JJTS 110
#21

Vägate hää ,kui on olemas kedagi, sest suguvösa tahab kolama minna, löunasse... ja guits piab piloodiks olemaSad hiameelega vaadaks isegit paraadi !
Vasta
#22

(14-07-2009, 23:47 PM)eno1 Kirjutas:  
(14-07-2009, 20:54 PM)Sillu Kirjutas:  Guitsile: ehk asendab seda ZiL-131 saunaautoks kohandatud Bedford, mis seoses kaasfoorumlase Kelmi mitteosalemisega nüüd vabaks jäi?Rolleyes

Link ka: http://varjupaik.jjts.ee/?action=ekspona...t&S_ID=115

Saunaauto praegustel andmetel lubatud Peetrile.
Nojah, mis teha, kui isegi varjupaiga eestseisuse liikmete vahel info liikumine kohati puudulik on.Rolleyes Igatahes hetkel, mil sain teada Kelmi mitteosalemisest, oli nimekirjas saunaauto taga veel tema nimi ja sellest infost siis lähtusingi, kui selle Guitsile välja pakkusin. Tõsi, hiljem jäi mul veidi kripeldama, et oleks võib-olla pidanud ikkagi Kelmi isikliku kinnituse mitteosalemise kohta ära ootama. Aga noh, olgu nüüd see selleks, hea, et ka saunaauto praeguse seisuga endale ikkagi juhi leidis.

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta
#23

Kas keegi liigub reede või laupäeva hommikul marsruudil Hiiumaa/Rohuküla/Tallinna autobussijaam -Järva-Jaani ja pühapäeval Järva-Jaani - Rohuküla/Tallinna autobussijaam/Hiiumaa?
Vasta
#24

Oli suurepärane ja meeldiw üritus!Suured tänud korraldajatele.Ja erilised tänud ka Eidapere TA6-1 sõbralikule seltskonnale, staabiauto elanikele ja kõigile teistele osalejatele ka!

Kell käib kõigile ja aeg teeb oma töö.
Vasta
#25

Oli tõesti väga tore üritus.Tänud korraldajatele ja kaasvõitlejatele. Minu erilised tänud Lokuta meeskonnale ja petssile kellest oli suur abi kuna tuukribussi aku otsustas hommikul otsad anda.
Vasta
#26

Vägagi õnnestunud üritus. Minu auavaldus Tuvele ja tema meeskonnale, et sellise ürituse korraldasid. Teistele tänud meeldiva ja sõbraliku suhtumise eest.
Kui saan pildid üles, postitan lingi ka siia.

Parimate soovidega, Timo.
Vasta
#27

Minupoolt ka tänud kõigile neile kes selle ürituse nii meeldivaks tegid.
Vasta
#28

Tänud minugipoolt kõigile asjaosalistele meeldiva ürituse, tehnilise abi ja meeldiva seltskonna eest.
Sai vaatamiseks riputatud ka miskine ülevaatlik album.
http://fotoalbum.ee/photos/asaluste/sets/814811/
Vasta
#29

Pidustused läbi ja muljed selginemas. Aeg tänamiseks. Suurimad tänud kõigile, kes andsid omapoolse panuse selleks, et valitud sõiduk parema väljanägemise saaks, paraadi ära sõidaks ja ükskõikmillegaveel meile abiks olid! Oli põnev jälgida ettevalmistuste käiku ja entusiasmi, millega varjupaiga sõbrad toimetasid. Mida päev lähemale pidustustele, seda rohkem hakkas meie alev ja varjupaiga masinapark "kihama" - igaüks toimetas oma vaderikohuseid täites. Ning uskumatult palju isendeid suutsime paraadile saata. Meie kollektsioon sai tublisti rõõmsama väljanägemise. Ja kui mõni asi ei tulnudki nii välja kui soovinuksite, siis pole hullu midagi - kogemuse võrra rikkamad olete sellegipoolest. Eriti teeb rõõmu see, et olite toeks ka puht ürituse korralduslike toimingute juures. Sellise seltskonnaga võib suuri asju ära teha. Tänud veelkord!

PS : kui kellegi fotokaamera tabas mõnd head kaadrit, näidake aga meile ka! Soovime muuseumi tarbeks koostada ürituse põnevamatest hetkedest fotostendi.
Vasta
#30

Olenemata suurest tahtest ei leidnud ma taaskord transporti Järva-Jaanini koos oma sääreväristajaga! Sad Kuid loodame, et järgmine kord saan ka mina sellisest toredast üritusest osa võtta!

Kevin.

Kõigile, kellele meeldivad/omavad vanu jalgrattaid või sääreväristajaid!

www.vanaisavokk.forumotion.com
Vasta
#31

Minu pildiseeria laupäevasest paraadist ja järgnevast algab siit.

Parimate soovidega, Timo.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne