Vanakooli rallivööd norma
#1

Huvitaks kõiksugune info nende vööde kohta. Teab äkki keegi kuipalju neid veel liikvel on ja kas kusagilt oleks võimalik selliseid hankida endale? Või on äkki kellegil lugupeetud kaasfoorumlasel sellised vööd kodus ja oleks nii lahke ja räägiks nendest lähemalt nt. pikkused ja pildimaterjali üle oleksin väga tänulik. Mul sõbra isa töötab Normas ja seal enam selliseid ei toodeta ja need mis tal kunagi olid 15 a tagasi ta olla minema visanud :S. Aga kui saaks veidi infot nende vööde kohta ta oleks äkki nõus mulle sellised tegema vaja oleks vööde pikkusi ja asju et täpne skeem meisterdada. Ühesõnaga kõik kes on kokku puutunud selliste turvavöödega ja teavad midagi pajatada paluks jagage siin oma teadmisi Toungue

Pilt vöödest

"You meet the nicest people in a Honda"
Vasta
#2

Vaadates pilti siis pole vaja muud kui vastavad kinnitused ja regull osad mille peaks saama igalt autolt millele Norma vööd paigaldatud . Rihmamaterjal on ikka sama ja pikkus mõõdud peaksid olema ikka vastavalt inimesele . Ainuke asi, et see keskmine lapakas kus lukusti asub selle saadavus võib probleeme tekitada .

Teatavasti sobib Härradele ju ainult rätsepa ülikond Smile
Vasta
#3

Jep ainult rätsepa ülikond.
Just seesama lukusti esialgu probleemne ongi ja vöödel peaks ikkagi mingid etteantud pikkused olema, et siis pingutiga teed parajaks, aga jah ega seegi suur probleem pole saab välja mõelda.
Idee on et tulem peaks nägema niipalju kui vähegi võimalik tollel pildil oleva sarnane.

"You meet the nicest people in a Honda"
Vasta
#4

see teema sobiks sinna replicade alla Wink Turvapuurist saime pm. jagu aga turvavöödest ja toolidest pole juttu olnud veel Smile
Vasta
#5

Minugipoolest, ma hulk aega mõtsin kuhu alamfoorumisse seda panna.

"You meet the nicest people in a Honda"
Vasta
#6

Mul peaks maal kuuri all ühed sellised vööd olema. Olid kunagi komplektis "Karksi" ralli istmega, kuid seda istet pole enam alles.




`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta
#7

Neid on pool ilma täis, kuuluta streetrace foorumis näiteks, saad paarisaja krooni eest õige asja ja ei pea midagi ise nuputama. Mul on kuskil ka üks komplekt, aga ma ei tea enam kus täpselt.
Vasta
#8

Toungue Kui aus olla siis seda ma lootsingi kuuldaBig Grin äkki ei peagi kuhugi kuulutama äkki mõni pakub mulle otse siit neid vöösi Toungue soovitavalt heas korras võiks olla.

"You meet the nicest people in a Honda"
Vasta
#9

Pojad on meil õige naksid
Leidsid õiged ralli traksid Wink
Vasta
#10

Mõned mehed on õige lüürilised siinBig Grin aga jah tundub et selliseid trakse leidub nii mõnelgi Toungue

"You meet the nicest people in a Honda"
Vasta
#11

Shander Kirjutas:Mõned mehed on õige lüürilised siinBig Grin aga jah tundub et selliseid trakse leidub nii mõnelgi Toungue

Kui korra Metsatöllu laululupeol käid siis pärast peavad lihtslat ralli traksid peal olema ....
Oled traksidega kodus 4 punktiga kinni ja ei saa naise juurest leekima panna Toungue
Vasta
#12

Mul sellised olemas vööd olemas, täitsa tutikad isegi, tee privasse hea pakkumine ja saad endale Smile

M: Skoda Felicia 1995 osadena.
Vasta
#13

Näed mis tuleb välja, sellised vööd ja isegi tutikal kujul on täitsa olemas ja peaaegu et naabermajast nagu leitud Toungue, palju edu otsingutes mighty tonka.

"You meet the nicest people in a Honda"
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne