ford transit 130?
#1

Saan endale Ford Transit 130´ne.(minu andmetel ja nii palju kui netist suutnud asja uurida).
Üritan lisada mõne pildi.. kui kellegil on midagi huvitavat öelda vanuse ja üldse selle auto seeria ajaloo kohta, olen väga tänulik, või kui kellegil mingeid juppe pakkuda, mootor pidi olema kokku jooksnud.
Aga lähi ajal üritan oma kalli varanduse võsast välja tuua ja tegelema temaga hakata...!

Tasa sõuad, kaugele jõuad... heal juhul Big Grin
Vasta
#2

Selline tabel vanematest Transitidest (Mk1/Mk2 a.65-85):

http://www.ajovalo.net/Historia/Pakettiautoja3.htm
130-mudelit siin ainult V-4 bensiinmootoriga?

Mk3 seerias peaks mälu järgi ka 130 olema - pikk, poolkõrge ja toppelratastega? Avataris 100L mudel a.89 - varsti saab sellestki uunikum.Wink
Vasta
#3

see peaks olema mk1... üritan pildid üles saada sis rohkem infot

Tasa sõuad, kaugele jõuad... heal juhul Big Grin
Vasta
#4

http://nagi.ee/photos/tauno968/sets/181631/

siit leiab pilte...

Tasa sõuad, kaugele jõuad... heal juhul Big Grin
Vasta
#5

Jah, kindlasti mk1 seeria ja "bensiinmootor-ninaga" aga aastamudelit ei julge pakkuda.

PS. Birkalt saab küll vanust vaadata. Built date=aasta (Inglismaal tehtud) või Vehicle No.(Saksamaal tehtud) esimene täht koodis = aasta, näiteks L=1971; M=1972; N=1973 jne..
Vasta
#6

kui lähedusse satun vaatan, aga kust ma seda leida võin....

Tasa sõuad, kaugele jõuad... heal juhul Big Grin
Vasta
#7

Hästi väheke taustainfot teades on täiesti reaalne, et isendil on v6 (Essex 3,o) mootor, mida paigaldati kiirabi ja politseiversioonidele. Niivõrd kuivõrd vähe (eriti pildi)materjali on interneedis saadaval. Väheste piltide põhjal pakun aastaks 65 või 66. Sellise ninaga Transiteid teistest aastatest ei leidnud(mis ei tähenda, et ei võiks olla). Birka ikka eeldatavasti kusagil kapoti all.

Ford Granada
Vasta
#8

kelle hoovis see veel seisab... ütles kah et seal pidi v6 olema.... aga nüüd tekib küsimus kust uut saada, sest see pidi katki olema....

Tasa sõuad, kaugele jõuad... heal juhul Big Grin
Vasta
#9

tauno86 Kirjutas:kelle hoovis see veel seisab... ütles kah et seal pidi v6 olema.... aga nüüd tekib küsimus kust uut saada, sest see pidi katki olema....
Aga kui tegemist peaks olema sellesama V6-ga, siis soovitaks kaaluda, et äkki saab selle mootori "terveks" teha. Sest ega neid Essexi V6-sid enam minu teada turul nii väga ülehulgas ei ole. Muidugi, kui õnnestub kuskilt mõni korralik variant leida, siis on väga heaste...

Aga sellel kordategemise mõttel on kahjuks ka "teine" külg... Nimelt, kui see mootor on ikka oma väga pikad aastad niisama seisnud, siis on tõenäoliselt "uss" ka seestpoolt piisavalt kõvasti pesa teinud, et ei mängiks välja. Aga see peab ikka lahkamisel selguma.

Lihtsalt minu kaks mõtet.
Vasta
#10

paides seisab ka miskit sarnast maksimarketi läheduses. oranz buss, aga rohkemat ei tea. valge vist emexisse läind sealt juba.

Ennem sõidan aeglaselt ja jään totaalselt hiljaks kui et enam kunagi kuskile ei jõua.
Vasta
#11

Mis teema selle juhipoolse küljega on? Ukse siini nagu on jupike, aga ust nagu pole? Big Grin
Vasta
#12

nustu826 Kirjutas:paides seisab ka miskit sarnast maksimarketi läheduses. oranz buss, aga rohkemat ei tea. valge vist emexisse läind sealt juba.
See ei ole transit,see on Bedford Blitz.
Vasta
#13

marauder Kirjutas:Mis teema selle juhipoolse küljega on? Ukse siini nagu on jupike, aga ust nagu pole? Big Grin
Tolle uks ei jookse siini peal ju. Kolmanda põlvkonna uks läks siinile. See on mingi lappimine seal ja lapil on juhuslikult liist peal.
Vasta
#14

Pakuks, et see on miski (väike ülespoole avanev) luuk seal küljel.

EDIT: Jäägu see teema ikka konkreetse rohelise bussi jaoks.
Vasta
#15

kahjuks ei oska Teie oletustele veel vastata...
kuid olen vahepeal välja uurinud et netis müüakse uusi mootereid kuskil 40000.- kr eest... et tuleb ikkagist proovida kõigepealt taastamist...

Tasa sõuad, kaugele jõuad... heal juhul Big Grin
Vasta
#16

Kas uus mootor on komplektne, et nii kallis?
Otsisin suvel V8 Mercury mootorit ja uue oleksin saanud Meerikamaalt 2000 usdi eest, taastatud ja aastase garantiiga 1500 usdi eest. Kuna varuosad ja kohalike meeste teenustöö tuli odavam, taastasin samuti.
Vasta
#17

vajalikke juppe saaksid tellida www.oldcars.de
auto24 minuarust ka selline müügil

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#18

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/...24_ee.html
Vasta
#19

Kui mõni sillajupp klapib siis mul endal üks transit varuosadeks, küll uuema ninaga ja 100l ehk siis pisem. Üks 2,4 diisel almuine osa ka pakkuda.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne