Talveralli ametlik lõpetamine 05.03.2009 kell 19.00. Buffalo Pubis .
#41

Muidugi võiks midagi köögist lauale tellida, kes ikka jõuab järjekorras seista.
Õlle järgi peab niigi siblima.
75.- kr. nägu on täitsa OK.

VW K-70L '73; SAAB 90 '84; FORD SCORPIO MK II TOURING GHIA `96
Vasta
#42

Minu meelest ka õige valmis tellida.

GAZ 24; VAZ 2103; ZAZ 965; Iš
Vasta
#43

Grupp Seltsimehi on kohal. 1 ilmselt.

mõne aasta pärast läheb Talveralli ilma vaheta sujuvalt üle Suveralliks, mis omakorda läheb üle Talveralliks, mis omakorda... Smile

Lugupidamisega,

Grupp Seltsimehi

GAZ 31013 ('92&'93), ZIL 131 '80
Vasta
#44

2 inimest , auto nr 27
Vasta
#45

Lisan veel vähemalt kaks inimest.

Kohtumiseni!
Vasta
#46

Tiim91, üks esindaja.




`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta
#47

Eks kamikazed veavad ka endid kohale. 2-4tk, täpselt ei tea veel lubada Smile

Sushi ja sake korjame nina ette ise, kuna maitseid on mitrmeid! Big Grin
Vasta
#48

Vana Kollase meeskonnast (No. 7) lubas läbi astuda meie piloot, kes heameelega ühtlasi võtaks vastu ka rändauhinna vanima auto eest.

Kaassõitja igapäevasest elukohast jääb see peokoht korraks läbiastumiseks pisut kaugeks (230km).
Vasta
#49

Käisin siis täna Buffalost läbi ja panime plaani paika ning meid võetakse rõõmuga vastu .

Kes nüüd soovib ühineda snäki ühiskassas siis 75 krooni nägu paluks ülekande teha hiljemalt 04.03.2009 kella 14.00 sest pean kolmapäeval tellimuse kinnitama ja tasuma . Loomulikult saab ka kohapealt endale tugevamat kehakinnitust tellida . Köök töötab kuni 21.00
Kõik söögid joogid -10% kliendikaart on kassas kui ostma lähete siis paluge kaart läbi tõmmata .

Ülekandesse siis foorumikasutaja nimi . Inimeste arv .

SEB 10010355322015

Gert Generalov


Hetkel siis umbestäpselt 65 inimest tulemas . Mahub veel Toungue

Kindlasti kõrvetage siis oma parimad klõpsud ja klipid plaatidele. Kogu vajalik tehnika kohapeal olemas.
Vasta
#50

Urjuh, igal juhul tulen. Suure kiiruga ja terve päeva kestnud sümpoosiumilt aga tulen. Tore näha, et mõne päeva jooksul, mil foorumi ligi ei saanud,asjad juba vahepeal paika loksunud. Siis ei jää muud, kui taotleda hoiukassast rahaliste vahendite eraldamist 75,- krooni ulatuses ja panna need korraldaja "raamatu pääle".
Vasta
#51

Lisaks siis ka veel seda, et see ei ole ainult rallil osalenutele mõeldud üritus . Kõik kellel huvi on andke endast märku Smile

Veel ruumi on .
Vasta
#52

meite naiskond ikke jäksab paljuneda raskel ajal... meid tuleb kokku 10 inimest.
näksid vaatame igaüks kohapeal ise, osad on dieedil ja osad tahavad midagi muud ja... Toungue

Lind on ka inime
_____
Lincoln Town Car 1997
Ford Ranchero 1977
GAZ Kuban 1991 Big Grin 
Mazda 323 1981 (USA variant)
VW New Beetle 2000
Vasta
#53

Zil 157 tulemas kahe juhi ja kahe laskuriga(kokku siis 4)
Vasta
#54

Carrec tuleb kah kohale, kuid teadmata, kas üksi või kaksi!
Vasta
#55

Üritus toimub nii kodule nii lähedal, et patt oleks kõrvale hiilida. Seega tiimist nr 60 tuleb kaks inimest kindlasti, aga võimalik, et meid tuleb rohkemgi! Wink
Tänud organiseerijatele orgunnimise eest juba ette!Smile
Vasta
#56

Kõik korras ! Homseni .
Kokku siis umbestäpselt 75-79 inimest . Seekord veel päris sadant täis ei saanud Toungue
Snäki soovijate rahad ära makstud ja tellitud.
Vasta
#57

Loodetavasti on lubatud läbi astuda ka mitte registreerunutel. Ma ei ole kindel, kuidas mul õhtul ajaga on. Kui tulen, siis luban et teiste snäkke ära ei söö ja joogid tellin ka ise Smile
Vasta
#58

ruut Kirjutas:Loodetavasti on lubatud läbi astuda ka mitte registreerunutel. Ma ei ole kindel, kuidas mul õhtul ajaga on. Kui tulen, siis luban et teiste snäkke ära ei söö ja joogid tellin ka ise Smile


Diil Big Grin
Vasta
#59

Cyllionu kambast tuleb kahjuks 2 nägu ja need on makstud.
Kohtumiseni!

GAZ 67 50a; JAWA 250 62a; Ford Granada Coupe MK1 76a
Vasta
#60

Meeldiv , et niipalju inimesi kohale tuli . Smile

Kunagi äkki jälle Toungue
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne