Mitte tervetele!
#1

Autol 5ga lõppev nr.Auto passis ülevaatus märgitud 03.2009.Teh pass väljastatud 16.03.2007.(sel kuupäeval pidin auto kättesaama)Ise ei olnud oskand tähelepanu pöörata,ülevaatuspnkt näitas.Kõik oleks nagu veel ok,aga auto on esindusest minu käes alates 26.03.2007.ARK i andmetel on autol 27.03.2007 toimund numbri vahetus!
Auto on ostetud esindusest ja kuulub Hansaliisingule.
Pardakk!

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#2

tõlget paluks...
Vasta
#3

Pardakk-korralagedus.Ülejäänud ei olegi mõistmiseks!

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#4

Väike näpukas lihtsalt ülevaatuse kirjutamisel.
Mondeo passis samuti (2002a masin) kirjas järgmine ülevaatus 2009 ning siis 09st kritseldatud 10 ning tekib täpselt mulje, nagu oleksin ise omal ´´aastakese pikendanud´´ ülevaatust.
Vasta
#5

tamar99 Kirjutas:Väike näpukas lihtsalt ülevaatuse kirjutamisel.
Mondeo passis samuti (2002a masin) kirjas järgmine ülevaatus 2009 ning siis 09st kritseldatud 10 ning tekib täpselt mulje, nagu oleksin ise omal ´´aastakese pikendanud´´ ülevaatust.
NäpukasBig Grin
Pass on väljastatud 16 ndal ja nr vahetus toimus 27 ndal.RolleyesAuto oli minu käes ,kes siis selle vahetas.Kiiruurimise käigus selgus et auto käis ülevaatusel 16.03 .2007 ja kandis 1ga lõppevat numbrit.Samal päeval on ka väljastatud uus pass kus lõpu nr 5.Olin esinduses kell 9.30-10.Minul jäi auto kättesaamata 16ndal kuupäeval kuna puudus igasugune ohutusvarustus ja kojamehed ei töötand.Auto oli just tulnud ülevaatuselt.
Pardakk!!!!!!

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta
#6

kuigi tõlge puudub, siis olles ise pikemat aega esinduses töötanud, näen sellist suht loogilist variati:
teadupärast on eestis suht levinud teema, et esindused saavad tehasest lisa alet kui näitavad masina regamist mingile suurkliendile, ehk siis masin regatakse enne kellegi teisele ja hiljem tegeliku ostja saabudes temale, kuna suurfirmad regavad masinaid tavaliselt nn "vastatikusel" kokkuleppel ehk reaalajaga ei pruugi sell pistmist olla, siis juhtuski vastav apsakas, lisaks võib olla selle põhjuseks ka nn "esinduse statistilise müügi" suurendamine, kus ka regatakse masinad enne kellegi nimele kui nad tegelikult ostetkse, need ülalnimetatud asjad olid veel hiljaaegu eesti laialt praktiseeritud variandid uute autode regamises.
Vasta
#7

Kas põhjuseks ei või olla number seeriast PROOV?, mida masin eelnevalt kandis.

Kes oskab, see teeb - kes ei oska, see õpetab!
Vasta
#8

mu äktrosel nr 106xxx ja ülevaatus dets kuus!!! alati ei pruugi olla viimane nr plus 2
Vasta
#9

Kui ma nüüd õieti mõistan, siis küsimus pole mitte kuus, või paaris, vaid lausa aastas?
Ehk kas ei olnud uhiuutel mitte kolm aastat esimese ülevaatamiseni.
http://www.ark.ee/atp/?id=52640

Kui nii, siis tuleb uksi kulutada.

Aga muidu TÜV-ist
Eks ta ole, nagu palgapäevagagi. Tuleb kuna tuleb, pea-asi, et regulaarselt.
TÜV-ist Sa ei pääse ja kui ta sel aastal paar kuud varem tehtud saab, siis järgmiseni ju ikkagi 12 kuud.


Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne