otsin vanakooli grafiitõli
#21

Hoolikalt ja lausa kaks korda lugedes, ei ilmne ka seda, et värvi pole.
Värv ei olegi asja juures nii tähtis. Hoopis tähtsam on see, et on palju tõhusamaid vahendeid, kui teemaalgataja soovitu.
Ärevusest pole siin juttugi. Usu pärast minnakse lausa sõtta. Toungue
Ja kui kaasfoorumlasele Rollfiks katse ei ole mitte adekvaatne (lausa kaks tükki), siis ei pea ta seda ju üldse arvestama.
Mina pritsisin vanasti tavalise autooliga iga aasta. Üle kolme aasta sai kõik lahti võetud ja vana õli/tolm maha pestus. Tädi (mul omal lihtsalt veel polnud autot, naa noor olin alles) þiguli kere pidas väga kaua vastu. Sai pea roosteta auto isegi mu pojale kinkida.
Tänapäeval aga ei viitsi keegi enam niipalju asjaga mässata. Sellepärast tuleb ka põhitõdesid pisut muuta.
Oma bussile panin süstlaga iga plekiliite koha peale pisut grafiitõli. Nii ei lähe seda ka palju üles. Avatud pinnad lasin ikka üle ML seguga. Karpide asja veel mõtlen.
"Sõditud" küll. Pole mul vaja ka "paganaid" usklikeks pöörata. Wink
Vasta
#22

motamees Kirjutas:Tänapäeval aga ei viitsi keegi enam niipalju asjaga mässata.

Mitte " keegi " vaid paljud Big Grin , aga sellised katsed on tänuväärne töö. Mitte just katsed ise (katsetajaid on siin veel) , vaid nende kajastamine ja info säilitamine. Püüan ka tulevikus sellest eeskuju võtta.
Vasta
#23

http://www.ladaklubi.ee/foorum/viewthrea...#pid142902

Lisasin sinna lehekülje lõppu veel ühe katse. Pole küll grafiitõliga otsest seost, aga roostega siiski seotud.
Vasta
#24

Peaasi, et margusk70 ka teema läbi luges, tema teebki oma väikesed valged käekesed kõige rohkem õliseks selle asja juures Big Grin
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne