Mis masina armatuur?
#1

Tere

Oleks vaja identifitseerida taoline armatuur. Peal on inglisekeelsed kirjad. Ehk oskab keegi öelda mis masinale võis antud armatuur kuuluda?

[Pilt: P4020496.jpg]

[Pilt: P4020497.jpg]



Vasta
#2

On kellelgi mingeid ideid? Kasvõi oletused, spekulatsioonid või kahtlused...?



Vasta
#3

Vaatates näitikute asukohta, pidi see asuma armatuurlaua kesk osas ning rooli asukoht vöis olla paremal, aga ma pole selles nii kindel. (Paistab olevat eurooplane)

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta
#4

Spidomeeter on ilmselt miilides, seega ameeriklane.

Terv. Veteran.
Vasta
#5

Või siis britt.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#6

Kerge mälestus kuskilt saatest ,et kas mitte AC matadoril (ei tea täpselt kuidas kirj.)ei olnd selline armatuur ? Oli ta ka britt.
Vasta
#7

(08-04-2009, 07:15 AM)Veteran Kirjutas:  Spidomeeter on ilmselt miilides, seega ameeriklane.

Ei pruugi olla meeriklane. 1930ndatel nagunii keegi veoautoga (kui see on juhtumisi veoauto armatuur) üle 50-60 kunagi ei sõitnud. Seega puudus praktiline vajadus "pikema" spido järele.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#8

Spidoka järgi ei tasu niiväga juhinduda, sest see on lahtiselt armatuuri sees. Ma pole 100% kindel, kas see kuulubki selle komplekti juurde.



Vasta
#9

Arvan,et jänki ,sestnäidikud näitavad sedamoodi.Arvan et mingi GMC mis mudel ei oska kohe kõnelda.
Vasta
#10

Kas mingile põllutöö masinale ei või kuuluda.(nt kombain) Tundub kuidagi kahylaselt palju pöördeid mõõtvaid näitikuid olema.

kui ma ka midagi teaks, küll oleks hea
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne