Pätid seebiks
#1

Krt. ma olen olnud kuu aega eemal kõigest ja jõudes koju, kus ainult naisterahvad elanud- majandanud avastan, et mu Tartu ärelinnas asuva maja aias olevatel autodel on järgmised teod toime pandud:

Ford Sierra - Märgid julmalt kruvikeerajaga maha kakutud ja juhiukselukk lõhutud.

Vaz 21011 - sisse murtud ja küik mis autos olnud, kaasa viidud. Küsimus ei ole vara maksumuses vaid asjade moraalses hinnas.

Mõistke mind hukka aga ma kavatsen panna autole peale releega ühendatud suremahulise kondensaatori või midagi veel hullemat. Viha on nii suur, et ma olen valmis mõrvaks.
Hea, et vähemalt cabrio siiani keretöödes ja värvimises on olnud.

PS. HEtkel tahaks mättasse lüüa need 14-16 aastaste nolkide kambad, kes õhtuti ringi luusivad ja ilma luba küsimata mu aeda autosid uurima on tulnud. Ise on ka samavanalt pätti tehtud, kuid meil oli põhimõte, et eraomandus on püha.

Fuck!!! Tahaks kedagi tappa!
Vasta
#2

sai siin nädalavahetus Jänedal ühel sõbrannal sünnipäeval käidud... aknast värsket õhku hingates jäis silma üks nolk, kes midagi ühe päris korraliku mosse kallal nokitses... Mina, kes ei suutnud seda uskuda... pistsin kohe karjuma, et mis sa poisinolk seal teed... uh sõber kõrval, kes sellise tegevuse kõrval kahju kannatanud ütles loll krt... jooksime siis välja neid tagaajama... aga krt pime ja ei näinud kuhu jooksid... pärast vaatasin et mossele oli küljepealt kolmnurga klaasi sulguri ümber mingi traat ajatud ja oleks poiss selle kohe ka lahti saanud... vaatasin et sealt mossest pole küll võtta midagi peale uue lõhnakuuse vist... krt teab mis tal sinna asja oli... ja mingi 30 minti ennem kui ma seal kohalikust kõrtsust sinna korteri jautasin siis märkasin et mingi 2 nolki seal autovahel... ei osanud üldse kahtlustada kah... et niisama seal hängavad... nagu noored ikka... aga KRT ma mäletan ise vanasti sai sugulasel vändras külas käidud ja käisime kah öösiti väljas luuramas... igalpool... kus huvitav oli, aga oleks me siis midagi lõhkunud või varastanud... no ok raksus sai ikka käidud... aga see ka kõik krt uus pealekasv on tänapäeval ikka nii hukas...
Vasta
#3

Meite kandis on vist üks põlvkond vahele jäänud ? siiamaani pole autode kallal käidud (ptf, ptf ptffff), kuid 6-10 aastased nagamannid käivad aias raksus ja kõik mis vähegi hamba all ei kisa on juba väetiseks saanud.
Hirmuga mõtlen paari kolme aasta pärast 10+ aastaste peale, kel vastupandamatu kihk tehnika vastu tekkib.

Õnneks siinkandis ei ole päälinn. Tihedalt päälinnas öösiti autot tänava peal parkides, olen juba kooliraha kätte saanud. Nüüd käin jala, 1000 sammu parklasse.


Vasta
#4

Elan olude sunnil Kalamajas aga ei saa Teiega kaasa rääkida.... õnneks
Auto seisab tänaval, kuid kordagi pole ta kellegi vägivalla ohvriks langenud... õnneks!!!Smile
Uksi olen tihti lukustada unustanud (ükskord jäid isegi võtmed ööseks ette) ja ei midagi.....
Vasta
#5

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Alts
Krt. Mõistke mind hukka aga ma kavatsen panna autole peale releega ühendatud suremahulise kondensaatori või midagi veel hullemat. Viha on nii suur, et ma olen valmis mõrvaks.
Hea, et vähemalt cabrio siiani keretöödes ja värvimises on olnud.

PS. HEtkel tahaks mättasse lüüa need 14-16 aastaste nolkide kambad, kes õhtuti ringi luusivad ja ilma luba küsimata mu aeda autosid uurima on tulnud. Ise on ka samavanalt pätti tehtud, kuid meil oli põhimõte, et eraomandus on püha.

Fuck!!! Tahaks kedagi tappa!
tahaks isegi pumppüssi haarata! mul on samuti aegade jooksul vandalismiga kokkupuuteid olnud: ühel tööautol löödi esiklaas sisse ja murti tahavaatepeeglid lihtsalt küljest ära; teisel tööautol murti ka peegel küljest; viimane akt käis eriti hinge pihta - bedfordil löödi juhipoolne küljeklaas silikaadiga sisse!
tahaks teada mis tulevik toob kui selliseid idioote/vandaale veel palju üles kasvab. hädasti oleks selliste jaoks kuulipildujat vaja! :mad::mad::mad:
Vasta
#6

kurat mul on kah nende si*******ga probleeme... seisab siin kortermaja hoovis isa vana auto ( renault9 ) ei ole just mingi eriti suure moraalse või rahalise väärtusega masin, aga sellegipoolest ei ole vaja lihtsalt hea pärast tulla jalaga mõlke sisse lüüa ja peegleid ära murda... ma lihtsalt ei leia mis see neile kuradi sitritele head teeb jätku rakule raisk mingu peksku oma
autot jalaga ja murdku peeglid ära ja kui seda ei ole siis leidku metsa alt mõni piisavalt suur kivi ja peksku seda

edit::mad::mad::mad::mad:

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne