Abimootoriga jalgratas ja gauja
#1

Tere!

Mõtlesin et panen ka oma ratastest mõned pildid, mis sai talve jooksul kokku pandud. Nüüd ootavad soojemaid ilmu et saaks proovisõitu teha.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                                       
Vasta
#2

Igatpidi kiitus! Ilus Gauja. Smile
Aint mõned originaalis kroomitud/tsingitud detailid oled värvind. Endal oli sama kiusatus vahepeal, aga otsustasin siiski teha nii nagu enne oli.

Do'nt panic
Vasta
#3

läen vist sama teed, et valin värvi!!kui ei leia korralikke kroom osasi!!pärisoriginaali eluilmas ei saa teda!!!!
Vasta
#4

Jah sai HAMMERIGA üle värvitud, kuid kunagi hiljem on ikka plaanis detailid päris kindlasti lasta kroomida.
Vasta
#5

Valge randiga rehvid sobivad ka gaujale väga hästi ;-)
Vasta
#6

marguss Kirjutas:Valge randiga rehvid sobivad ka gaujale väga hästi ;-)

Maitse asi.

Mina ei monteeriks küll Gaujale küll midagi muud peale Ja-85 rehvide (tootmisajad 1950ndad ja 60ndate esimene pool) peale. Isegi B-57 (V-57) rehvid loen liiga uueks, kuigi neid liigub praegu veel lademes...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#7

valdo Kirjutas:
marguss Kirjutas:Valge randiga rehvid sobivad ka gaujale väga hästi ;-)

Maitse asi.

Mina ei monteeriks küll Gaujale küll midagi muud peale Ja-85 rehvide (tootmisajad 1950ndad ja 60ndate esimene pool) peale. Isegi B-57 (V-57) rehvid loen liiga uueks, kuigi neid liigub praegu veel lademes...

Kõik ei pea ju ka olema täitsa orginaal, peaasi et masin on komplektne ning orginaalile lähedane. Tubli töö on ära tehtud ning edu edaspidiseks!

Kõigile, kellele meeldivad/omavad vanu jalgrattaid või sääreväristajaid!

www.vanaisavokk.forumotion.com
Vasta
#8

Tsitaat:Mina ei monteeriks küll Gaujale küll midagi muud peale Ja-85 rehvide (tootmisajad 1950ndad ja 60ndate esimene pool) peale. Isegi B-57 (V-57) rehvid loen liiga uueks, kuigi neid liigub praegu veel lademes...

Loomulikult kui sa ajad originaali taga ...aga kui kui mitte siis võib ju panna vähe edevamad rehvid alla ;-)
Vasta
#9

Ei olnudki plaanis masinat täiesti originaalina teha ja mis puutub nendesse rehvidesse siis tulemuseks on midagi teistmoodi ja ainulaadsemat!
Vasta
#10

Mu meelest annab see Gauja ühe korraliku custom'i mõõdu välja ja niimoodi täiesti omal kohal.

Do'nt panic
Vasta
#11

Sain ka valmis kiivri millega kavatsen hakata Gaujaga sõitma, kahjuks pole pilte milline nägi kiiver välja ennem, kuid see oli päris jube. Kiiver Sai ka uue sisu kuna vana oli omadega otsas.


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
       
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne