foorumit ei viitsi lugeda. Kui osamaks on soodne siis võib see purk jääda kitsaks. Vaat et tuleks sinna ainult sauna pärast. Vasta hommikut võib müüa ka soojas ruumis tudiäda soodus kohti. Ja hommikul kainestavat kümblust. Saadud sissetulek ei kuulu ühiskondliku kriitika alla,kui just keegi liig kaine ei ole maksuametist vöi muidu kade.
Parimate soovidega,laval näeme.Hüva leili.PS.Leili on sõbranna.

100% nõus Smile
Vasta
#28

Hetkeseis: 10.02.2009

1. korvimees 1 korras 1
2. gaabryel 4 korras 4
3. Cyllionu 1 korras 1
4. Sull7 1 korras 1
5. Koterman 3 korras 3
6. zil157 2 korras 2
7. kalacompany 3 korras 2 üks loobus
8. supp 3 korras 3
9. Jossu 2 + - 1 kõik loobusid

Asi korras !
[Pilt: WX015_SaunaMan.jpg]

Lugupidamisega Leili Hüva Smile



P.S. Siin ka üks tore teemakohane videolõik




`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta
#29

Tehtud ka siitpoolt.
(Kuna pean küll vähe ootamatu arengu tõttu vahetama plaanis olnud raudruuna teise vastu, siis samas on asjal ka hea külg - sellevõrra saan ehk kaasata rohkem uusi saunalisi.) Toungue



Hetkeseis: 4.02.2009 ( Kolmandik summast on koos, jätkame samas vaimus Smile )
Vasta
#30

koterman Kirjutas:Kuna pean küll vähe ootamatu arengu tõttu vahetama plaanis olnud raudruuna teise vastu, siis samas on asjal ka hea külg - sellevõrra saan ehk kaasata rohkem uusi saunalisi. Toungue

Võta aga kaasa muidugi Smile

Suitsusaunaga on nüüdseks asi korras. Soome saun siia teemasse ei puutu, mainisin ainult Voore Külalistemajale igaks juhuks, et tsiklimeestel on ilmselt selle vastu huvi.

Hüva Leili
[Pilt: WX015_SaunaMan.jpg]




`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne