GAZ-51 hot rod
#1

http://www.cardesign.ru/articles/newcars...2/31/2748/

Stiilinäiteks:[Pilt: 1__IMG_0698__520_346.jpg]

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#2

See asi on päris ammu valminud. Möödunud või ülemöödunud aastal juba oli kuskil neid pilte näha. Valmimisprotsessi ka pisut http://fishki.net/comment.php?id=29285 .
Vasta
#3

Siis olid valmis väike mudel ja auto ehitus käis. Minu viidatud pildid on tehtud viimasel aastavahetusel ning töö ei ole veel lõppenud.

A

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#4

iseenesest täitsa viiskakas näeb välja.

Ennem sõidan aeglaselt ja jään totaalselt hiljaks kui et enam kunagi kuskile ei jõua.
Vasta
#5

Aspelund Kirjutas:Siis olid valmis väike mudel ja auto ehitus käis. Minu viidatud pildid on tehtud viimasel aastavahetusel ning töö ei ole veel lõppenud.

A

Õigus küll. Ju ma tookord pealiskaudselt seda teksti lugesin. Vabandused.
Vasta
#6

idee on väga hea. isegi sarnase asja peale mõelnud aga eesti paberimajandust ja arki töötajate debiilsust teades on suht surnud idee.
aga vene poiste kohta õtleks et väga tublid ja oi oi kui plaju töötunde ja nuputamist sinna läheb. karta on et mõne uusrikka eralõbu. muideks mis masina raam seal all võib olla. usakas nagunii.
omal rahakott ei luba sellist asja ehitada aga tellimustööna teeks midagi sellist küll ülima rõõmuga.
aga kuna hetkel on pabahh ja majanduskrahh siis pole sellise töö tellijaid kuskil enam Big GrinBig GrinBig Grin
Vasta
#7

ARKi töötajad ei ole debiilsed. Nendega saab asju läbi rääkida. Tuleb lihtsalt oma plaanid varakult selgeks teha, jutule minna ja vajadusel kompromisse otsida. Ja elu läheb edasi.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#8

ryblik1 Kirjutas:muideks mis masina raam seal all võib olla. usakas nagunii.

Caddilac Escalade raamile ehitatud see GAZ.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne