Hea autoteemaline/autos kuulamiseks mõeldud muusika
#21

Meie Mees - rekkamehe laulBig GrinBig GrinBig Grin
Üldse...kõik Meie Mehe laulud.
<- fännab totaalselt
Vasta
#22

Noo AC/DC enamus lood on ikka täiega sõitma kutsuvad.
ja siis Black Sabbath-i osad lood on kah vägahead.
muidugi iron maiden, manowar.
Veel on vägahäid bände mis teevad kiiremat muusikat, nagu Tharaphita, Loits, Kalm ja muidugi mu lemmik- nightwish
Vasta
#23

Anssi Kela-mikan faijan bmw

Anssi Kela-Uudet autot

Anssi Kela-1972
jne. jne.
Vasta
#24

Tahes tahtmatult meenub esimesena Tarmo Pihlapi Alpilauluke
Vasta
#25

mina kuulan autos smilersi \"käime katustel ringi\" ja köiki ABBA lugusid. Roxette hindan ka heaks autosöidumuusikaks, kuid minu auto cd-mängija ei loe (köiki)originaalplaate Toungue seega seda ei kuula. lisaks annan hääle Queenile (kah originaal - ei ole väga piraat), mille igat sorti lugusid kuulatud saab. uus avastus minu jaoks ja ka varasemad kirjutajad pole maininud: GREGORIAN. seni olen seda kuulanud väga valjusti ja öösel söites, kuid arvan, et see sobib ka päevaseks söitmiseks. yleeile sain elamuse osaliseks kus Robbie Williamsi \"angel\" Gregoriani stiilis valjusti esitus ja mina Luunja kurgikasvatuse kasvuhoonete vahel kollases valguses söitsin.

uku
/soovitab/

Facebook @accelerista
Instagram @accelerista
www.accelerista.com
Vasta
#26

vana hea rock (zep, pinky floyd, uriah jne.) on alati hea kuulata autos. kuid samas on näiteks hea pikematel sõitudel kuulata jazz\'i, ära ei ütleks pungi sugemetega muusikast (N: kino)
pikkal ja vihmasel teel on parim sõber the Doors riders on the storm

aga kuna minu mosses on \"Ural avto 2\" ja see ei võta vastu ainsatki normaalset raadiojaama siis tuleb rahulduda käigukasti ragina ja mootori mürinaga
Vasta
#27

kurjam - autosport Big Grin
aga mudu mulle meeldib autos kuulata marilyn mansonit ...aga see on juba 100% minu muusika maitses kinni Smile
Vasta
#28

Kui üksi söita, siis ma arvan ka et filmide Soundtrack\'id. Siis lugusid kuuldes meenutad neid filme , mitte ei kuula niisama tühja...
parimad on: 2 Fast 2 Furious soundtrack
ning Need For Speed Undreground soundtrack

Arrogance diminishes wisdom ! 
Vasta
#29

metallica \"fuel\"
prodigy\"no good\"(kõlbab ainult kuuata suppariga)
prodigy\"firestarter\"
2pac \"changes\"(ainult suppariga)

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#30

Iggy Pop-The Passenger


julm hea Toungue

M: Skoda Felicia 1995 osadena.
Vasta
#31

Iggy Popil on veel teisigi häid palu: Candy koos Kate Piersoniga (kuulsusrikka kollektiivi \"B-52\'s\" lauljanna) ja Real Wild Child (tuntud ka kinofilmist Krokodill Dundee II e hetk kui Dundee läheb narkoärika maja lammutama).

Aga viimase aja üks suurimaid automuusika elamusi on öösel kella kolme ajal Tartu-Viljandi maanteel mingisugusest raadiojaamast kuuldud Pink Floydi \"Shine on your crazy diamond\".
See pani küll seljakarvad võdisema.

Asp
Vasta
#32

Rage against the machine,Queens of the stone age,Tool,Deftones,System of a down,Pearl jam,Guano apes,Foo fighters,Godsmack janiiedasi
Vasta
#33

Sihuke kipa saksa bänd nigut \"AXXIS\".Massiivne ja harmooniline. Poverit nii mis kole. Uus plaat ilmub selle nädala löpul. Muud toredad asjad on vist eelpool ära nimetetSmile
Vasta
#34

Delfi autofoorumi ja siintoodud musamaitse järgi on selgunud huvitav tõsiasi:valdav enamus kuulab rockmuusikat! Aru ma ei saa seljuhul ühest asjast-mille kuradi päralt lastakse 99% raadiojaamadest mingit kuradi tümakat! Oli kord mehine raadio V6-nüüd Mania, kahjuks seda lõunaosariikides ei kuule. :mad:
Ise kuulan softrockist-defini.
Kui aga raadios eriliseks kloppimiseks läheb siis panen Klassikaraadio peale,asi peab tasakaalus olema.:duh
Vasta
#35

Scooter - Fire!
Vasta
#36

The Primitives - Crash Big Grin
Vasta
#37

Vat lugesin sii seda topicut, paneks veel paar kipat kirja:
LYNYRD SKYNYRD,TWISTED SISTER, GUNS n´ROSES, W.A.S.P.
Terv. Ivar
(klapid peas- I just wanna be somebody, be somebody too...)

loll on loll olla.
Vasta
#38

Eagles- Hotel California
Van Halen - Jump; Top Gun ; ja Aint talkin bout love
Guano Apes - Lord of the boards
Prodigy - Babys got a temper ; smack my bitch up
Within Temptation - Ice queen ;Mother earth
Ayla - Liebe (single mix)
George Thorgood - Bad to the bone ja muud

TRANCE/TECHNO/D&B /jne

Dj Mystic - Eternity remix ; Inspector gadget remix;
Dj Mystik - Thunder in paradise ; Secret Land
Novaspace - Beds are burning ; Run to you
DJ Ross- dreamland (club mix)
Aphrodite - King of the beats
Master Blaster - Ballet dancer
Bass-T - here comes That sound

Ja muidugi Mati Nuude




Vasta
#39

onu bella minu sõber fiat hea vana lugu siis terminaator ford
Vasta
#40

\"Pahat Pojat Soundtrack\"ilt:
Pate Mustajärvi - Nahkurin Orret (ülimegavõimas rockiluguSmile )
Jore Marjaranta - Haaveet Kaatuu

nutulugu:
Nancy Sinatra - Bang Bang (oli vist \"Kill Bill\" muuvis kah). Nancylt veel varajast girlpowerit - \"These Boots Are Made for Walking\" (oli vist taoline nimi?)

filmi \"Chicago\" lood veel head

EDIT: The Offspring, AINULT \"Inaxy on the Hombre\"-kogumik (muu on jama...)

\"moodsamat tümpsu\": Chicane - No Ordinary Morning

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne