The Baltic Way 2009
#1

Kopipeist orkutist siis:
Kutsun eestlasi-lätlasi-leedukaid ühinema sellel aastal 23. augustil taaskord Balti ketis - samal ajal, 20 aastat hiljem, tähistamaks Balti riikide jätkuvat iseseisvust ja hoidmaks meis rahvuslikku tunnet!

Að paraginti estai, lietuviai, latviai-23. ðiemet prisijungti prie Rugpjûtis vël Baltijos grandinës - tuo paèiu metu, 20 metø, ðvæsti toliau nepriklausomybæ Baltijos ðalyse ir toliau taikyti nacionalines jausmas malonumas!

Es aicinu igauòi, lietuvieði, latvieði-23. ðogad pievienoties Augusts vçlreiz Baltijas íçdç - tajâ paðâ laikâ, 20 gadus vçlâk, lai atzîmçtu turpinâja neatkarîbu, Baltijas valstîs un, lai saglabâtu valsts sajûta izpriecu!

Tutvustavad lingid:
http://www.postimees.ee/?id=89335
http://www.orkut.com/Main#Community.aspx?cmm=55575664

Minu pihta ei ole mõtet sõimu suunata, levitan kõigest informatsiooni.

Maamees linnast.
Vasta
#2

Mina pooldan!

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#3

Minu isiklik arvamus on, et see on väga loll idee. Kopipasten ühe mõtte, mis ühtb 100% minu omaga.


Balti kett EI OLE asi, mida korrata traditsiooni pärast! Seda olukorda, mis 20 aastat tagasi valitses, ei anna ega tohigi praegu taastada, et oleks vaja Balti keti taolist asja korrata.
BALTI KETT EI OLE TRADITSIOON! See kuulub ajalukku ja las ta jääb sinna!
Vasta
#4

Tol ajal oli rahvas vastavalt meelestatud ja maa rahvas sõitis enamus kohalike kolhoosi bussidega kohale, mis käis asja juurde. Vaevalt, et noorem põlvkond sellest aru saab. Vanem põlvkond võib seda niisama ka meenutada. Las mälestus jääb, pole seda vaja rikkuda.
Vasta
#5

MANKS Kirjutas:Las mälestus jääb, pole seda vaja rikkuda.

Mõlge selle peale, mis siis saab, kui ei tuleks piisavalt rahvast kokku? TOTAL FAIL.
Aga tean, et balti kett pole enam guinessi rekordite raamatus. Mingil maal tehti veel pikem inimkett. Seega üritada ju tasub.
Vasta
#6

wax Kirjutas:Minu isiklik arvamus on, et see on väga loll idee. Kopipasten ühe mõtte, mis ühtb 100% minu omaga.


Balti kett EI OLE asi, mida korrata traditsiooni pärast! Seda olukorda, mis 20 aastat tagasi valitses, ei anna ega tohigi praegu taastada, et oleks vaja Balti keti taolist asja korrata.
BALTI KETT EI OLE TRADITSIOON! See kuulub ajalukku ja las ta jääb sinna!

Sama juttu aeti ka ÖÖ laulupeo kohta . Kui inimesed tahavad värskesõhus käest kinni hoida las nad siis hoiavad.
Vasta
#7

OT: Aga kas Balti Keti kohta videomaterjali ka leidub, huviga vaataks.

Alustatud töö tuleb lõpuni viia.
Vasta
#8

indrek1000 Kirjutas:OT: Aga kas Balti Keti kohta videomaterjali ka leidub, huviga vaataks.

Pane Balti kett youtube.com otsingusse ja vaata.
Vasta
#9

hillar Kirjutas:Mõlge selle peale, mis siis saab, kui ei tuleks piisavalt rahvast kokku? TOTAL FAIL.
Aga tean, et balti kett pole enam guinessi rekordite raamatus. Mingil maal tehti veel pikem inimkett. Seega üritada ju tasub.

See ei ole kommertsüritus, et peab kindlasti sissetooma...liiatagi pole see "äkki ei õnnestu" konstruktiivne mõttelaad vaid pigem poliitiku oma

Öölaulupidu õnnestus, miks peaks piisava eeltöö korral see ebaõnnestuma.
Igale põlvkonnale on midagi sellist suurt mälestusteks vaja...
Vasta
#10

Üleskutse on kuidagi kuivavõitu ja napivõitu, aga artikkel ajab küll naerma, stiil on tõeliselt lõbus - "mul tuli mõte, et teeks koos midagi, aga rohkem pole jõudnud mõelda, tulge kokku või asuge appi korraldama, tðau, ma lähen nüüd trenni!"
5+ julge pealehakkamise eest! Smile
Vasta
#11

Mõte on ju äge iseenesest, läheks ja osaleks isegi, sest 20 a tagasi peeti mind vanemate poolt liiga nooreks krt (10. a) ja see asi jäi siis kogemata. Loodan siiralt et Balti kett 2009 saab teoks, mälestamaks 20 aasta taguseid sündmusi ning uuendamaks eestlaste ühtsustunnet praegustel teistmoodi keerulistel aegadel, aga kardan, et "korraldaja" on võtnud liiga suure tüki ette. Pool aastat on sellise mastaapse asja orgunniks tänapäeval, mil rahvast ei kannusta rahvuslikud ideed ketti looma, liiga lühike aeg.
Vasta
#12

Üldises koondamiste ja majandussurutise laines on ühtekuuluvus ja rahvustunne väheke kõrgem ja üritus võib soovide kohaselt õnnestuda.
Usun, et kui üritust oleks tehtud näiteks paar aastat tagasi, oleks mõtteviis olnud stiilis, et "ära sega, teenin veel siin paar miltsi, siis vaatame".
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne