jama minskiga
#21

sul peab viga milleski muus olema
Vasta
#22

eks paistab , siis!!!!
Vasta
#23

kuule mis minskitel aku on ka ve??
Vasta
#24

esimestel minskitel oli ka akusüüde peal. ja ka osadel hilisematel eksportvariantidel oli akusüüde peal. tänapäeval valdavalt veel liikuvatel akut pole.
Vasta
#25

a ma mõtlen et miks minu minskil on alalisvoolu süütepool
Vasta
#26

Probleem pole igatahes düüsides!!!!!
Ma arvan, et hoopis silindri ja silindri kaane vahelises tihendis..Kui se ikka Minskitel on???????? See seletaks ka mootori väljasuremist , nii gaasi keeramisel, kui ka muidu!!
Vasta
#27

Kas silindri ka silindrikaane vahel peab mingi tihend olema, mul igatahes pole ja mulle tuli meelde, et leidsin karteri pealt mingi pooleks läinud metallist rõnga, kas se võis olla kaane tihend , mis kuidagi purunes?
Vasta
#28

kaane valu on piisavalt pehmest materjalist, et sinna alla pole tihendit üldse vaja. kui üldse, siis imeõhuke ja pehme (ning hea soojusjuht)-nt vask.
Vasta
#29

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: klaabu
kaane valu on piisavalt pehmest materjalist, et sinna alla pole tihendit üldse vaja. kui üldse, siis imeõhuke ja pehme (ning hea soojusjuht)-nt vask.

Vanasti nikerdati ka hambapastatuubi alumiiniumist see tihend...
Vasta
#30

aga kui ma sinna vahele nats silikooni topin? See pidavat ka sobima!
Vasta
#31

uuuh, silikoonist küll suurt abi pole. õhuke vaskseib on priima.
Vasta
#32

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: kovva
aga kui ma sinna vahele nats silikooni topin? See pidavat ka sobima!

Ei ei!!!! Mitte silikooni! Kuigi lühiajaliselt on ka EPO liimiga kinni pandud, on see kiiremas korras kõrbenud. Püüa mõni vaskleht leida ja kuumutada see punaseks kasvõi küünlaleegil, või pliidil vms. See mäkerdamine ei tasu ära.... küll nooruses tuumakeemiaga aega raisatud. Smile

Silikooniga on vahel vana ja kallist plokikaanetihendit autole peale pandud. Seejuures silikoon on jahutusvedeliku pidamise otstarbel, mitte silindrileegiga toimetulekuks....
Vasta
#33

Mina l6ikasin kah 6hukesest vaskplekist tihendi vahele, enam vähemalt ei aja silindripea ja kaane vahelt töötades möga väljaSmile

130km/h @ Jupiter1 - serious s**t
Vasta
#34

kas masin võib õige süüte korral ka vänta tagasi peksta ve?
Vasta
#35

käima ppiab ta ikkagi minema mis sest et silindri vahelt läbi laseb

kui sa enne vänta löömist ujutad siis põleb ainult sul see sisse ujutatud pens ära selle pärast ta sul vainult %sec töötabki võta ujuki kaan maha ja puhu läbi selle augu see on täis mul oli sama jama et sodi mis kraani tihendist läbi pääseb jääb sinna alla nõela kaane tüüse vahele kinni ja läbi pääseb ainult pens mis sa ujutad
Vasta
#36

te ikka ei tea asjast midagi!!!!!ärge jamage yldse selliste saanidega ostke kohe endale JAWA Toungue
Vasta
#37

Nüüd sain asjaga nii kaugele, et silindrikaane vahelt enam õhku ei saa, aga juba uus probleem.... Nimelt tsikkel töötab korralikult , aga gaasi keeramisel tõmbab küünla märjaks ja sureb välja..??
Olen igasuguseid asju proovinud , nii karbussi kruvi kinni-lahti keeranud,nõela igas pikkuses proovinud , aga midagi. Düüsid on ka puhtaks tehtud , aga milles probleem...??? Kes aitaks asja lahendada??:???
Vasta
#38

tra mul kah probleem, et mootor nüüd väga heas korras ja käigud korras, uued trossid jne...saime tsikli kokku ja mis ime, tööle ei lähe kuigi ennem läx iga pauguga....isa kah kahtlustab, et no äkki karbussis viga, võtame kah selle vist lahti ja puhastame ära või mis te arvate? andke nõu!!!
Vasta
#39

Mix keegi siis ei vasta , kas probleemile keegi tõesti lahendust ei tea ve?:???
Vasta
#40

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: kovva
Nüüd sain asjaga nii kaugele, et silindrikaane vahelt enam õhku ei saa, aga juba uus probleem.... Nimelt tsikkel töötab korralikult , aga gaasi keeramisel tõmbab küünla märjaks ja sureb välja..??
Olen igasuguseid asju proovinud , nii karbussi kruvi kinni-lahti keeranud,nõela igas pikkuses proovinud , aga midagi. Düüsid on ka puhtaks tehtud , aga milles probleem...??? Kes aitaks asja lahendada??:???

Kui raudselt on silinder tihe, samas on mingi probla, siis: 1) karpa ehk toide 2) süüde

Kui uputab, siis käi ikka ja jälle toide viimse pulgani läbi ja uuri, kas midagi ei jäänud märkamata, kas midagi on nihu.

Lisaks on vahel esinenud karpasid, mis sisuliselt korras, aga mingi põrgupäralt Ei tööta, tee või tina. Kas siis mingi valutükk kuskil kanalis või ei tea...

Säde peab olema tugev, muidu võib 1001 imelikku jama tekkida, millest ei saaks ka Mendelejev mitte halligi aru. Kas säde on tugev?
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne