Kes juba kasutanud ? MPG-Cap 11% - 30% küütuse kokkuhoidu.
#21

Mikide- ja venemaa tuntud imedemaad.
Venemaalt nähtud. Ajakirjandusliku eksperimendi korras müütati bensiinijaamas tablette.Ämber veele lisada tablett ja otse paaki.Äri läks päris hästi.Kus rohkem rahvast,seal ka rohkem lolle leida.Toungue

Müün valget nahka paksus 1,4-1,6
http://www.wix.com/Peterx01/R35
Vasta
#22

Peter Kirjutas:Mikide- ja venemaa tuntud imedemaad.
Venemaalt nähtud. Ajakirjandusliku eksperimendi korras müütati bensiinijaamas tablette.Ämber veele lisada tablett ja otse paaki.Äri läks päris hästi.Kus rohkem rahvast,seal ka rohkem lolle leida.Toungue

jah, ja tegelikkuses oli asi nii, et too testiauto mille peal näidati töötas hoopistükkis gaasi pealt.

Ennem sõidan aeglaselt ja jään totaalselt hiljaks kui et enam kunagi kuskile ei jõua.
Vasta
#23

tervitus kõigile auto-moto huvilistele.Mina olen sellele lehele registreerunud kindla eesmärgiga.Nagu oli mainitud,lisatakse vaid neid kuulutusi,mis on kasulikud auto-moto kasutajatel.Ka minu postituse eesmärk ongi pakkuda kasulikku,kuigi uskumatut aga lähemal uurimisel tõdevad kõik,et see on kasulik.Nimelt pakun võimalust kütusekulude pealt märgatavaid summasid kokku hoida.Ja see on teadlaste poolt üle maailma tõestatud!
http://uskumatu.ee
http://meiemaa.onepagefree.com.
http://allarreivik.myffi.biz

Vaadake,tutvuge ja kasutage!
Lugupidamisega ja kulude kokkuhoidu soovides Allar
Vasta
#24

täna on küll juba üks teine huumori-teema (või "humoorikaks muudetud teema" - saa nüüd aru...) automotos arenema hakanud, aga ega's küll küllale liiga tee!

ülalolev postitus ilmus küll eraldi teemana, kuid paneme ta kenasti siia vana teema juurde. Paistab, et tänini on meil suurepärane võimalus kas tablette soetada või kui see kasu ei too, siis vähemasti nendega kaubelda - ehk puhkeb äri õitsele ning kokkuhoiu-vajadus ei olegi enam aktiivne! Smile

teemast on puudu kunagine postimehe artikkel, mis kirjeldab "uskupööramist":
http://www.postimees.ee/?id=47010

ülalviidaud "uskumatu.ee" saidilt tagasiside andjate nimesid otsingumootorisse pistes saab teada, et nemadki on asunud toodetega kauplema. Loodame, et põhjus on ikka omakasupüüdmatu looduse- ja/või ligimesearmastus, mis on ajendanud (loomulikult alles pärast toote headuses veendumist!) neid levitama asutama Big Grin

kena, et vahepealsete aastatega on tekkinud üks teadlane (Rein Muoni), kes toodet toetab - paraku õõnestab teadlase autoriteeti teadmine, et ta on Põllumajandusülikoolist kümmekond aastat varem varastamise-petmise tõttu vallandatud...

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#25

Ehtne näide inimese laiskusest-isegi materjale ei viitsita läbi vaadat-et palju maksab,kust saab jne.Ffi on loonud isegi kindustuskaitse kui mootoriga peaks firma süül midagi juhtuma.Ja ega 30aastat USA armees kasutuses olnud lisandid saanud ju sõjatehnikale halvasti mõjuda.Aga igal inimesel oma arvamus.Loomulikult oleks siiski parem kui enne arvustamist vaadata läbi materjal,õppida õigesti diseerima ja kasutama ning siis patraku.Kes on materjaliga korralikult tutvunud,õigesti kasutanud,need on tootega ka rahule jäänud.Mina pole veel halvustavat tagasisidet saanud!
Aga mitte kedagi ju ei sunnita midagi kasutama!Smile
Vasta
#26

(10-06-2010, 09:45 AM)allarr63 Kirjutas:  ... Ja ega 30aastat USA armees kasutuses olnud lisandid saanud ju sõjatehnikale halvasti mõjuda.

Hea näide küll Big Grin Mõelge nüüd natuke, kui suured on armeetehnika läbisõidud? Mõni ei saa 30 aastaga võibolla isegi mitte numbrit 10 000 odomeetrile. Mis hea pärast peaks siis seisva masina küttesüsteemi mingite tablettidega ummistama?
See näide meenutab väga teleturust nähtud mingi järjekordse kehatrimmeri reklaami, kus "eesti poiss jaak norris" ütleb muuhulgas: "See on täiesti uus toode, kasutan seda juba 20 aastat" Big Grin




`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta
#27

M-ZIM5 koos pärliproteiinide- ja soodaefektiga teevad ära sama töö!
Vasta
#28

Tasuks usaldada mootorite tootjaid, sest kui nemad sellistest lisanditest midagi ei arva ega soovita ju ta siis üks lihtsameelsetele mõeldud rahategemise viis ole. Miks ikka mersu bemm või kasvõi nissan seda ei reklaami? Ju on sügavaid põhjuseid.

Инвалид информационной воины на фронте Пярну-Хииу. 
Tsiteerides John McCaini: "Venemaa on peamiselt bensiinijaam, mis teeskleb riiki"," rääkis Basse.
Vasta
#29

(10-06-2010, 09:45 AM)allarr63 Kirjutas:  Ehtne näide inimese laiskusest-isegi materjale ei viitsita läbi vaadat-et palju maksab,kust saab jne.

kui see nüüd minu tagasihoidliku isiku kohta käis, siis kahjuks ei ole süüdistus omal kohal, kuna materjale sai kaedud ning mitme tunni jagu tausta uuritud. Aga ehk jäi midagi kahe silma vahele, seega küsin konkreetselt:
1) palun selliste inimeste nimekirja, kes soovitavad FFId ning kes seda EI MÜÜ. Ehk siis erapooletuid soovitajaid
2) palun viiteid alternatiivsetele professionaalsetele arvustajatele-testijatele: hr Rein Muoni, kui varastamise pärast EPMÜst vallandatud õppejõu "uurimistöö" ei ole paraku usaldusväärne
3) palun viidet USA armee ametlikele lehtedele, kus kinnitataks, et USA armee kasutab neid kapsleid (30aastat)
4) "aavu" tõi sisse väga hea aspekti: palun viiteid mootoritootjate ametlikele soovitustele

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#30

ADAC on neid lisandeid testinud, viimati ka MPG Cap-pi.
Katseauto: Opel Astra H 1,8, 2004, 85 kW bensiin
Test: Uus Euroopa sõidutsükkel
Pikkus: 800 km
Tulemus: vt pildil vasak tulp


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#31

(10-06-2010, 15:33 PM)argo1974 Kirjutas:  ADAC on neid lisandeid testinud, viimati ka MPG Cap-pi.
siis ilmselt saksakeelne jutt sääl:
http://www1.adac.de/Tests/zubehoertests/spritspar_mittel/default.asp?quer=tests&TL=2#atcm:8-166298

...ning eestikeelne tõlgendus sääl:
http://www.autonet.ee/uudised/autouudised/29614

...ning eestikeelse tõlgenduse lühikokkuvõte:
Tsitaat:Ühelgi kolmel juhul ei täheldatud kütusekulu vähenemist, kütuselisandi puhul pigem see marginaalselt tõusis. ADAC-i spetsialistide sõnul on põhjus lihtne – töö efektiivsust seletatakse „süsivesinike bipolaarsete molekulide eletrostaatilise laadimisega” või siis „fermentide tekkimisega molekulaarsel tasandil”. Kuidas ka ei seletata, tulemus on ikka üks – tegu on täiesti kasutute vahenditega.
...
ADAC paneb ka juhtide südameile, et ükski autotootja ei soovita selliste vahendite kasutamist. Pigem vastupidi, kui tekkinud iga on põhjustatud mõne lisandi toimest võib diiler keelduda tasuta garantiiremondist.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#32

Kõik autod, mis on garantii kaotanud on ka siin kenasti nähtaval: http://uskumatu.ee/kasutajate-kogemused ja http://uskumatu.ee/kleebised-liikluses

Smile

Liisingu ja kaskofirmad on ilmselt ka omad märkmed juba teinud Smile
Vasta
#33

Nädal tagasi andsin-tasuta-ühele tuttavale 3 kapslit proovimiseks.Koos käisime tanklas,viskas pool kapslit paaki ja tankis 30l 95.Siis tõi mind koju tagasi ning põrutas minema.Õhtuks oli jällegi kohal ja kirus,et ei tööta,mingit kokkuhoidu ega võimsuse lisandumist ei täheldanud ja veel kirus ka,et miks ma talle seda jama müüsin.Vabandust aga andsin ju tasuta!Seletasin teist korda,et mootori puhastamiseks saastast tuleb kaks paaki(olenevalt autost ja selle vanusest 1-10 paaki) maha sõita ja alles siis tuleb vajalik efekt.Vaatas juhmi näoga,et miks kohe ei mõju.Tõin talle siis kogu dokumentatsiooni ja soovitused välja ja praeguseks olevat efekti saavutanud.90-ndate lõpu Nissan sunny,mis enne võttis 7,5lsajale,võttis nüüd 6,3.On vist ikka vahe küll.Vähemalt üks inimene,kes lõpuks on aru saanud,et reegleid tuleb täita,mitte et viskad paaki ja kohe on efekt olemas!
Tuleb ikka vastavalt juhenditele tegutseda!
Vasta
#34

Sul jäi vist kahe silma vahele mu palve konkreetseid ja erapooletuid viiteid tuua - toon välja:
(10-06-2010, 14:09 PM)13piisab Kirjutas:  1) palun selliste inimeste nimekirja, kes soovitavad FFId ning kes seda EI MÜÜ. Ehk siis erapooletuid soovitajaid
2) palun viiteid alternatiivsetele professionaalsetele arvustajatele-testijatele: hr Rein Muoni, kui varastamise pärast EPMÜst vallandatud õppejõu "uurimistöö" ei ole paraku usaldusväärne
3) palun viidet USA armee ametlikele lehtedele, kus kinnitataks, et USA armee kasutab neid kapsleid (30aastat)
4) palun viiteid mootoritootjate ametlikele soovitustele

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#35

Jälgin neid "imelisandite" teemasid siin foorumis juba mitmeid aastaid. Tekkinud on mitmed lahendamata küsimused. Mitmed neist ksf! 13piisab juba siin esitas, kuid tahan teda täiendada:

5. Ma olen äärmiselt ettevaatlik igasuguse "sodi" lisamisel kütusesse - kes vastutab, kui see seal lisaks "heale" midagi paha teeb? Toon näite - 1980ndatel levis "imeollus", mis pidi mootori seest puhtaks pesema. Tean üht seesugust juhust oma tuttavalt.Ollus pesi sodi lahti, st pesi sodi ringleva õli sisse, mis seejärel ummistas väntmehhanismi sees olevad õlikanalid. Kuna sealsed liugelaagrid töötavad surveõli poolt tekitaval kilel, siis seesinane kilehiht kadus ning metalsed osad puutusid omavahel kokku. Maakeeles - paar vändalaagrit jooksis kokku Sad

Teen edasiseks ettepaneku, et püüame anda konkreetsed vastused esitatud viiele küsimusele. Kui neid ei tule, siis sulgeme teema.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#36

www.hot.ee/fuelfreedomin7//ukraine_eng.pdf ukraina armee test
2.www.hot.ee/fuelfreedomin//EPA_registration_info_pkge.pdf Usa Keskkonna Ametis läbiviidud test
3.www.hot.ee/fuelfreedomin7//bosch.pdf Boschi CO test
4.www.hot.ee/fuelfreedomin7//tyv.pdf Saksamaa TÜV test
See on väga tugev kvaliteedimärk, mida paljud Euroopas teavad ja aktsepteerivad!
5.www.hot.ee/fuelfreedomin8//mpg_boost_presentation.pdf
Test vedela MPG-BOOST-iga
(11-06-2010, 12:30 PM)allarr63 Kirjutas:  www.hot.ee/fuelfreedomin7//ukraine_eng.pdf ukraina armee test
2.www.hot.ee/fuelfreedomin//EPA_registration_info_pkge.pdf Usa Keskkonna Ametis läbiviidud test
3.www.hot.ee/fuelfreedomin7//bosch.pdf Boschi CO test
4.www.hot.ee/fuelfreedomin7//tyv.pdf Saksamaa TÜV test
See on väga tugev kvaliteedimärk, mida paljud Euroopas teavad ja aktsepteerivad!
5.www.hot.ee/fuelfreedomin8//mpg_boost_presentation.pdf
Test vedela MPG-BOOST-iga
6.www.hot.ee/fuelfreedomin//intertek.pdf
interteki sertifikaat,et FFI toode ei riku auto tehnilisi osi
Vasta
#37

(11-06-2010, 12:30 PM)allarr63 Kirjutas:  2.www.hot.ee/fuelfreedomin//EPA_registration_info_pkge.pdf Usa Keskkonna Ametis läbiviidud test


[Pilt: epa.jpg]
(11-06-2010, 12:30 PM)allarr63 Kirjutas:  4.www.hot.ee/fuelfreedomin7//tyv.pdf Saksamaa TÜV test
See on väga tugev kvaliteedimärk, mida paljud Euroopas teavad ja aktsepteerivad!

Mille alusel peab nende kahe, poole aasta ja 64k kilomeetri vahega tehtud tavalisest tehnoülevaatustestist järeldama, et see kuskilt otsast mingite kasplitega seotud on?
Vasta
#38

TÜVi raportit viitsisin vaadata ... Saksamaal tavaline "Abgasuntersuchung" ehk heitgaasiuuring, mis sarnaneb üldjoontes meilgi tehnilise ülevaatuse käigus tehtava heitgaasitestiga. Raportist on näha üksnes see, et keegi eraisik käis oma viiese diisel-BMW-ga (VIN kood annab 99a E39 530d) 2 korda testis ja heitgaasi "Trübungswert" (otsetõlge sogasusväärtus, pm tahke hõljumi sisaldus heitgaasis) oli erinev. Mida see tõestab? Mitte midagi, sest selle väärtuse manipuleerimiseks on olemas väga palju muid võimalusi (kütuse väävlisisaldus, 2taktiõli lisamine, EGRi sulgemine, umbes õhufilter jms). Peale selle esineb BMW 3.0 diislil teada-tuntud probleem õliseparaatori määrdumisega, mis tõstab heitgaasi tahmasust.

Tegelt suht kehv PR rahvusvahelisel tasandil kellegi eraisiku heitgaasitestiga kui tõendusmaterjaliga vehkima tulla.
Vasta
#39

Mina hakkasin kasutama seda lisandit 2008 sügisel.Tõepoolest võimsus tõusis,küttekulu vähenes,peale kasutama hakkamist ei viska 86a diiselmootor enam musta tomu tagant välja kui gaas põhja vajutada kiirendamisel autorongi mass 3500kg.Enne oli must tomu taga aga enam pole.Huvitav miks?
Vasta
#40

Minu pea ütleb, et kui üks asi oleks tõesti niiiiiii kohutavalt hea, siis milleks peab seda kõikvõimalikes foorumites nii kõvasti pähe määrima? Ja miks see toimub "mõningate" võrkturunduse sugemetega? Minu jaoks tundub see pesuehtne püramiiditamine olema.

Lisandite koha pealt veel nii palju, et mina julgeks oma liikuri mootorisse valada ainult minu jaoks usaldusväärse allika poolt järgi proovitud ning tunnustatud asja. Eredaim näide on Motamehe väga jõhker katse Xado möginaga. Teine, minu jaoks kahest ülevaatuse lehest märgatavalt usaldusväärsem allikas on üks autojuppe müüvas poes töötanud sõber. Tema sõnutsi oli mitu suve järjest (ta oli suvine töötaja seal) taksojuhtide seas eriti nõutud üks konkreetne diislikütuse lisand, mille kohta kõik ütlesid, et on tõepoolest imerelv. Ka tema ülemuse ehk poe juhataja sõnul olla see konkreetne lisand minev kaup. Ilmselt tekib nüüd loogiline küsimus, miks peaks taksojuhte/kaubikumehi rohkem uskuma, kui neid uskumatu-tegelasi. Lihtne vastus: selle pärast, et mitte ükski kaubikujuht ei ole selle lisandi edasimüüja, vaid tema ise käib [regulaarselt] selle eest raha välja.

Ma ütlen ennetavalt ära ka, et ma ei tea selle diiselmootorile ette nähtud lisandi nime, veel vähem olen ma ise selle müüja. Pole diislimees, ei ole olnud põhjust huvituda Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne