Tööriistadest

(05-08-2019, 13:44 PM)Aspelund Kirjutas:  Külmad on veel kaugel, aga juba tasub talviseks arhiveerimiseks üks soe toanurk valmis panna.

Huvitav kas selles osas on kallimad masinad vastupidavamad. Näiteks tänu sellele "metallist pumbalabadele" vms, mida alati reklaamitakse.
Vasta

Polegi sooja toanurka vaja ja enamus pesureid imevad ka ise kui voolik piisavalt jäik
https://www.youtube.com/watch?time_continue=36&v=IM-F8vv0qnc
Vasta

Vesi paisub külmudes igal juhul.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

(05-08-2019, 17:57 PM)Aspelund Kirjutas:  Vesi paisub külmudes igal juhul.

Allikavesi ei pidavat külmuma...

Otsin infot Brennabor väikemootorrataste kohta.
Vasta

Mul maja all soe kelder (katlaruum) olemas, talveks tarin masina sinna. väiksema pesuriga oli täitsa talutav, kui välja arvata see vastik jäik voolik. Sõber laenas paar korda mulle Lavori kuumavee pesurit. Vot seda andis alla vinnata. Mingi jahutusvedeliku läbipesuga küll tegeleda ei viitsi.

Tegin diselile mõned fotod voolikupoolist ja selle ühendustest. 
Püstol käib nii mugavalt vooliku otsast ära, et täna kerisin lihtsalt vooliku poolile. Kerimisele aitab kaasa ka see alumiiniumist juhikraud. On mugavus mida pole varem kogenud.

Veefilter on masinal olemas, kuid selle pindala on suhteliselt väike ja vaadates seni pesuril olnudsuuremat filtrit katsun selle sinna otsa lisaks panna. 
Nilfiski disainiplastikud on paraku ees ja otse ümber tõsta ei õnnestunud, pean homme ehituspoest 3/4" vähetüki tooma

Täna käisin Espakis pakutavaid Nilfiske vaatamas - voolikupooliga mudel on küll võimsam 160 Bar-i aga ka kõvasti kallim ca 250€.
Seega Handymannis oli mulle igati sobiv pakkumine. Varuosade letist leidsin ka pööratud otsiku, selle ostsin ära 21€ kliendikaardiga.
Sai rattakoopast sodi ilusti kätte.

Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)

Vasta

aitüma. see on asjalik lahendus küll.
minu omal on puhtalt linnukese kirja saamiseks mõeldud pool.
Vasta

(05-08-2019, 11:46 AM)olli Kirjutas:  Sisenevale veele tuleks igaljuhul selline jupaks vahele panna, https://www.decora.ee/survepesurid/40738...r-3-4.html

Lisafilter paigaldatud. Kuna korpus väljaulatuv ja veesisend (3/4") jääb süvendisse, siis lisasin nippli (nii oli poes selle detaili kohta kirjas) ja 90° põlve. Seejärel filter ning voolikujupp klambriga survevooliku juhtraua külge. Nii ei vääna filtri korpust ega plastmassist veesisendit pesurisse.
Praegu veel täiesti rahul aparaadiga. Nurgaga düüsile sai ka sobiv koht leitud, üks düüsi hoikoht on vaba kui püstoli otsas on üks.

Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)

Vasta

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne