Iz planeta 2 elekter.
#1

Otsisin skeeme selle masina kohta, köik mis ma leidsin olid mustvalged ja venekeelses. Aga kuna seda keelt ei räägi siis äkki oskab keegi anda mulle linki vöi pilti kus on värviliselt juhtmed märgitud. Uute juhtmete tegemisel on tekkinud nii mõnigi küsimus.

Mitmest juhet soovitaksite kasutada kogusüsteemis, kas kloostrimetsast uusi harjaseid ja kondekat on lootust saada ja kust leiaks seda rüüd, mis on pandud juhtmete ümber. Mul need enamus katki ja mingite vanade värvidega koos.

Ettetänades ja mõistvat suhtumist Timmo.

Ehita, sõida, naudi
Vasta
#2

Hei,
Saada oma e-mail. Leidsin ühe värvilise skeemi. Ületab siin foorumis lubatud mahu, pean Sulle eraldi saatma.

Martti
Vasta
#3

Klaabu, kui sa mõtled seda seinaplakatilt pildistatud skeemi, siis paar märkust. Olen selle skeemi järgi ise elektrit kokku pannud ning viga tuleb sisse süütepooli + juhtme ja tagapiduritule + juhtmega. Skeemil näitab, et lülitist tulev Ja juhe läheb pooli, mis on aga vale, peab minema regulaatorisse ning piduritule juhe peab minema hoopis pooli ning sealt edasi piduritulle.

Kui sul on mingi teine skeem, siis vabandan liigse möla pärast.

vanamotopisiku ohver
Vasta
#4

Just-just, jutt käib samast skeemist.

Hea, kui vea avastanud oled. Ehk teema autor loeb seda ka siit ja võtab seda arvesse.
Vasta
#5

Nii olen uurinud nüüd neid skeeme ja arvestanud ka siinsete märkustega. Peaks hakkama küll nüüd saama. Kolmapäeval proovin kloostrimetsas ära käia ja tuua veel vajalikud jupid.

Tänud

Ehita, sõida, naudi
Vasta
#6

Aga siiski jääb öhku küsimus, et kas 1,5-st juhtmest piisab vöi peaks kasutama 2,5-st. Vana juhtmerägastik on lapitud kuidas juhet on olnud, selle pärast ka ie oska kindlalt otsustada. Niipalju, kui ma olen nüüd voole arvutada jöudndu ja osanud selles süsteemis, ei tohiks 1,5 probleemi tekkida.

Timmo

Ehita, sõida, naudi
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne