Hea autoteemaline/autos kuulamiseks mõeldud muusika

Killuke kaunist prantsuse keelt ka siia.
Seda artisti ja tema lugu võiks iga üheksakümnendail tantsusaale külastanu teada ja mäletada.
Novembris tuleb ta juubelituuri raames Eestit väisama. Tibi saab 50. 
Nu ja niisama vanade aegade meenutamiseks olen nüüd mitu korda läbi leierdanud tema viimase albumi.
Päris asjalik, peab ütlema. Selline vahelduv, mitte üheülbaline huina-muinamine. Puhas prantsuse keel ja meeldiv mitme oktavi jagu hääleulatust. Lugusid hingestatud šansoonist keerukate käikudega tantsulisemate rütmideni.

Vasta

Ilmselt sel ajal sellised autod ei olnud veel oma vanuse tõttu hinda läinud. Rolleyes


https://youtu.be/i1dA41rzmY4?t=165
Vasta

Ei viitsinud enam mälupulgaga sahkerdada ja leidsin asenduseks sihukese musavaramu, et hoia ja keela  Big Grin
Nutik ja bluetooth abiks.

https://play.google.com/store/apps/detai....rockradio

Et kõiki jaamasid läbi kuulata, saab enne internett maailmast vist otsa Big Grin
A tõin nüüd telefoni koos enesega ää tuppa ja pidu jätkub ka siin. https://www.retroradiocalifornia.com
Tolles äpis on viimati lingitud raadiujaam võrreldes mõne teisega vägagi reklaamivaba..
Vasta

"Elage kaua"


'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

(03-11-2019, 21:24 PM)mlsluik Kirjutas:  "Elage kaua"

Ma olen palju selle loo peale mõelnud läbi aja. Sellised sõnad tulevad paberile ainult siis kui miskit juhtub, kui keegi su maha jätab siin elus, kui kaotad kellegi, kui hakkad elu valikuid tagasi vaatama, arvustama enda tegemisi, arvustama seda kuidas oleksid pidanud tegema või suhtlema, öelnud, teada andnud, teinud midagigi teisiti et oleks täna kergem leppida tühjusega.... Taolised sõnad saavad tulla reaalsuseks ainult läbi kaotuse, läbi meenutuste ja paratmatuse. Hea lugu on, samas ei taha et see iga päev raadiost kõlaks... meenutamaks mu enda tegemata jätmisi...


Siin foorumis on olnud erinevaid ülesastumisi FB suure venna jälgimise teemades. Tehke üks katse ja proovige saata oma sõbrale omavahelise 'salastatud' sõnumi kaudu fb sõnumiga järgne video https://www.youtube.com/watch?v=2B42OubTUd0

Sealt edasi, on ainult kujutlusvõimele loa andmise vabadus, kõigele muule mis on seotud interneti ja privaatse suhtlusega.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

(03-11-2019, 21:59 PM)viplala Kirjutas:  Siin foorumis on olnud erinevaid ülesastumisi FB suure venna jälgimise teemades. Tehke üks katse ja proovige saata oma sõbrale omavahelise 'salastatud' sõnumi kaudu fb sõnumiga järgne video https://www.youtube.com/watch?v=2B42OubTUd0

Sealt edasi, on ainult kujutlusvõimele loa andmise vabadus, kõigele muule mis on seotud interneti ja privaatse suhtlusega.


Ei ole nii hull asi ühtki, eks sõnum on natuke tervav FB jaoks aga see, et üks video nö mustas listis on ei tee veel midagi, saab jagada edukalt, panin näiteks oma FB seinale just. Väga hea lugu, hea viis ja head sõnad. Tasub otsida sama lugu teise aadressiga ja jagage terviseks, kõigile ei jõuta nagunii kätt ette panna...

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

Pikematel otsadel panen tavaliselt mõne kontserdisalvestuse vms peale, paar päeva tagasi sai kuulatud näiteks taas Parov Stelar'i... 
Ehk mõnele istub veel electroswing'i laadne toode  Big Grin


'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

Mulle meeldib ikka kõige enam see 80ndate stiil. Idanaabrid teevad sihukest mussi siiani  Smile
Vasta

(04-11-2019, 07:00 AM)mlsluik Kirjutas:  Ei ole nii hull asi ühtki, eks sõnum on natuke tervav FB jaoks aga see, et üks video nö mustas listis on ei tee veel midagi, saab jagada edukalt, panin näiteks oma FB seinale just.
Naine küsis minu käest, miks ma kodus nii vaikse häälega räägin, peaaegu sosistan. Vastasin, et kardan, et Mark Zuckerberg kuulab meid pealt. Naine naeris selle peale. Mina ka naersin. Alexa naeris ka. Siri ka Big Grin 

Point on selles, et erasõnumites plokitakse asi ära, mitte seina peal või kuskil mujal. Ehk siis teisisõnu, igal isiklikul eravestlusel, kahe inimese vahel FB's, hoitakse silm peal.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

Ei hoia keegi sul silma peal, ei seinal ega sõnumites.
Lihtsalt antud video on keegi märkinud ebasobivaks ja seda aadressit lihtsaly fb jagada ei lase. Nende keskkond, nende reeglid. Ise olete sinna konto teinud, ise saate selle ka ära kustutada kui ei sobi...


Liiga palju alternatiivmeediat ja helmeid ei tee mõistusele head... kaob mõttevõime sootuks või hakatakse ise mõtlema ilma et oleks organ millega mõelda...

Nii et ei tasu üle mõelda.

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

(09-11-2019, 01:08 AM)mlsluik Kirjutas:  Ei hoia keegi sul silma peal, ei seinal ega sõnumites.
Lihtsalt antud video on keegi märkinud ebasobivaks ja seda aadressit lihtsaly fb jagada ei lase. Nende keskkond, nende reeglid. Ise olete sinna konto teinud, ise saate selle ka ära kustutada kui ei sobi...


Liiga palju alternatiivmeediat ja helmeid ei tee mõistusele head...   kaob mõttevõime sootuks või hakatakse ise mõtlema ilma et oleks organ millega mõelda...

Nii et ei tasu üle mõelda.

Jajah, nüüd hakkame üksteise organeid sildistama, minul Helme organ, sul sotside oma Big Grin Proovi nüüd natuke kaasa mõelda Helmede väliselt. Mina saadan sulle erasõnumiga FB messiga youtube lingi mis ära plokitakse... Ei ole ainult nende keskkond, on privaatne ruum milles on isiklik eravestlus, mille pealtkuulamiseks ei ole andnud ei mina ega kohus luba. Sama tark oleks väita, et Microsoft võib su arvutiesist filmida, kuna see on tänu kaamerale ja windoosale nende keskkond, või näiteks Elisal on oma keskkond ja tänu sellele võivad nad sind pealt kuulata ning su sõnumeid lugeda nagu heaks arvavad ja sa võid alati oma lepingu nendega lõpetada kui ei meeldi, või et omniva võib su saadetud kirju lugeda, sest see on nende keskkond ja kui ei meeldi vii ise oma kirjad kohale. Ma isegi ei viitsi hakata vastavaid ülemaailmseid, EU või üleriigilisi seadusi välja otsima kus sätestatakse privaatsuspoliitika põhitõed, kui mind ei usu pöördu oma juristi poole, vaata mis ta arvab sellest. 

Üle ei tasu mõelda, natukene mõtlemist aga tuleb kasuks alati.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

Misasi se feisspuuk on?

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Keegi ei loe ega jälgi Sinu vestlust pealt, pole lihtsalt vajadust. 

Aga seletan siis nii, proovi siia foorumisse näiteks s.itt kirjutada, tee kiire järeldus ja kustuta kiiresti oma profiil siit sest sind ja sinu ütlemisi "jälgitakse"...  Big Grin Cool Big Grin Big Grin

'Per cogo, non per mico' (Edasi kompressiooni, mitte sädemega)
https://www.facebook.com/Teedehooldus/
 Ulila Jäärada FB
Vasta

Ma tean juba 17 aastat, mismoodi foorumiturva toimib Smile

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Johhaidii. Huvitav kas sa siis ka nii arrogantne oleksid, kui su gmaili x sõnumid su elu hakkaksid kellegi käes teist elu elama ja su isiklikku elu segama? Sama teema ju, FB või Gmail, mis vahet seal on? Näiteks saadad oma juristile oma haigusloo ja gmail kustutab mingi osa sealt ära või lisab hoopis midagi, ning ülejäänu edastab su potentsiaalsetele tulevastele tööandjatele kerge papi eest. Või näiteks su lapse kohta käivad meilid saavad teatavaks uue kooli direktorile enne kooli vastuvõttu või naisega vahetatud info mingisse x kohta, vms. Aga jah, kui sa ütled nii, et see ongi kõik normaalne ning fb sõnumeid ei loeta, ei edastata, ei kontrollita, sama ka gmailiga, eks ma siis usun sind, ja fakt, et FB erasõnumis olevat teksti plokitakse on ju mu enese luulu Smile  

Loomulikult mind ei loeta ja ei kuulata aga teema kui selline võiks siiski mõtlema panna.

Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

Miks arvad, et kõik otsad google käes on? Ei ole.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Kisub jamaks, jälle uut teeamat vaja, pigem kustutamist
.

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Nii uskumatu, kui see ka on, siis see kodumaine artist on mul juba nädalajagu päevi nii vinüülina kodukasutuses kui ka empekana autos luupimas.
Tõsi, plaadil oleva ühe loo kvaliteet on ilmselgelt võrdsustatav kõrgeks seatud lati alt sirge seljaga läbitormamisega, aga see selleks. Artisti ja teda saatva instrumentaalorkestri väärtust too fakt ei kummuta.
Vasta

Proovi Apelsini Illusiooni analoogis kuulata!

Müün: keermetõrv, puidulakk, alumiiniumtorud.
Vasta

Ma ei tea, mida ma ses "Illusioonis" leidma peaks või mida iseäralikku tolles loos leidub. Kahjuks (või õnneks) pole mul ka seda võimalust, sest oma fonoteegi kooostamisel lähtun ikkagi põhimõttest - kõik, 100% hingele. Apelsin selle nõude alla ei kvalifitseeru.
Eks eelmises postituses andsin tollest tõigast ka vihjamisi märku. Paraku kodumaistelt esitajatelt tuleva muusikaga on juba kord sellised lood, et kvaNTiteet on suur, aga kuulamiskõlbulikuks materjaliks väljub massidesse aastas vaid paar üllitist. Äärmiselt vähe.
A tulles tagasi "illusiooni" juurde, siis enam-vähem sarnase sõnumiga lugusid võib vist leida vaat'et iga vokaal-instrumentaalse orkestri repertuaarist. Ning sellest lähtuvalt jõuan jälle välja sinna, et nahfig mulle see ühtlase koduse kampsuni kõlaga helijoru, mis niigi mu kolmteist esimest eluaastat igapäevaselt täitsid (isa-ema teene nende pulmakingiks saadud Jauza-5 näol... Big Grin ) ja mis tänaseni muutumatuna püsinud, kui maailmast  on võimalik kõrvadele kobarate viisi kõlavamaid asju hankida???
Näiteks see suurepärane heliteos .... Terve nende looming on tegelikult selline, et mitte ühegi üllitise puhul pole veel pidanud pettuma. Kõik teosed A-Z sügavalt omavahel põimitsetud, mis ühtekokku moodustavad perfektse, aastakümneid läbistava vaheldusrikka terviku.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne