Saunabuss KAVZ
#41

(02-12-2009, 12:18 PM)kris Kirjutas:  Tahan tänada kõiki, kes siiani saunabussi teemas oma mõtteid on jaganud ja nõuga toeks olnud. Et tänutunnet veelgi rõhutada, olen nõus pakkuma saunamõnusid. Ehk kui keegi selle teema senistest postitajatest tahab minu juures Tabasalu kandis saunabussi leili tunda, siis ärge häbenege soovist teada andmast – kui kodus olen ja aega on teeme ära.


Kui seda võib nüüd võtta nagu kutset, siis tuleksin suurima heameelega Sinu saunabussi testima Smile
Natuke tekkis küsimusi ka, kuid need vajaksid pigem juba kohapeal lahendamist. Smile

P.S. Väga vinge asjaga oled igaljuhul hakkama saanud !!!




`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta
#42

Leiliruumi akendel soovitaks alumise osa liivapritsiga matistada, klaaside eestvõtmine- tagasipanek ju lihtne:

Tervitab Veteran.
Vasta
#43

Palju jõudu ja jaksu ka edaspidiseks! Oled tõesti toreda liikuri ehitanud. Mis akende liivapritsimisse puutub, siis lihtsam on kontoritarvete poest osta spetsi matti kilet ja see klaasile kleepida. On lihtsam ja alati ka võimalik originaal-läbipaistvus taastada.
Vasta
#44

(02-12-2009, 13:23 PM)korvimees Kirjutas:  Kui seda võib nüüd võtta nagu kutset, siis tuleksin suurima heameelega Sinu saunabussi testima Smile
Natuke tekkis küsimusi ka, kuid need vajaksid pigem juba kohapeal lahendamist. Smile

P.S. Väga vinge asjaga oled igaljuhul hakkama saanud !!!

Seda tulebki võtta kui kutsetWink

Kui ükskord välise disaini juurde jõuan, siis ühe lähteülesandena on võimalik eelviimased aknad täiesti kinni katta ja leiliruumi aknad peavad väljaspoolt võimaldama näha, et keegi on saunas, kuid ilma detailideta. Seest peab olema võimalik välja vaadata. Küllap see väljapoolsete kleepekatega lahendada tuleb, kuid eks see jääb disaineri otsustada. Ise kunstimeelt kahjuks ei oma....

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#45

(02-12-2009, 12:18 PM)kris Kirjutas:  ...Kunagi tuleb üks tagavedru ka välja vahetada, üks pool on liiga ära vajunud – buss seisis mitu aastat veidi kaldus maapinnal. Kui kellegi on pakkuda, siis võtan hea meelega vastu. ...

...mul on pakkuda. Mitte just vedru, aga hüva nõu selle asemel.
Pane vedru otste vahele transportöörlindi tükke. Niipalju paned, et bussi loodi saad.
Mul pandud väga õhuke lint, sest lehti palju. Võid ka paksema panna.

   

Igastahes tubli töö ära tehtud. Big Grin Sõiduauto Cool
Vasta
#46

(02-12-2009, 15:51 PM)motamees Kirjutas:  
(02-12-2009, 12:18 PM)kris Kirjutas:  ...Kunagi tuleb üks tagavedru ka välja vahetada, üks pool on liiga ära vajunud – buss seisis mitu aastat veidi kaldus maapinnal.

Pane vedru otste vahele transportöörlindi tükke. Niipalju paned, et bussi loodi saad.
Mul pandud väga õhuke lint, sest lehti palju. Võid ka paksema panna.


Mulle soovitas Motamees sama nippi. Täiesti toimib Smile




`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta
#47

Nagu ma arusaan siis b-kat.-iga pulkade taha ja linna peale laiama. Igati vinge projekt!!
Vasta
#48

(02-12-2009, 18:53 PM)siim006 Kirjutas:  Nagu ma arusaan siis b-kat.-iga pulkade taha ja linna peale laiama. Igati vinge projekt!!
Projekt on vinge kindlasti, aga B katil on 3,5tonnine piirang.
Vasta
#49

Olles kunagi saunaauto ehitusele poole pealt käega löönud, võtan sellise töötahte ja visaduse ees kohe mitu mütsi maha.
Muretut leili ja kerisetuld! Smile
Vasta
#50

(02-12-2009, 13:56 PM)Veteran Kirjutas:  Leiliruumi akendel soovitaks alumise osa liivapritsiga matistada, klaaside eestvõtmine- tagasipanek ju lihtne:


Mina soovitaks hoopiski 3M tootevalikust spetsiaalset kile, millega akendele anda endale meeldiv välimus. igasugu jääklaasid jms ka olemas.
Vasta
#51

(02-12-2009, 19:32 PM)motamees Kirjutas:  
(02-12-2009, 18:53 PM)siim006 Kirjutas:  Nagu ma arusaan siis b-kat.-iga pulkade taha ja linna peale laiama. Igati vinge projekt!!
Projekt on vinge kindlasti, aga B katil on 3,5tonnine piirang.

Imselt C1 peax olema vähimalt see kategooria, millega sellise aparaadi rooli istuda.
Vahepeal mainisid ka korra 230V kusagil teksti sees, kas on see võimalus ka?
Ei hakka siinkohal üle mainimagi, et 5+ projekt - hea idee ning veel suurepärasem teostusSmile

Kassisõber
Vasta
#52

230V on olemas - st üks pistik ja sisseehitatud akulaadija. Valgustus kõik 12V LEDidega, veepump ka 12V. 230V on mõeldad ainult välisest võrgust, inverterit sisseehitatud ei ole, kui peaks vajadus tekkima, siis see ei ole ületamatu probleem.

Juhtimiseks piisab tõesti C1 kategooriast.

PS - poja lasteaias oli jõululaat, kus müüdavate asjadega panustasid lastevanemad ja mille tulud läksid rühma hüvanguks. Ei viitsinud paarikrooniste tilu-liludega jamama hakata ja panin 500 krooni eest müüki saunabussi kinkekaardi 3 tunniseks kasutamiseks koduvalla piires. Laadale kinkekaart ei jõudnudki, praktikandid klappisid raha kokku ja võtsin juba enne seda äraWink))

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#53

Pole ammu enam oma saunabussist värskemat inffi jaganud, kuid homme varahommikul, kui kõik sujub ja laabub, siis peaksin oma bussi näitama Terevisioonis. Eesruum on nüüd nii nagu peab, ka on suurem osa kleebistest paigaldatud.

Bussi saab näha ka sauna ja spa messil 9-11.04 Kristiine keskuse peasissekäigu kõrval.

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne