Veel rallisid kalendrisse?
#41

supper uudis ... vähemalt midagi susiseb!

Motolembeline ...
Vasta
#42

Võiks olla veel võiduajamine ainult ümberehitatud autodele, nx algsest sõidukist võib olla säilinud üks sild ja kere või sillad ja raam, kõik muu peab olema ümber ehitatud ... Omapärakuline Uroodide Võiduajamine vms.

Dad.
Vasta
#43

(27-03-2009, 13:08 PM)dad Kirjutas:  Võiks olla veel võiduajamine ainult ümberehitatud autodele, nx algsest sõidukist võib olla säilinud üks sild ja kere või sillad ja raam, kõik muu peab olema ümber ehitatud ... Omapärakuline Uroodide Võiduajamine vms.

Dad.
Lihtsamalt öeldes russifitseeritud maisnate aka uroodide, popcaride ja hotrodide sõit. Pole ka paha mõte.
Vasta
#44

Kas just uroodidega kindlasti võidu peab kihutama, kokkutuleku/väljanäituse tüüpi üritus oleks kah vast päris lahe juba...
Vasta
#45

(26-02-2009, 18:43 PM)Kuban Kirjutas:  [quote=Väravamehaanik]
Ainus potensiaalne üritus, mis meil Eestis võiks õnnestuda ja mida mujal maailmas teadaolevalt veel ei ole on BUSSIDE RALLIKROSS (ringrada, ralli, mäkketõus, kiirendus vms).

TopGear tõestas, et on võimalik sõita nii krossi,ringrada jne. Sõita nii lõõtsaga kui ka ilma lõõtsata Toungue See on isegi mosseliiga kõrval liiga jõhker .

http://www.youtube.com/watch?v=fnO7u4cUsmg
Vasta
#46

(10-04-2009, 00:44 AM)kalacompany Kirjutas:  
(26-02-2009, 18:43 PM)Kuban Kirjutas:  [quote=Väravamehaanik]
Ainus potensiaalne üritus, mis meil Eestis võiks õnnestuda ja mida mujal maailmas teadaolevalt veel ei ole on BUSSIDE RALLIKROSS (ringrada, ralli, mäkketõus, kiirendus vms).

TopGear tõestas, et on võimalik sõita nii krossi,ringrada jne. Sõita nii lõõtsaga kui ka ilma lõõtsata Toungue See on isegi mosseliiga kõrval liiga jõhker .

http://www.youtube.com/watch?v=fnO7u4cUsmg

jeekim, see oli adrenaliin.. ma vaatasin, kiljusin ja närisin küüsi.. süda puperdab siiamaani Toungue ega öösiti tohi sellist asja vaadatagi, nüüd ei saa terve päev sõba silmale Smile
(õnneks meil tuleb vähe teine konseptsioon, egas' sellisele bussi-romurallile oma kolhoosnikut küll ei luba, olgu ta siis ükskõik kui romu või mitte Big Grin)

Lind on ka inime
_____
Lincoln Town Car 1997
Ford Ranchero 1977
GAZ Kuban 1991 Big Grin 
Mazda 323 1981 (USA variant)
VW New Beetle 2000
Vasta
#47

(10-04-2009, 02:49 AM)Kuban Kirjutas:  
(10-04-2009, 00:44 AM)kalacompany Kirjutas:  
(26-02-2009, 18:43 PM)Kuban Kirjutas:  [quote=Väravamehaanik]
Ainus potensiaalne üritus, mis meil Eestis võiks õnnestuda ja mida mujal maailmas teadaolevalt veel ei ole on BUSSIDE RALLIKROSS (ringrada, ralli, mäkketõus, kiirendus vms).

TopGear tõestas, et on võimalik sõita nii krossi,ringrada jne. Sõita nii lõõtsaga kui ka ilma lõõtsata Toungue See on isegi mosseliiga kõrval liiga jõhker .

http://www.youtube.com/watch?v=fnO7u4cUsmg

jeekim, see oli adrenaliin.. ma vaatasin, kiljusin ja närisin küüsi.. süda puperdab siiamaani Toungue ega öösiti tohi sellist asja vaadatagi, nüüd ei saa terve päev sõba silmale Smile
(õnneks meil tuleb vähe teine konseptsioon, egas' sellisele bussi-romurallile oma kolhoosnikut küll ei luba, olgu ta siis ükskõik kui romu või mitte Big Grin)

No ma teeks päris uute poest ostetud(saadud) autode romuralli, kus köik vöttet on lubatud, ainult juhiust ei tohi rammida jne jne.

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta
#48

(10-04-2009, 14:22 PM)miniest Kirjutas:  No ma teeks päris uute poest ostetud(saadud) autode romuralli, kus köik vöttet on lubatud, ainult juhiust ei tohi rammida jne jne.
Aga võta kätte ja tee! Smile
Vasta
#49

Ma juhtusin ka seda Inglismaa busside krossi ülekannet vaatama. Põhimõtteliselt jäi ülesastumine nõrgaks, saate sihtrühmaks oli ilmselgelt valitud kusagil pubis istuvad ðotlased ja nende jaoks oli lendavate konteinerite ralli piisav meelelahutus.
Eestlased on ðotlastest iga kell üle - juhi kohale me torusid küll ei kavatse panna ja bussiralli eeldab, et bussis on ka reisijad kallutamas...
Bussiralli point seisneb ju selles, et reisijatel peab kõige selle käigus olema mugav ja meeldiv kuid natuke närvekõditav, siis alles selgub, kes on parim juht. Bussi kummuli keeramiseks ei pea küll erilisi oskusi omama, õigem oleks öelda, et ilma oskusteta tuleb see iseenesest.
Kui kedagi päriselt selline telekast nähtud meelelahutus peaks huvitama, siis sellist krossi me võime kord aastas Hauka laada ajal suuremate bussiettevõtetega täiesti tasuta korraldada. Nimelt oli tegu ekspluatatsioonist maha kantud bussidega, mis enne tükkideks lõikamist väikese tiiru tegid, kross ei vähendanud metalli kogust, järelikult kulu ei tekkinud.

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#50

(27-02-2009, 10:09 AM)Alwaro Kirjutas:  Veebruar - Talveralli
juuni - Tähesõit
oktoober - "Öö Lõunas" Smile

Ideid hakkab juba tulema seltsimehed Wink

Tervitused.
Oktoober juba kohe-kohe käes.Kas Öö Lõunas ka toimub......

Tel. +372 56477273. e-mail. metall73@hot.ee
Vasta
#51

On olnud mõtteid ja suisa kokkusaamisi aga kas need ka realiseeruvad, ei tea veel keegi. Ütleks nii, et majanduses pole just parim aeg ja ei tahaks headele inimestele liigseid kohustusi peale panna... Talveralli äkki vajab tegemist Big Grin Kui, siis tuleb midagi väikest ja "salajast" privaatkutsetega esimeseks katsetuseks. Nagu oli ka esimene Uunikute Talveralli Piiburi poolt korraldatuna. Kui tuleb...
Vasta
#52

(30-09-2009, 02:33 AM)PlyVal64 Kirjutas:  On olnud mõtteid ja suisa kokkusaamisi aga kas need ka realiseeruvad, ei tea veel keegi. Ütleks nii, et majanduses pole just parim aeg ja ei tahaks headele inimestele liigseid kohustusi peale panna... Talveralli äkki vajab tegemist Big Grin Kui, siis tuleb midagi väikest ja "salajast" privaatkutsetega esimeseks katsetuseks. Nagu oli ka esimene Uunikute Talveralli Piiburi poolt korraldatuna. Kui tuleb...

..no ja vat kui tulebki, siis ärge unustage ka mõnda klimpi supi sisse lisamast Wink

GAZ 24; VAZ 2103; ZAZ 965; Iš
Vasta
#53

Ma oleks kindlasti oma massinaga tulemas, kui saaks öö läbi kuskil kihutada, unetu nagu ma olen...
Igatahes kiiver pähe ja rajale.

Mamba is Black where ever you go! few Fords!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne