Hea autoteemaline/autos kuulamiseks mõeldud muusika

Vasta



Kõva vana oli. Kaks hitti ja ülejäänud kuusteist albumit millegi arusaamatuga. Aga seda esitlust vaadates aplodeerisin täiesti iseseisvalt ja püstiasendis.
Vasta

venelaste winny puhh



Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

OtavaYo käis jälle folgil.



Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta

Eile saabus sõnum, täna käisin tõin ära. Kahe vinüüli jagu ärksamat rocki.

           

Kes teab, see teab, kes ei tea, siis... 



Igatahes kupatan nähtavasti auto tarbeks ühe koopia mp3-ks.
Tõelistele melomaanidele, kes veel kassetti oskavad kuulata, on üks hea uudis veel - 

   

Viljandi Plaadimees kaupleb sellise kraamiga. 17.-€ tk.
Aga võib ka ebayst 160.-€ eest osta, kui peab just see kõige kallim lint makis jooksma Big Grin
https://www.ebay.co.uk/itm/312680853504
Vasta

Eelnevale jätkuks sama orkestri vanemad laulusönad, sry ei suutnud vastu panna

Counting all the assholes in the room
Well I'm definitely not alone, well I'm not alone


Laulu leiate nende järgi ise


Karateturbo-kolm purki ja tiguWink
Vasta

Lemmikud veidi üle 20 a tagasi:

https://www.youtube.com/watch?v=TWKJmbmOOf4
https://www.youtube.com/watch?v=C4nCy5CITc8 (seda nägin u. 25 a tagasi telekast ja sellest ajast jäi meelde, aga uuesti sattusin selle peale mitu aastat hiljem).
Vasta


Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

Justin Johnson, üks lahe tegelane oma kidrade ja muusikaga.







Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

Reverend Beat-Man, Ma olen teda vist ka enne siin välja toonud, krt ei mäleta, enivei, lahe vend omas mahlas. Viimasel ajal teeb mingi näitsikuga koos mussi, plaat tuli ka välja. Peaks ära kuulama. Aga jube hästi kõlab.





Mingi tänava perfo ka tehtud, mõnusalt ehe.


Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

Ma olen päris tihti mõelnud, et huvitav kui palju on maailmas inimesi kes teevad head mussi aga pole jõudnud oma toast, garaažist, ümbruskonnast kaugemale? Üsna tihti komistan näiteks juutuubis mingi suvalise vennikese otsa, kes paugutab pilli nii mis kole. Huvitav kui sellistele anda väljund ja sisend. Sisend ses mõttes, et bänd, ehk inimesed kes üksteist täiustaksid, looksid, imponeeriksid ja inspireeriksid üksteist. Mis sealt siis veel tulla võiks? Ja ikkagi, kui palju neid olla võiks seal tundmatus kauguses, tundmatuna musitseerimas ei kellegile? Allpool toodud tegelasel on 100% mingi sisend olemas ja suure tõenäosusega ta ei tahagi teistsugust sisendit või väljundit aga see ei muuda mu jutu mõtet. Head ja kaduma läinud mussi võib olla seal kuskil väga, väga, väga palju.





Üks veel...


Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

See esimene vend on väiksena palju ZZTop'i kuulanud.  Toungue Big Grin. Aga igatahes päris hästi tinistab. 

Juzzie Smith on ka siit teemal korduvalt läbi käinud ja noo sel mehel on väljundeid(loe albumeid) tänaseks juba välja antud küllaga.  Big Grin
Selles suhtes on hea et ma päris üksi siin vist siis alternatiivvärki ei kuulagi  Toungue Big Grin

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

(11-08-2019, 08:41 AM)mlsluik Kirjutas:  Selles suhtes on hea et ma päris üksi siin vist siis alternatiivvärki ei kuulagi  Toungue Big Grin

Eks meid on vast rohkemgi siin, vähemalt ma loodan Smile

.......................................


The Reverend Horton Heat, käis vist ka AB'l esinemas. Ehe näide sellest kuidas kogemustepagas, aeg ja töö, võimaldavad ükskõik mis muusika lihvida filigraanseks omaloominguks. Iga kuradi heli, iga keele puudutus, hääle tämber ja edasi antud emotsioon kannavad välja just selle stiili ja selle olemuse. Vot siis kuhu annab psychobillyga jõuda. Milliste kõrgusteni selle muusika võtmes.






Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

Eelpool mainutud taas väga hea leid. 


Endale jäi ükspäev silma-kõrva ka üks video, esimene minut ei arvand midagi, peale seda hakkas huvitavaks minema, lõpus tuli tõdeda et sellist kitarri mängu oskust igal pillimehel pole...endal ammugi mitte  Big Grin Toungue


'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

Mlsluik, Tommy Emmanuel, üks mu vaieldamatuid lemmikuid naturaalse kidra alalt. Ega neid palju pole tegelikult. Igasugune tuim taburetil keele näppimise vahtimine viskab kiirelt sita keema, aga Tommy on ikka paras frukt oma erilisusega. Inimene kes suutis saata akustilise kidra massidesse ja seda puhtalt läbi oma... ei leia õiget sõna.  Eestis ka kordi esinenud. Ma olen üldse veidike kitarriusku Smile

Muide, tuntud on ta küll kitarristina aga kas sihuke laul tuleb tuttav ette ja kui tuleb, kas see ei ole mitte uskumatult hästi esitatud?


Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

Originaal




Johnny Cash


Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta

(03-08-2019, 23:38 PM)Janka Kirjutas:  Aga võib ka ebayst 160.-€ eest osta, kui peab just see kõige kallim lint makis jooksma Big Grin
https://www.ebay.co.uk/itm/312680853504
See vast ikka 10 kasseti hind seal. Aga hinnad on muljetavaldavad - endalgi vene ajast paar karpi uusi kassette mis sai piiritagant toodud kuskil paremaid aegu ootamas.

Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad sind enda tasemele ja lajatavad siis kogemusega /Iid-Tõstamaa/
Anna väikesele inimesele veel väiksem võim kätte ja ta arvab kohe et on Jumal taevas (või mode foorumis...)
Vasta

Kui siin juba Johnny Cash mängu tuli, siis tooks välja tema viimase esinemise. Paar kuud enne oli just lahkunud siit ilmast ta naine June Carter. Varsti peale seda esitlust lahkus ka Johnny. Läks kitarr käes, koos oma naisega, ausalt välja teenitud puhkusele.


Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

Eestis tehtud kraami on alati heameel jagada. Korduvalt testitud - sobib heaste autsõidu saateks ja sobib ka lastele Smile
Ida-Viru bänd Boamadu ja nende omaloominguline road-rock.



Ja kui juba road-rock jutuks tuli, siis ka üks selline käredam küte maailmast. Aga jääb ikka vägagi klassikalise rocki piiridesse. Zan clan - Go go go
Vasta

Mingi aeg tagasi komistasin sellise tegelase otsa nagu Dan Auerbach. Jõhkralt tuttav tundus, täpselt lahti ei raiunud, et miks või kust. Guugeldades tuli välja, et tegelane on The Black Keys'i figuur. Aga midagi on seal veel tuttavat, ma ei viitsi praegu otsida, kuid krt midagi on seal veel. Mis või kus ma teda kuulnud olen või miks see muss nii tuttav tundub... Eks kui edaspidigi häirima jääb siis otsin. 



Siin on vend kidra taga ja mingi neeger laulab, kuid kuna lugu on päris hea ja laulja professionaalsus on samuti tasemel mis minu arust vääriks paguneid..noh las ta olla siis siin.



no see on juba puhas Black Keys


Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne