Tööriistadest

Koduste arusaamatuste vältimiseks ei julgenud selle komplekti hinda vaatama minna, aga kui jõulumees ta mulle tooks, tuleks vist endalgi pisar silma.

Vasta

(23-11-2022, 10:11 AM)alfredo Kirjutas:  Koduste arusaamatuste vältimiseks ei julgenud selle komplekti hinda vaatama minna, aga kui jõulumees ta mulle tooks, tuleks vist endalgi pisar silma. ...
minu pika googeldamise tulemusel valitud DeWaltist (puutöömeeste hinnangul parim valikpoole kallim aga kõva nimega küll... samas olen omaga üliväga rahul.
Vasta

Vene aegne puidu freespink https://www.okidoki.ee/item/puidufreespink/10931961/  ,selle võllil üleval keere,siis sile ala kuhu lõikeorgani saab panna ja all aste kuhu lõikeorgan toetub.Teab keegi või saab ära mõõta kui pikk see osa on kuhu lõikeorgani saab panna?Astmest võlli tippu.Osa pinke oli pika võlliga ja sai panna toe,mõtlen just seda mis ilma toe võimaluseta.tislerid saavad aru millest jutt käib,teise ei pruugi saada.

Küsin kuna endal frees olemas,aga võll 30mm,terad aga 32mm avaga ja treiks uue võlli.
Vasta

(23-11-2022, 11:08 AM)honkomees Kirjutas:  
(23-11-2022, 10:11 AM)alfredo Kirjutas:  Koduste arusaamatuste vältimiseks ei julgenud selle komplekti hinda vaatama minna, aga kui jõulumees ta mulle tooks, tuleks vist endalgi pisar silma. ...
minu pika googeldamise tulemusel valitud DeWaltist (puutöömeeste hinnangul parim valikpoole kallim aga kõva nimega küll... samas olen omaga üliväga rahul.
Kasutan ise tööl DeWalt platesaagi ja see on päris OK. Mõtlesin ka nüüd selle sama Festooli ostmisele aga loobusin kuna ratastega alusraam maksab pea samapalju kui saag ise. Mul 1 siiniga, juhtmega ketassaag on antud tootja oma ja see on seda hinda väärt küll. Aga eks peab lotot mängima või tugevalt paremat tasu küsima hakkama töö eest.
Vasta

Tallinna kandis makserv-ile alternatiivi?
Vasta

(02-12-2022, 20:35 PM)mutikas Kirjutas:  Tallinna kandis makserv-ile alternatiivi?
makita.ee

või mida see alternatiiv endast kujutama peaks?

_______________________
Koledate Kastikate Klubi
Vasta

(02-12-2022, 20:35 PM)mutikas Kirjutas:  Tallinna kandis makserv-ile alternatiivi?
tallmac teeb häid hindu, kui personaalselt pöörduda
Vasta

(03-12-2022, 08:35 AM)pannkook Kirjutas:  
(02-12-2022, 20:35 PM)mutikas Kirjutas:  Tallinna kandis makserv-ile alternatiivi?
tallmac teeb häid hindu, kui personaalselt pöörduda
Tallmacis Alar Näär peronaalselt teeb häid hindu.

vabal ajal painutan kaablit...
Vasta

Liimi tänavalt esimene ost tehtud ehk minu makita raha läheb edaspidi sinna.
Vasta

(05-12-2022, 22:27 PM)mutikas Kirjutas:  Liimi tänavalt esimene ost tehtud ehk minu makita raha läheb edaspidi sinna.

Ehk täpsustad?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

(05-12-2022, 22:31 PM)Marko Kirjutas:  
(05-12-2022, 22:27 PM)mutikas Kirjutas:  Liimi tänavalt esimene ost tehtud ehk minu makita raha läheb edaspidi sinna.

Ehk täpsustad?
Tallmac on seal

Kasutatud ja uued jupid enamus uutele ja vanadele  ka väga vanadele husqvarna,stihli,jonsered ja partner saagidele.5297816
Vasta

(05-12-2022, 22:27 PM)mutikas Kirjutas:  Liimi tänavalt esimene ost tehtud ehk minu makita raha läheb edaspidi sinna.
Tere tulemast klubisse. Igaks juhuks täpsustan, et hinda saevad ka teised peale Alari.
Ja teemaks pole müük iga hinna eest, vaid kliendi vajadustesse süvenetakse sisuliselt. Viimasel visiidil läksin makit ostma ja tulin poest välja kollase riistaga. Kasutuskogemus üüratult positiivne. Soovitan kõikidele "dildo" tüüpi akukruvikeeraja kasutajatele DeWalti güroskoobiga kruvitsat.
Vasta

(06-12-2022, 01:02 AM)Telc Kirjutas:  ...
Tere tulemast klubisse. Igaks juhuks täpsustan, et hinda saevad ka teised peale Alari.
Ja teemaks pole müük iga hinna eest, vaid kliendi vajadustesse süvenetakse sisuliselt. Viimasel visiidil läksin makit ostma ja tulin poest välja kollase riistaga. Kasutuskogemus üüratult positiivne. Soovitan kõikidele "dildo" tüüpi akukruvikeeraja kasutajatele DeWalti güroskoobiga kruvitsat.
Mul oli aastaid tagasi selline positiivne kogemus Tartu Tallmaciga ja pärast seda on rida DeWalti riistu sealt soetatud. Aga siis vahetus seal juhataja ja enam selliseid pakkumisi ei tehtud ... ja nüüd olen ostnud netipoodidest.
Vasta

mina käin Tartu poes vaid kaubal järel. Hinna teeb Alar Näär.
Ühe korra on jäänud ka ostmata, ütles et ei saa nii odavalt pakkuda, kui Verkter tol hetkel pakkus. Rolleyes
Vasta

Tea, kas päris õige teema on, kus rahulolematusest kodumaise tootja kohta teada anda, aga info on järgmine.

Penoseali toodete ostmine on siitpoolt ja edaspidi välistatud. Võtsin täna hädaolukorras ette kolm windows&doors vahupudelit, kevadel ostetud, aegumiseni veel mõni kuu, lubatud hoiustamistemperatuuril seisnud. Kolmest pudelist sain kätte umbes pool ühest potsikust lubatud koguse vahtu. Kohe meenus paari kuu tagune kogemus sama kontori nn.pritsvahu ja puhastuspudeliga. Puhastuspudelis ei olnud üldse vurtsu sees, õnneks tagurpidi keeratult midagi välja tilkus, sai vähemalt käed puhtaks. Pritsvahu pudelist jätkus ka täpselt niipalju, et püssi soojaks sai, planeeritud tegemistest ja pudelile kirjutatud lubatud saagikusest jäi ikka väga palju puudu. Kuhugi helistama ei viitsinud hakata, arusaadavalt oled hiljem ise loll.

Tundub,et neil on midagi gaasiga või hermetiseerimisega pahasti ja ilmselt juba pikemat aega, ja täiesti võimalik et nad ise ka teavad sellest. Vaevalt ma ainuke õnnelik olin, kes need üksikud õnnetud pudelid riiulitelt kaasa oskas haarata. Kunagisest nagu meenub veel selline külajutt, et praaktoodang, mida sommid tagasi saatsid, müüdigi siin rahumeeli maha. Paned väikese ale ja utiliseerimise asemel limpsib kohalik lemps riiulid puhtaks. Mis sellest, et pooltäis pudelid hiljem jäätmejaama jõuavad, kasum on rääkinud. Üldiselt olen pettunud ja enam ei tee. Nende akrüülide kasutamisest olen samuti juba ammu loobunud, kui siis ainult kuhugi pöidlaga tõmbamiseks nad sobivad. On nagu veidi kahju ka, kui raha edaspidi riigist välja liigub, aga see G.W.Bushi poolt kuulsaks lausutud tsitaat on antud juhul täiesti omal kohal ja ma kavatsen edaspidi sellest ka lähtuda.
Vasta

(12-12-2022, 20:17 PM)alfredo Kirjutas:  Paned väikese ale ja utiliseerimise asemel limpsib kohalik lemps riiulid puhtaks.
Eks seda ole siitsamast teemast ka hästi näha, kui tähtis on kundele see, et keegi "hinda teeks". Päeva lõpuks on ellu jäämiseks kaks varianti, kas paned mingi jabura alghinna, mida siis igale küsijale mõõtu "saagida" või siis see sinu juhtum, orgunnid mingi rämpsu letti ja loodad, et enamus ei viitsi protsessida.
Vasta

(23-11-2022, 10:11 AM)alfredo Kirjutas:  Koduste arusaamatuste vältimiseks ei julgenud selle komplekti hinda vaatama minna, aga kui jõulumees ta mulle tooks, tuleks vist endalgi pisar silma.


Sain sõbralt vihje heale pakkumisele "good bang for buck".

Kokkuklapitavad jalad, piisavalt võimas mootor, reguleeritav tera kõrgus ja suund. Hea "fence" koos servatoega. Varustusele kinnituskohad ja töötasapind alumiiniumist, mitte terasplekist.

K-Rautas pakkumisel 269€ (kliendikaardiga, kuigi iseteeninduskassas lõi kohe selle summa ette enne kui oma ID kaardi masinasse panin, seega ei teagi kuidas täpselt sellega on, õnneks saab klindikaardi kohapeal kiiresti vormistada ja töötab ID kaardiga).

Olin pikalt vaadanud pärast miiusaae Makita LS1018 soetamist kompaktse lauasae poole aga 455€ mis Makita varem pakkus nagu ei tihanud, siis selle Skil saega olen küll väga rahul.

Vasta

Penosili kohta käiva kriitikaga 100 prossa nõus. Läks otse poest kasutusse. Eriti gaasivaba oli minulgi puhastus balloon. Aga kahest vahust üks oli ok kuni järjest tegin, teisel päeval sittus ainult. Teisest balloonist ei saanud suurt midagi. Edasi võtsin Soudali.
Vasta

(12-12-2022, 22:09 PM)Jesper Kirjutas:  ... Päeva lõpuks on ellu jäämiseks kaks varianti, kas paned mingi jabura alghinna, mida siis igale küsijale mõõtu "saagida" või siis see sinu juhtum, orgunnid mingi rämpsu letti ja loodad, et enamus ei viitsi protsessida.
Mu arust ei ole nt Tallmacis jaburad alghinnad, vaid samad alghinnad nagu teistes poodides, isegi pisut soodsamad aga enamikus ei saa küsimise peale midagi alla erinevalt sellest kohast.
See on nagu tanklates, kõigil postil üks hind aga kaardiga saad ühes 3 senti alla , teises 5, kolmandas 8 ja neljandas 12 - selge, et valid selle, kes teeb parima kliendikaardi pakkumise.
OT samas läti tanklas on postihind ikka siinse kliendikaardi max soodustusest soodsam
Vasta

No pigem on ikka niipidi, et teistes poodides on see hind ka minusuguste jaoks, kelle arvates mingi suvaodava akutööriista ost ei peaks endas sisaldama Maroko turu stiilis mangumist ja kauplemist, juba mõõtu lõigatud. Eks päeva lõpus tuleb sama number kokku, maaletooja sama, kaupluse kulud sarnased jne, lihtsalt ühe müügistrateegia on selline, et kunde tunneks end "erilisena". Näide konkreetselt sellest vidinast, mida ma järgmisena osta tahan:

https://tallmac.ee/toode/u-dwdcf850n/
https://www.k-rauta.ee/p/akukruvikeeraja...searchnode

Mulle muidu pole superoluline, et akutööriistad kõik sama tootja omad oleks, aga Makita ostmine tundubki eksklusiivselt täpselt selline protsess, et sa kas oled see idioot, kes kõigi teiste "saagimised" kinni maksab või siis peadki minema stiilis vanakuu neljapäeva keskööl viieharulisse teeristi ning küsima Toivot. Dewalti puhul on valikuvõimalust rohkem, saab valmislõigatud hinnaga osta nii keti- kui netipoodidest. Ühel eriti õnnetul juhul tuli õiget pakkumist mõni nädal oodata, anoh minu garaažis pole päev ja nädal mingid ajaühikud, asjad käivad pigem ikka kvartali ja aasta rütmis Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 3 külali(st)ne