Militaar Unicute näitus
#1

Vabandan, et piltide ülespanekuga nõnda kaua läks! Püsiva serveri pinna hankimine võttis veidi aega.
http://www.lahe.net/landy/varia/unic-web/

Liikuvat pilti saate näha järgmisel esmaspäeval(18.08) Kanal 2 kell 23:00 saates \"4x4 ametlik armuke\"

OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta
#2

et siis kod. Aivar Riisalu?
Vasta
#3

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: svenson
et siis kod. Aivar Riisalu?
Ei-Ei need pildid ja filmilõik saates pärinevad hoopis Juuli kekspaigas Kõrvemaal toimunud Militaarsõidukite kokkutulekult. Lisaks olid ka Unic-Moto mehed kohal, kellede iseliikurid üles ei võtnud.

OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta
#4

Ega sa Landy ei juhtu teadma kuidas(kust) see med. Dodge KL kätte sattus. Nimelt aastal 97 kui sai ajateenistuses oldud ÕTDs, oli meil seal samasugune Toots. Sai isegi temaga üks väike sõit tehtud:bounceCool:bounceCool
Vasta
#5

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: morris
Ega sa Landy ei juhtu teadma kuidas(kust) see med. Dodge KL kätte sattus.
See, et ma selle väljanäitusel sattusin ja seal need pildid tegin on puhas juhuste kokkusattumus.
Tegelikult olin hoopis võistlusteks harjutamas ( http://www.lahe.net/landy/sillaehitajad/.../index.htm ) ja juhuslikult silmasin tillukest viita kirjafa UNIC ühel teeotsal ning otsutasime luurama minna.

OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta
#6

Neid Dodgesid jõududes mitmeid. Ka Pärnu patis oli selline kasutuses sideautona. Nad tahtsid seda meie malevale anda a meie tagalaülem jokutas niikaua kuni pat kandis selle maha ja andis lagedi muuseumisse.:mad::mad::mad::mad::mad::mad:
Vasta
#7

Tartu KL -idust anti aasta alguses üks sanitaar Dodge LEVATEKi hoole alla, ainult et jäi Kaitsejõudude registrisse. Omal jalal tuli Elvast Tartusse ära, kuid tahab ikka tegemist- kabiin värvimist, elekter lappimist jne.
Loodame et see ei jää viimaseks. Ühe prantsuse Willise korrastaks isegi ära, veoauto tegemist pakuti mulle, aga ei julgenud aja- ja ruumipuudusel nii suurt tööd enda kanda võtta.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne