Tööriistadest

Mõistlikult kasutada tähendab et 1" ikka saaks 1 meetrise toruga vähemalt kangutada.
See antehnika komplekt kaalub ka jube palju, kui just riiulis ei ole siis ei viitsiks ju kõike kaasa vedada.
1/2" padruneid saab kuni 36mm suuruseni vähemalt. Sealt edasi võid ju jupi kaupa osta seda mida täpselt vaja.
Ise jätsin 3/4" mõõdu vahele ja läksin suurematel kohe 1" peale ja padruneid(löökpadrunid, eeldusel et mahub vahele) siis eraldi tööriistamarketist või baltic boldist(odavam) ja padrunisaba sai nagu lingil, kestab hästi. (küsimus vist oli natuke teine, aga mõte samasse suunda)
Vasta

Läks õigesse suunda küllWink

Plekist kastis Suurt Komplekti olen vahel naaberküla sepalt laenanud. See kaalub vist mingi 40 kilo...

Kusjuures kuni meetrist toru kannatab veel ka GT 1/2" saba, aga sellele 100 kiloga otsa ronides läheb katki. Kaks korda kontrollitud. Gedore T-saba veel ei ole katki läinud.
Vasta

(29-11-2021, 15:20 PM)v6sa Kirjutas:  Kuidas kogenumad hindavad: kas AN tehnika pakutav komplekt on neli korda kehvem mõistliku jõukasutuse korral Tööriistamarketi pakutavast?

Tööriistamarketi tolline 499 € komplekt: https://www.xn--triistamarket-imba.ee/et...mpl1-15-os

VS

AnTehnika 120 € veidi lahjem komplekt: https://www.antehnika.ee/toode/384/26-os...t-21-65-mm

Nagu ikka, sisaldab odavam variant halba pakendit (plastkohverSad  ) ja mittevajalikku (kuni 30 on juba pooletollisena  olemas)...
Esimese hinna määrab tolline narre, milliste  hind on Stokkeris 278. Padrunid on korralikud aga jõupadruneid ei asenda. Teise komplekti jätaks ostmata, kui narrega väiksem komplekt olemas. Nende pulkadega 50- ja 60- seid niikuinii ei keera.
Vasta

Mul suuremate tööde jaoks see: https://www.xn--triistamarket-imba.ee/et...kompekt-34
Paar aastat tagasi oli veel 80 euri kanti. Seni on jõupingutused vapralt vastu pidanud. Just see "T-vars 450 mm" siis peamiselt kasutuses koos pikendustoruga. Panen sinna otsa ka üleminekut 1/2 padruni jaoks kui vaja väiksemaid mõõte. Need suured padrunid saavad ka üksjagu kasutust presspingi abivahenditena.
Vasta

Rehvivahetusest veel rääkides, üli hea komplekt, ainult momentvõtme hinnaga sisuliselt. Kõik viisakalt kohvris riiulisse paigutatav.
https://www.stokker.ee/momentvotme-kmpl-...d=12297183
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne